Yardım edebilir misiniz lütfen?

gametnet
05-05-2011, 13:05   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Merhaba,
belirli bir süredir kanald.com.tr ve ya atvc.om.tr gibi sitelerde yer alan videoları izleyemiyorum. ayrıca son günlerde movie2k.to gibi sürekli takip ettiğim sitelere de girememeye başladım pdf uzantılı sayfalar açılınca onları da göremiyorum vs.

Bilgisayarımın işletim sistemi : Windows 7 ent.
sistem Özellikleri:  AMD Athlon 2 işlemci
                          2 Gb ram
                          32 bit
                          Lenovo G565 laptop
İnternet tarayıcım: Mozilla 4

ancak bu sorunları internet explorer kullansam da yaşıyorum.

Bu konu ile ilgili bana yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Saygılar

SAİNT
05-05-2011, 13:31   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

başka tarayıcı ile denedinizmi dicektim ama denemişsinzi bu benimde başıma geliyor ie kullanıyorsanız abuk subuk işler yapabiliyor ama choreme kullandığım zaman bunlar yaşamadım videolar için söyleyebileceğim flash player yüklümü yada güncelmi bir bakın.
birde antivirüs prog. engelliyor olabilir.
kullandığınız programlar yüklü olup olamadığını kontrol edin ve ayrıca başka sitelerde aynı hatayı almıyorsanız site ile alakalı bi sorunda olabilir.

gametnet
05-05-2011, 13:38   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: SAİNT  
başka tarayıcı ile denedinizmi dicektim ama denemişsinzi bu benimde başıma geliyor ie kullanıyorsanız abuk subuk işler yapabiliyor ama choreme kullandığım zaman bunlar yaşamadım videolar için söyleyebileceğim flash player yüklümü yada güncelmi bir bakın.
birde antivirüs prog. engelliyor olabilir.
kullandığınız programlar yüklü olup olamadığını kontrol edin ve ayrıca başka sitelerde aynı hatayı almıyorsanız site ile alakalı bi sorunda olabilir.
Merhaba Sayın Saint,

Öncelikle yardım etmeye çalıştığın için teşekkürler.

Flash player yüklü ve son sürüm. Kullandığım virüs programı Kaspersky Internet Security 2011. Eğer virüs programı bazı şeyleri engelliyor ise bu engellemeri nasıl kaldırabilirim?Bu arada bahsettiğiniz üzere chrome da denediğimde aynı oluyor.
Başka sitelerde de aynı hataları alıyorum gecici ktunnel gibi bir site üzerinden giremediğim sitelere girdiğimde açılıyor ama sürekli bunu yapmak zahmetli oluyor neden direkt giremediğimi anlayamadım youtube gibi siteye girerken bu sitelere birden giremez oldum.

Saygılarımla

Son Düzenleme: gametnet ~ 05 Mayıs 2011 13:39
SAİNT
05-05-2011, 13:47   |  #4  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

http://forum.donanimhaber.com/m_44806857/tm.htm bu link bir incele çerez dns yada başka bir sorunla karşı karşıya olabilirsin çok değişik bir durum kopya verecek bir yanıda yok hatanın.
not: kasper çok detaylı bir program yardım etmek isterdim ama kasper ince ayarları ile hiç uğraşmadım biraz kurcalanırsa çözülebilir ama illakide sorun antivirüs programından kaynaklanıyor diyemeyiz.

gametnet
05-05-2011, 14:08   |  #5  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: SAİNT  
http://forum.donanimhaber.com/m_44806857/tm.htm bu link bir incele çerez dns yada başka bir sorunla karşı karşıya olabilirsin çok değişik bir durum kopya verecek bir yanıda yok hatanın.
not: kasper çok detaylı bir program yardım etmek isterdim ama kasper ince ayarları ile hiç uğraşmadım biraz kurcalanırsa çözülebilir ama illakide sorun antivirüs programından kaynaklanıyor diyemeyiz.
Teşekkürler Saint.

Vermiş olduğun linki de inceledim ancak yine sonuca ulaşamadım. Yine de uğraştığın için çok teşekkür ediyorum.

inNteAcoME
05-05-2011, 15:25   |  #6  
Yıllanmış Üye
677 mesaj

Sağ attaki kaspersky simgesine sağtıklayıp kapat dediğinde girebiliyor musun

gametnet
05-05-2011, 16:46   |  #7  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: inNteAcoME  
Sağ attaki kaspersky simgesine sağtıklayıp kapat dediğinde girebiliyor
Merhaba inNteAcoME,

Korumayı kapattığımda videoları görebiliyorum ancak movie2k.to gibi bahsettiğim sitelere hala yalnızca ktunnel den girebiliyorum. Pdf sayfalara da hala giremiyorum.

yvzhn
05-05-2011, 17:13   |  #8  
Yıllanmış Üye
205 mesaj

adobe shockwave i de yüklemeyi deneyin .

gametnet
03-06-2011, 13:11   |  #9  
OP Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: yvzhn  
adobe shockwave i de yüklemeyi deneyin .
Sayın yvzhn,

Teşekkürler ilginize ancak hala olmuyor.