Yazılım Dergisi

CakmaMcpD
20-06-2008, 02:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Selamun Aleykum
Acaba Türkiyede sadece yazılım la ilgili bir dergi var mı varsa ismi ni verirseniz sevinirim

SaGoPa KaJMeR.
20-06-2008, 02:24   |  #2  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj

Aleyküm Selam

(Türkiyenin İlk Ve Tek Yazılım Dergisi Olma Ünvanını Almıştır)

Son Düzenleme: SaGoPa KaJMeR. ~ 20 Haziran 2008 02:27
frkn_ua
20-06-2008, 02:34   |  #3  
Yıllanmış Üye
893 mesaj

Sadece yazılım üzerine bilmiyorum ama PcNet ve Chip bu konuda öncü dergilerdir ama ikiside sadece yazılım üzerine çalışmıyor hatta az önem veriyorlar yazılıma...

SaGoPa KaJMeR.
20-06-2008, 04:45   |  #4  
SaGoPa KaJMeR. avatarı
Yıllanmış Üye
2,547 mesaj
frkn_ua
Sadece yazılım üzerine bilmiyorum ama PcNet ve Chip bu konuda öncü dergilerdir ama ikiside sadece yazılım üzerine çalışmıyor hatta az önem veriyorlar yazılıma...
PcNet Yazılama Önem Vermedigini Düşünüyorsun.
Şu Resme Bi Bak Ondan Sonra Bi Daha DüşünGöz kırpma

frkn_ua
20-06-2008, 17:00   |  #5  
Yıllanmış Üye
893 mesaj

Son sayısında bi kaç ücretsiz program verdi diye yazılıma önem mi vermiş oluyor?? içerik olarak kaç atne yazılım kalaesi var.son sayılarda biraz daha arttı ama genel olrak bu konuda hem yetersizler...

sakin_insan
21-06-2008, 18:50   |  #6  
Yıllanmış Üye
508 mesaj

Bence arkadaşım bahsettiği yazılım dergisi olayı dergi ile birlikte verilen cdlerdeki yazılımlar yada msn yi anlatan bir yazı, firefox un özellikleri anlatan yazılar falan değil.

Programları, programlama dillerini, nasıl kullanıldıklarını, örneklerini yazan anlatan bir dergiden bahsediyor..

Mesela bazı programlama dillerinden birer örnek ya da protoshop, 3dMax, flash ya da dreamweaver gibi programlar da nasıl yapılır gibi bölümleri olan bir dergiden bahsediyor...

Benim takip ettiğim dergilerde genellikle donanım ve internet haberleri var. Bence Yazılıma pek önem veren dergi yok...

CakmaMcpD
23-06-2008, 17:22   |  #7  
OP Taze Üye
4 mesaj
sakin_insan
Bence arkadaşım bahsettiği yazılım dergisi olayı dergi ile birlikte verilen cdlerdeki yazılımlar yada msn yi anlatan bir yazı, firefox un özellikleri anlatan yazılar falan değil.

Programları, programlama dillerini, nasıl kullanıldıklarını, örneklerini yazan anlatan bir dergiden bahsediyor..

Mesela bazı programlama dillerinden birer örnek ya da protoshop, 3dMax, flash ya da dreamweaver gibi programlar da nasıl yapılır gibi bölümleri olan bir dergiden bahsediyor...

Benim takip ettiğim dergilerde genellikle donanım ve internet haberleri var. Bence Yazılıma pek önem veren dergi yok...

arkadaşım doru söylemiş yazılım derken program veren dergi değil yane hangi dergi ye baksan CD sinden verir birkaç yazılım dediğim sadece yazılım yane programlama dilleri işte makale 2 dil arasında karşılaştırma falan filan benim bildiğim kadarıyla yok böyle bi dergi

Hesperos
12-07-2008, 17:44   |  #8  
Yeni Üye
41 mesaj

www.pdfdergi.com sitesine bir bak. Güzel bir site. Belki işine yarar

hiko91
12-07-2008, 17:49   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,899 mesaj

eger dergi bulamadım diyosan nette gezın ıstemedıgın kadar yazılım sıtelerı bulursun net daha ıy bence

eolos
13-07-2008, 01:13   |  #10  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

ben size hemn bitane vereyim yazgelistir.com süper bi site tavisye ederim

selim07
01-12-2009, 03:46   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj

www.yazilimdergisi.com adresi adı altında türkiyenin ilk yazılım dergisini çıkartmayı planlıyoruz. Destek olmak isteyen herkesi bekleriz.

teşekkürler

ECHELON_
01-12-2009, 13:00   |  #12  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

pcnetin verdiği yazılımlar chıpın verdiğinin onda biridir ancak öyle baba progrramlarda verdiklri yok oysa chıp ne büyük risklere girerek zamanında ne programlar verdi en basitinden şöyle kıyaslayın chıp revo unnustaller 2010 aylar önce verdi pc net kalkmış bu ay veriyor matah bir şey yapıyormuş gibi pcnetin yazılım açısından tek bir iyi yönü var o da yazılımları nasıl kullanılacağınız konfigrasyonlarının nasıl yapıldığını en ince ayrıntıısna dek açıklıyor ama chıp bunu tamamen kullanıcıyabırakıyor