Yeni işletim sistemi çıkar çıkmaz yamandı...

CHIP Online
12-09-2009, 16:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Windows yamalarını sık sık gündeme getiren Apple, yeni işletim sistemini, çıkar çıkmaz yamadı...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yeni ... -yamandi_15184.html

Resimlerle: Mac OS Snow Leopard'ın yeni özellikleri

Apple'ın Kar Leoparı piyasaya çıkışının ardından birkaç sorunla kullanıcıların canını sıkmayı başardı. Adobe Flash Player'ın en son sürümünün özellikle yüklenmesi Mac kullanıcılarına şiddetle tavsiye olunuyor. Bunun yanı sıra bir güncelleme paketi çıkarıldı.

Apple; Snow Leopard'ın, sitesindeki destek bölümünde açıkladığı kadarıyla kararlılık, güvenlik ve uyumluluk sorunlarını çözmek için 10.6.1 güncellemesini Software Update üzerinden kullanıcılarının hizmetine sundu.

Ayrıca isteyenler güncellemeyi buraya tıklayarak indirebilirler. 71.47 MB boyuta sahip bu güncelleme sayesinde yazıcı eklemedeki birkaç hata da düzeldi.

Ayrıca DVD oynatım sürecinde ansızın duraklamalar ve Dock'tan bir öğeyi silememe gibi sorunlar bu güncelleme sayesinde düzeltilen sorunlar arasında. Ayrıca SMTP mail gönderiminde karşılaşılan birkaç sorunun da düzeltilenler arasında olduğu belirtiliyor.

Sierra Wireless 3G modeminde arasında bulunduğu birkaç donanımın uyumsuzlukları durumları bu güncelleme sayesinde onarılanlar arasında.

Eğer Snow Leopard kullanıcısıysanız mutlaka bu güncellemeyi edinmenizi öneriyoruz.

Tüm konu: Yeni işletim sistemi çıkar çıkmaz yamandı...

İzleyin: Mac PC'ye sert vuruyor - I

Resimlerle: Mac OS Snow Leopard'ın yeni özellikleri

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizce Snow Leopard beklenildiği gibi değil mi?

OSMAN BAĞÇEVAN
12-09-2009, 16:42   |  #2  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

Eğer Snow Leopard kullanıcısıysanız mutlaka bu güncellemeyi edinmenizi öneriyoruz.

demekki snow leopard beklenildiği gibi değilmiş...

PcMaKeR
12-09-2009, 16:52   |  #3  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

vay be.
Microsoft kim Apple kim.
MS bile böyle hatalı güncelleme derdi ile bizi başbaşa bırakmıyor.

Kırık Çocuk
12-09-2009, 20:42   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
473 mesaj

Tabii ki de beklenildiği gibi değil.

Süleyman.
12-09-2009, 21:01   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

SP1 mi yoksa bu? Kahkaha

toddler
13-09-2009, 06:21   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
220 mesaj

Yanlış haırlamıyorsam Vista çıktığında  da haftasına SP1 üzerinde çalışmaya başladığını duyurmuştu M$. Win7'de daha piyasaya çıkmadan yamanıp duruyor :) Alıştık bunlara.