Yeni bir cep canavarı daha!

CHIP Online
07-01-2010, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sony Ericsson'un garip isimli dedikodu telefonlarına bir yenisi daha eklendi: İşte Kanna...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yeni-bir-cep-canavari-daha_17490.html

Resimlerle: Sony Ericsson Xperia X2 - Tüm resimler

İnternette Sony Ericsson'un kod adı Kanna olan bir cep telefonuyla ilgili bilgiler ve bir resim ortaya çıktı.

Potansiyel yeni cihazın 3,2 inç dokunmatik ekranı (360 x 640 piksel) ve yan tarafa kaydırılabilir klavyesi olduğu söyleniyor. Cihazın geri kalan donanımlarının yine doğrulanmamış bir model olan Kurara ile örtüşeceği iddia ediliyor. Bunların arasında Nokia kullanıcı arabirimi S60 5th Edition ile beraber Symbian OS, 8,1 Megapiksel kamera, WLAN, HSDPA, genişletilebilir bellek, Micro-USB portu, Bluetooth ve 3,5 mm kulaklık çıkışı var.

Sony Ericsson Kanna'nın 15 - 18 Şubat 2010'da gerçekleşecek olan Mobile Word Congress etkinliğinde doğrulanması ve tanıtılması bekleniyor.

Tüm konu: Yeni bir cep canavarı daha!

İzleyin: Sony Ericsson  Cyber-shot C903

Resimlerle: Sony Ericsson Xperia X2 - Tüm resimler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sony Ericsson'un son dönem modellerini nasıl buluyorsunuz?

yalcinkurt
07-01-2010, 12:37   |  #2  
yalcinkurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,580 mesaj

Gayet iyi bir modem. Özellikleri falan da hoş. Son zamanlarda sıkça rastladığımız özellik ve tipteki telefonlardan biri daha.

Alıntı: CHIP Online  
Tartışıyoruz: Sony Ericsson'un son dönem modellerini nasıl buluyorsunuz?
Sony Ericsson'u hiçbir zaman sevemedim sevemeyeceğim. Çok kaba modeller yaptığını düşünüyorum. Estetik yok bence.

amedun_ziya
08-01-2010, 01:08   |  #3  
amedun_ziya avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
442 mesaj

bir çok marka telefon kullandım,ama işime yaraması bakımından en çok sonyericsson'u tuttum.ilk se telefonum w800i idi.çok kullanışlı ve bir çok işimi gören bir telefondu;zamanının en iyi müzik telefonuydu,radyosu vardı,segmentine göre kaliteli fotoğraf çekebiliyordu,bluetooth,3b oyunlar v.s,ikinci se telefonum k790i ve hala kullanmaktayım.bu telefon zaten foroğraf telefonu serisi ve fotoğraf çekim kalitesini anlatmağa gerek yok,kaliteli müzik dinleyebiliyorum,radyom var,bluetooth,birçok oyunlar,3b oyun desteği v.s.aşağı yukarı iki senedir kullanıyorum ve eğer değiştirme fırsatım olursa sonyericsson w995 almayı düşünüyorum ve bu telefondada aynı kaliteyı ve keyfi bulacağımdan eminim.