Yeni Acer P7 projektör serisi Türkiye'de!

CHIP Online
11-06-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Acer'ın yüksek performans ve yüksek görüntü kalitesini bir arada sunan P7 projektörleri, Türkiye'de!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yen ... rkiye-de_47650.html

Acer'ın performans ve görüntü kalitesini bir araya getiren P7 projektör serisi Türkiye'de. İster büyük bir konferans salonunda ister küçük bir toplantı odasında kullanım için ideal olan yüksek çözünürlüklü premium projektörlerden oluşan Acer P7 serisi 2D'den 3D'ye otomatik dönüştürme özelliğiyle dikkat çekiyor.

Acer P serisi hem küçük hem de büyük konferans odaları için Full HD, WUXGA çözünürlükle birlikte yüksek kaliteli bir projeksiyon çözümü sunuyor. 5000 lümen renk parlaklığı, Full HD çözünürlükte geniş format ve multimedya tak ve oynat özellikleriyle  üstün bir görüntü kalitesi sağlar. Acer P serisi projektörler birçok giriş/çıkış arayüzüyle entegredir ve her tür endüstriyel standarttaki cihazla uyumludur.

Çarpıcı renkler

Acer ColorBoost II+ geleneksel projektörlerde bugüne kadar görülmemiş benzersiz  bir renk performansı sağlayan optimize bir 6 segmentli renk tekerleği tasarımına, güçlü imaj işleyicisine ve gelişmiş lamba aydınlatma teknolojisine sahiptir.

Ayrıca, Acer ColorSafe II renk bozulmasını neredeyse ortadan kaldırır ve uzun süreli kullanıma rağmen resim bütünlüğünü garanti etmek için DLP teknolojisinden faydalanarak kullanıcıların sürekli olarak parlak ve canlı imaj ve metinlere sahip olmalarını sağlar.

Pratik kurulum ve bağlanabilirlik

Acer P7 Projektör Serisi projektörleri hareket ettirmeden lensin oynatılabilmesine izin veren lens kaydırma teknolojisine sahiptir. Kullanıcılar kontrol tekerleklerini açabilir ve yansıtılan imajı herhangi bir bozulma olmadan orijinal biçim ve boyutunda yatay veya dikey olarak değiştirebilirler.

Acer P7 Serisi başka cihazlara bağlanırken daha fazla esneklik sunan üç HDMI ve iki D-Sub bağlanabilirliğe sahiptir. HDMI çarpıcı derecede yüksek tanımlı görüntüleme sağlarken, kullanıcılara mevcut olan en yüksek kalitede video ve sesler sunar. Bu projektörler aynı zamanda daha fazla esneklik ve anında değiştirme özelliği için iki bilgisayar kaynağından girişe izin veren iki set D-Sub ve ses konektörleriyle de donatılmıştır. Birden çok bilgisayara bağlanabilirlik sayesinde kullanıcılar çalışırken daha fazla verimlilik için iki dizüstü bilgisayarı ekleyebilirler.

Ek olarak, kablosuz bağlantı ile kullanıcılar aynı zamanda ekran yansıtma teknolojisi sayesinde akıllı telefonlarındaki içerikleri doğrudan yansıtabilirler.


Tüm Konu: Yeni Acer P7 projektör serisi Türkiye'de!

Kaynak: www.chip.com.tr