yardım

azizoglu1461
05-11-2009, 21:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhabalar, Acer 5630G modelinde yaklaşık 2-3 ay önce laptop aldım ve çok memnundum xp professionel kurdum
Şimdi nasıl tarif etsem bilemiyorum normal pc gayet güzel çalışıyor kapatıp açmam gerekiyor veya bir oyunda çok nadiren donuyor ekran kapatıp tekrar açamıyorum. Power tuşuna basıyorum hiçbir tepkime yok ne ışık nede ses ne fan çalışıyor ne bişey sadece ve sadece power tuşuna bastığım an da dvd room ışığı yanıyor sönüyor.

Şarza takılıyken aşağıda yeşil güç ışığı yanıyor ama powere basınca sönüyor sonra tekrar yanıyor.

Kendimce Sorun tespiti için neler mi yaptım ?

* Power tuşuna basılı tutttum > olumsuz.

* Bataryayı çıkartıp tekrar taktım > olumsuz.

* Şarz aletini çıkarttım bataryayla açmaya çalıştım > olumsuz

* Bataryayı çıkartıp 10-15 dk bekledim sıfırlansın diye tekrar taktım > olumsuz

aradan 15-30dk yada 1 saat geçtikten sonra basıyorum açılıyor bu makina bana cinnet geçirtmeye çalışıyor.Makina ısınmıyorda bu sıcaklarda gayet iyi çalışıyor ve soğutuyor ama kapatmaya gelmiyor.
bana yardım edebilirmisiniz

Erhan Tiryakioğlu
05-11-2009, 21:31   |  #2  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Konunun Başlığını Değiştiriniz Hiç Bir Profesyonel " Dilenic Edası İle" Yazılan Konu Başlıklarına Girmez Bakmaz Burası Sizin Bilidğini,z Forumlara Benzemez, Benzetilemez !

Forum Kurallarını Okuyun !

alien_fx
05-11-2009, 21:58   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj

kendi derdi bi çözülsünde ne olursa olsun zihniyeti.

Erhan Tiryakioğlu
05-11-2009, 22:21   |  #4  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Katılıyorum ... Her Konuda Bunların Aynılarını Yazmak Çok Canımı Sıkmaya Başladı Benim Foruma İlk MEsajımda Böyle Flood'lu İdi ... :) Ancak Bazıları Var 2-3 ay Takılıyor Ancak Yine Aynısını Yapıyor ...