Yazım Hatası

Koray Kocaman
03-04-2008, 00:27   |  #1  
Koray Kocaman avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj

CHIP Dergisinin 04/2008 yani 150. sayısında "20 Saniyede W-Lan Kurulumu" konulu makale çalışmasında (Sayfa 26) Barış ALKIM arkadaşımızın ufak bir yazım hatası gözüme çarptı.

AncakWCN destekli aygıtlar çok yaygın değil ve ülkemizde bulunmyyor.

Bu tarz hataların tekrar yaşanmaması ve daha dikkatli olunması adına ufak bir imlecim.

Daha öncede Kadir Çamoğlu tarafından yazılmış yazı;

TuncaBozkurt
05-04-2008, 15:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

Ayrıca da TOP 10 listelerinde 250$ üstü ekran kartlarının altında Nur mit Objektiv erhältlich şeklinde Almanca bir ifade var. Sanırım Almanca'dan çeviri sırasında unuttulmuş. En azından tercümesiyle birlikte verilseydi daha anlaşılır olabilirdi.

skrespin
07-04-2008, 19:00   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
261 mesaj

nur mit Objective erhätlich ; sadece objektigle satinalinabilir/elde edilebilir demek

Berk Ergin
12-04-2008, 00:28   |  #4  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

Herkese selamlar...
Daha önce de böyle bir başlık yer almıştı sitemizde yanılmıyorsam. Belki çok sıradan bir tekrar olacak ancak sizin dikkatiniz gerçekten bize çalışma şevki veriyor. Açıkçası ben ne zaman siteye girip "yazım hatası" gibi bir başlık görsem, "yine ne yakalamışlar" diye ikircikleniyorum. Dikkatiniz takdire şayan. Lütfen bu hassasiyetinizi (art niyetli olmadığı sürece; söz meclisten dışarı) forumlardan eksik etmeyin. Yalnız izninizle bir dipnot düşmek istiyorum sayın Me'nin belirttiği link "yazılım hataları" üzerine, "yazım hataları" değil.
Saygılar

Koray Kocaman
12-04-2008, 17:41   |  #5  
Koray Kocaman avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj

Peki, söylediğin gibi bu tarz hataları forumdan eksik etmeyiz.
Yanlış görmüşüm Yazılım ve Yazım olayı =)Neyse..
Ufak bir dipnot'da benden Me'nin demişsiniz Me@ olucak.
Saygılar