YARDIM-pagefile.sys

C@BİR
08-02-2009, 20:17   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
186 mesaj

Merhaba arkadaşlar...
Harddiskim C ve D olmak üzere iki parça halinde.Yalnız korunan işletim sistemi dosyaları altında bulunan pagefile.sys dosyası D de görünüyor ve silemiyorum.Hiç bir şekilde kaldıramıyorum.Format attım sonradan yine geldi.Biçimlendirmekten başka yolu olan varsa söylesin.....

SİSTEM:
IBM T40

Banned
09-02-2009, 00:39   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Kesin br çözüm sunayım. Ghost12 yazılımını imaj olarak indirip cd ye yazdırın. Cd ile sistemi açıp explore my komputer seçeneğinden harddiskinize ulaşın. Kafanıza takılan pagefile.sys dosyasını herhangi bir klasöre taşıyın (cut- paste seçenekleri). CD den çıkıp sistemi yeniden başlatın. eğer sorun yoksa, sistem normalse klasörü istediğiniz gibi içerisindekilerle silersiniz. Silemezseniz ghostla girip silersiniz. Eğer sistem açılmaz yada hata verirse yine gostla girer dosyayı eski konumuna geri taşırsınız. Belki uzun bir yöntem olacak ama en azından hatasız, kesin çözüm olacaktır. Ayrıca yazılımla sistemin imajını alıp istediğiniz takdirde 5-10 dakikada imajı geri yükleyebilir, format skınıntılarınızdan kurtulmuş olursunuz.