XP YARDIM lütfen

kara6655
30-03-2011, 11:42   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

HATALAR
xp pro srvs pc 3 kulanıyorum
System Error 102  - Service Control Manager 7031  - SideBySide 59 VE 32 ARKA ARKAYA 8 KEZ YAPTI Internet Explorer DE KAFAYI YEDİ YAZILAR uzuyor resimler uzuyor ve çok yavaş sistem cidi bir hatadan kurtarıldı diye kafayı yedirdi banba yardım lütfen

fatihdw
30-03-2011, 12:15   |  #2  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
475 mesaj
Alıntı: kara6655  
HATALAR
xp pro srvs pc 3 kulanıyorum
System Error 102  - Service Control Manager 7031  - SideBySide 59 VE 32 ARKA ARKAYA 8 KEZ YAPTI Internet Explorer DE KAFAYI YEDİ YAZILAR uzuyor resimler uzuyor ve çok yavaş sistem cidi bir hatadan kurtarıldı diye kafayı yedirdi banba yardım lü

eğer önemli bir şey yüklemediysen sorun yaşamadığın bir tarihe geri yükleme yap...

kara6655
30-03-2011, 12:27   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj

cevap için teşekürler ama geri yükleme yaptım format atıp temiz yüklemede yaptım bütün güncelemeleri işletim sistemi ve sürücüler yaptım donanım dan olabilirmi diye aygıt yöneticisindende baktım ama nafile sistem cidi bir hatadan kurtarıldı diyip diyip duruyor mavi ekran ahatası vermiş gece sabah baktım mavi ekran karşımda arada sırada kendiliğinden reset atıyor  pc de fazla programda yok klasik programlar oyunda kurmadım hiç xp yi kurarkende hiç bir aksaklı olmadı ama kaspersky den şüpeleniyorum ondan olabilirmi acaba geçen karantinaya alınan dosyalar zarar görmemiş diye hata iletisi aldım herhangi bir web sayfası açtıhımda yazılar ve resimler uzuyor .. işin içinden çıkamadım

fatihdw
30-03-2011, 12:51   |  #4  
fatihdw avatarı
Yıllanmış Üye
475 mesaj
Alıntı: kara6655  
cevap için teşekürler ama geri yükleme yaptım format atıp temiz yüklemede yaptım bütün güncelemeleri işletim sistemi ve sürücüler yaptım donanım dan olabilirmi diye aygıt yöneticisindende baktım ama nafile sistem cidi bir hatadan kurtarıldı diyip diyip duruyor mavi ekran ahatası vermiş gece sabah baktım mavi ekran karşımda arada sırada kendiliğinden reset atıyor  pc de fazla programda yok klasik programlar oyunda kurmadım hiç xp yi kurarkende hiç bir aksaklı olmadı ama kaspersky den şüpeleniyorum ondan olabilirmi acaba geçen karantinaya alınan dosyalar zarar görmemiş diye hata iletisi aldım herhangi bir web sayfası açtıhımda yazılar ve resimler uzuyor .. işin içinden çıkamadı

https://www.chip.com.tr/konu/mavi ... e-tedavi_22567.html

https://www.chip.com.tr/forum/mavi-ekran-reset-donma_t103367.html

bunları mutlaka oku o zaman...