yavas oyun yavas yardım plz

aklar
17-12-2009, 05:35   |  #1  
aklar avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
42 mesaj

Arkadaslar benmi sorunum pc'im cok cabuk ısınıyor ve kendini kapatıyor
 konuyu  açıcak olursak arkadaslar ben oyun yukluyorum oyuna giriyorum oyunun herseyi hızlı fakat oyuna basladımda oyun agır cekimmiş gibi oynuyor ve ustelik 1 oyundanda bahsetmiyorum ve asada özelliklerini de belirtim gibi pc oyunun istedigi ozelliklerin hepsini kapsıyor fakat oyuna basladımda agır cekim oynuyor ve asırı ısındında kendini kapatıyor (beklemyede almıyor) ekran kartım driverı yuklu oyuna girmeden butun uyuglamaları kapatıyorum ama genede pc kendini kasıyor bu neden olabilir bilgili arkdaslara yardımcı olamalarını rica ederim saygılar...

Product NameG60-120USProduct NumberFS184UA#ABAMicroprocessor2.00 GHz AMD Turion X2 RM-70 Dual-Core Mobile ProcessorMicroprocessor Cache1 MB L2 CacheMemory3072 MBMemory Max3072 MBVideo GraphicsNVIDIA GeForce 8200MVideo MemoryUp to 1470 MBHard Drive250 GB (5400 rpm)Multimedia DriveLightScribe SuperMulti 8X DVD±R/RW with Double Layer SupportDisplay15.6" Diagonal High Definition HP Brightview Display (1366x768)Fax/ModemHigh speed 56K modemNetwork CardIntegrated 10/100 Ethernet LANWireless ConnectivityWireless LAN 802.11a/b/g/n WLANSoundAltec Lansing speakersKeyboard101-key compatible with full size keyboard with integrated numeric keypadPointing DeviceTouch Pad with On/Off button and dedicated vertical scroll Up/Down padExternal Ports

• 5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards
  • 3 Universal Serial Bus USB 2.0
  • 1 VGA (15-pin)
  • 1 HDMI
  • 1 RJ-11 (modem)
  • 1 RJ -45 (LAN)
  • 1 headphone-out
  • 1 microphone-in
Dimensions14.88" (L) x 9.9" (D) x 1.38" (min H)/1.61" (max H)Weight6.06 IbsSecurity
  • Kensington MicroSaver lock slot
  • Power-on password
  • Accepts 3rd party security lock devices
Power
  • 65 W AC Adapter
  • 6-cell Lithium-Ion (Li-Ion)
What's In The BoxWebCam with Integrated Microph