XP Professional Service Pack 3

Deniz KARAYEL
04-07-2009, 20:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Selam arkadaşlar benım aldıgım bılgısayarın yanında orjınal olarak verılen xp format cd ' sı kayboldu  ve bılgısayarıma vırus gırdı format atmak zorunda kaldım fakat format cd sı bulamadım ınternette arastırdım 1 baska forumda buldum fakat cd ye cektıgımde format atarken mavı ekran sorunuyla karsılastım sızden ıstegım bana katılımsız orjınal cekımlı xp profesıonal sp3 lu bır cd olusturucak dosyaların lınkını vermenızı rıca edıyorum torrent olursa ıyı olur sımdıden tesekkurler

Süleyman.
04-07-2009, 20:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Forumda illegal paylaşım yasaktır.

Deniz KARAYEL
04-07-2009, 22:06   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

peki ben xp sp2 lı bır format cd sı buldm ve ıcıne sp3 ekledım forumdakı adımları uygulayarak fakat en son su bootable yapımında tıkandım yardımcı olacak varmı ?

sinan354
05-07-2009, 11:07   |  #4  
Yıllanmış Üye
533 mesaj

Arkadaşım eğer bilgisayarının yanında orjinal olarak verildiyse xp cdsi kasanın üzerinde veya herhangi bir yerinde xp cd keyi mevcut olmalı.microsofttan xp yi indirdikten sonra bu cd key ile aktifleştirebilirsin.ya da cd key de yoksa bilgisayarının mutlaka bir kodu gibi bişeyi olmalı bu kod ile üretici ile temasa geçerek sana hangi xp keyi ile kurulum yapıldığını öğrenebilirsin.korsanla hiç uğraşma derim eğer orjinal xp ile aldıysan bilgisayarı.

DesmaL
05-07-2009, 11:22   |  #5  
Üye
60 mesaj
Alıntı: Deniz KARAYEL  
Selam arkadaşlar benım aldıgım bılgısayarın yanında orjınal olarak verılen xp format cd ' sı kayboldu  ve bılgısayarıma vırus gırdı format atmak zorunda kaldım fakat format cd sı bulamadım ınternette arastırdım 1 baska forumda buldum fakat cd ye cektıgımde format atarken mavı ekran sorunuyla karsılastım sızden ıstegım bana katılımsız orjınal cekımlı xp profesıonal sp3 lu bır cd olusturucak dosyaların lınkını vermenızı rıca edıyorum torrent olursa ıyı olur sımdıden
hem katılımsız hem orjinal (: Enteresan !
pc'nin yanında cd verdilerse cd key de kasanın üzerinde etiketle yapıştırılmış oluyor. İşin ilginç tarafı format atarken (format sırasında) nsl mavi ekran hatası alıyorsun (:

Gider bi XP kopyası çekersin bi yerden ve kasanın üzerindeki key'i girersin..

Deniz KARAYEL
05-07-2009, 11:40   |  #6  
OP Taze Üye
3 mesaj

ya ben cd key ıstemıyorum arkadasım orjınal bır cd var elımde cd keyıde kasanın uzerınde ben o sp2 lı orjınal format cd me sp3 ekledım ve onu bootable yanı baslangıcda calısır bır format cd sı yapmaya calısıyorum sızın soyledıklerınıze bakın

sinan354
05-07-2009, 16:52   |  #7  
Yıllanmış Üye
533 mesaj
Alıntı: Deniz KARAYEL  
ya ben cd key ıstemıyorum arkadasım orjınal bır cd var elımde cd keyıde kasanın uzerınde ben o sp2 lı orjınal format cd me sp3 ekledım ve onu bootable yanı baslangıcda calısır bır format cd sı yapmaya calısıyorum sızın soyledıklerınıze bakı
Arkadaşım hem orjinal cd im kayboldu diyosun başta sonra da orjinal cd var elimde diyosun sen önce bi çelişkilerinden kurtul.diğer arkadaş da sana lisanslı xp cdsi ile format atmanın en doğru yol olacağını söylüyor.demek ki ya yapamadın entegre etmeyi ya da indirdiğin dosyalar eksik.hem niye tekrardan xpyi indireceksin ki?sana sp3 yaması lazım sadece.

Son Düzenleme: sinan354 ~ 05 Temmuz 2009 16:57