Yakında rafları süsleyecek 29 yeni cep!

CHIP Online
17-06-2010, 00:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Önümüzdeki birkaç ay içerisinde piyasaya damgasını vuracak 29 yepyeni model. Hepsi burada...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yaki ... yeni-cep_20361.html


Resimlerle: Yakında rafları süsleyecek 29 yeni cep!

Android sistemler, 12 megapiksel kameralar, 5 inç dokunmatik ekranlar ve yepyeni teknolojiler. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde Samsung, Nokia ve HTC gibi cep üreticilerinin yepyeni modelleri raflardaki yerini alacak. Bu yaza damgasını vuracak 29 yeni modeli bir araya getirdik.

İster Symbian OS 3'e sahip 12 megapiksel kameralı Nokia N8, isterseniz güçlü Android telefonu Samsung I9000 Galaxy S veya Super AMOLED ekranlı ve Bada işletim sistemli S8500. Önümüzdeki haftalarda mobil teknolojiyi bir adım öne taşıyan birçok model göreceğiz.

Ayrıca HTC'nin gözde modellerinden Desire'ın küçük kardeşi HTC Wild Fire da yakında piyasaya sunulacak. RIM ise 3G'li yeni Pearl serisinden 2 model ile geliyor. Bunların dışında Microsoft ve Dell sıra dışı modelleriyle cep pazarına heyecan getirecek. Microsoft KIN One oval bir tasarıma sahip ve Dell Mini 5 ise 5 inçlik dokunmatik ekranıyla çok da mini bir model olmayacak.

Fotoğraf galerimizden yakında isimlerini sıkça duyacağımız 29 modeli görmeniz mümkün. Sıralama hakkında da şöyle bir önbilgi vermek gerekirse, bu 29 modeli teknik ekipmanları, test sonuçlarını ve muhtemel müşteri potansiyelini baz alarak sıraladığımızı söyleyebiliriz. Fotoğraf galerisine ek olarak makalemizin devamında 3 konuda en favori modelleri de görebilirsiniz.

Tüm konu: Yakında rafları süsleyecek 29 yeni cep!

Resimlerle: Yakında rafları süsleyecek 29 yeni cep!


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Microsoft'un yeni telefonları Apple ve Google ile yarışabilecek mi?