yahoo e-mail[yeni]

viking20
27-06-2008, 18:49   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2006


Ücretsiz çevrimiçi e-posta servisi Yahoo!, kullanıcılarına sunduğu "@yahoo.com" uzantılı e-posta hesabı hizmetine, 2 adet yeni alan adı daha ekleyecek. Ekleyeceği "@ymail.com" ve "@rocketmail.com" alan adlarını, servisi kullanmak için yeni kayıt olmak isteyen herkes seçebilecek.İstatistiklere göre, Microsoft'un Hotmail'i ve Google'ın Gmail'i ile rekabet halinde olan Yahoo!'nun e-posta servisini kullanan 266 milyon insan bulunuyor.
----
(Ayrıca)
Yahoo'dan Limitsiz E-posta Hesabı Geliyor..
3 büyük şirket : Google, Yahoo ve Microsoft.. Her zaman birbirlerininden daha iyisini yapmak, daha iyisini hizmete sunabilmek, daha cazip fırsatları sunarak, kullanıcı çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar. İçlerinden biri, ne zaman yeni bir özellik / hizmet ortaya koysa, diğerleri ondan daha iyisini yapmak için kolları sıvıyor. Şimdiki yarışsa, e-posta hesaplarının depolama alanları ile ilgili. Microsoft 2 GB'lık e-posta hizmeti, Google şu anda 2,8 GB ancak sürekli artan e-posta hizmeti ile ortalığı kızıştırmışlardı.. Şimdi son nokta Yahoo! dan geldi..
Yahoo! yarışı, bu hizmeti yakın zamanda "limitsiz" e-posta hesabı devrine geceçeklerini duyurarak, daha da kızıştırdı.
Yahoo, şu an 250 milyon kullanıcıya e-posta hizmeti veriyor. Yahoo, e-posta hesaplarındaki depolama alanının artmasına karşılık, kullanıcıların da büyük boyutta dosyaları [videolar, sunumlar, yüksek çözünürlüklü resimler vs.] depolamayı daha da artırdıklarını gözlemlediğini ve bu nedenle, kullanıcılarına daha büyük depolama alanı sağlayarak dilediklerini başka bir alternatif aramadan, kolayca depolayabilmelerini sağlamayı düşünüyor.(alıntı)

Son Düzenleme: viking20 ~ 27 Haziran 2008 19:11
TuncaBozkurt
27-06-2008, 19:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2006

CHIP Online'da vardı galiba bunun haberi. Neyse. Bu arada Yahoo gibi büyük mail servislerinin yeni alan adları eklemeleri iyi oluyor. Her yerde kullandığım kullanıcı adıyla mail adresi alabiliyorumKahkaha