yardımınız gerekiyor:(

21li
13-02-2013, 19:02   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

arkadaslar HP G62-b37ET laptopumun klavyesinde sorun oldugu icin klavye tırnaklı diyerekten acıp kabloları kontrol etmek amacıyla klavyeyi cıkarmaya teşebbüs ettim yalnız klavyenin altında yer alan maddenin plastik değilde daha sert bir materyalden yapılmasından dolayı resimde gördüğünüz şekilde bir deformasyon oluştur konuyu acma amacım tam olarak şu soruya acıklık kazandırmak laptopumun 2 yıl garantisi var ve garantisinin bitmesine 7-8 ay var ben böyle bi deformasyon olusturdugum icin laptop garanti dısı kalırmı cünkü laptopun fanında sorun oldugu icin garantiye göndermek istiyordum böyle olunca ikilemde kaldım simdiden yardımlarınız icin tsk. ediyorum..

çhip10line
13-02-2013, 19:42   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

bu şekilde bilgisayarı garanti kapsamına sokmazlar.. hiçbir müdahalede bulunmadan gönderseydin fanı temizler yada değiştirip yollarlardı sana... senin gibi makinaya bayağı zarar veren laz bir müşterim vardı... laptop'ı counter strike oynarken karşıdaki adam onu vurdu diye gerçek silahını çekip ekranından vurmuştu.. sonra laptop'ı garantiye göndermem için bana getirdi.. ekranda 2 deliği görünce sordum ne oldu diye,, "şerefsuz benu furdi bende çektun onu furdim" dedi...

21li
13-02-2013, 19:45   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

hahahahah nasıl bi müsteriymis o öyle:)))))) vermis oldugunuz bilgiler icin tskler...