Yeni eğitim dönemine LinguaLeo ile başlayın

CHIP Online
17-09-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Çevrimiçi İngilizce eğitim platformu LinguaLeo'nun yeni avantajları, ilginizi çekebilir!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yen ... baslayin_49587.html

Resimlerle: En çılgın 10 programlama dili!

Online İngilizce eğitim platformu LinguaLeo, yeni eğitim dönemini zenginleştirdiği içeriği ve yeni ortaklıkları ile karşılıyor. LinguaLeo, yeni ortaklıklarının ardından şimdi tüm üyelerine TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık kurslarının yanı sıra, engVid ile video dersleri de sunuyor.


Uluslararası 9 milyondan fazla üyeye sahip LinguaLeo, Haziran 2014'den bu yana Türkçe arayüzü ile web ve mobil platformlarda kullanıcılarına hizmet sunuyor. Günlük konuşma örneklerinden, futbol terimleri ve seyahat edenlere özel İngilizce pratiklere kadar pek çok renkli içeriğe sahip LinguaLeo, okula dönüş dönemi olan Eylül ayı itibariyle akademik sınavlara hazırlık için TOEFL ve IELTS kurslarına ilave olarak, İngilizce telaffuz ve gramer geliştirmek için oluşturulan internet platformu engVid ile de ortaklık kurdu. engVid'in sağladığı imkanlar arasında TOEFL, IELTS ve TOEIC sınavlarına hazırlık çalışmaları da bulunuyor.


LinguaLeo'daki tüm engVid içerikleri sekiz farklı başlık altında kullanıcılara sunuluyor. Çok geniş bir yelpazeye sahip içerikler arasında iş İngilizcesi, genel kültür, iletişim, dil bilgisi, yazma ve uluslararası dil sınavlarına hazırlık gibi konular yer alıyor. Kullanıcıların şimdiden 240'tan fazla içeriğe erişimi bulunan platformu, haftada birkaç kez eklenen yeni içerikleriyle LinguaLeo içindeki abonelik sisteminden takip etmek mümkün.


engVid'in sunduğu içerikleri keşfedin


Yeni başlayan ve ileri seviyedeki öğrenciler için aynı oranda faydalı içerikler sunan engVid, video derslerinin içerikleri ve üniversite dersleriyle aynı seviyede kalmayıp benzersiz ve modern konuları da işliyor. IELTS ve TOEFL gibi uluslararası sınavlara gireceklerin bilmesi gereken zorlayıcı dil bilgisi kuralları, 10 öğretmen tarafından açıklayıcı ve anlaşılır bir şekilde anlatılırken, derslerde, doktor ve kuaför ziyaretleri gibi gündelik ve en çok ihtiyaç duyulan konulara odaklanılıyor. İngilizce çalışmalarını planlama ve bu dilde ustalaşma üzerine tavsiyelerde bulunan engVid, izleyicilerin aksanlarından nasıl kurtulacaklarını ve konuşma becerilerini nasıl mükemmelleştirebileceklerini de öğretiyor. Video üzerinden gerçekleştirilen derslerin içeriğine yazılı olarak da erişmek mümkün. Videodaki kelimelerin karşılıkları anında görüntülenebiliyor ve üyelerin daha sonra tekrar çalışıp pratik yapabilmesi için kişisel sözlüklerine eklenebiliyor. Videoların birçoğu interaktif alt yazılarla sunuluyor.


Tüm Konu: Yeni eğitim dönemine LinguaLeo ile başlayın

Resimlerle: En çılgın 10 programlama dili!

Kaynak: www.chip.com.tr