Yeni multimedya hoparlörü Z213 tanıtıldı

CHIP Online
08-07-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Logitech, müzik, film ve oyunlara hayat katan yeni Multimedya Speakers Z213'ü tanıttı.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yen ... anitildi_48232.html

Resimlerle: Çılgın hoparlörler

Windows ve Mac OS bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve MP3 çalarlar dahil olmak üzere audio cihazları ile uyumlu olan Logitech Multimedya Speaker Z213, Speaker sisteminin 4 inç uzunluğundaki sürücüsü ve alttan atımlı subwoofer'ı sayesinde en sevdiğiniz müzik, film ve oyunların baslarını duyabilir, subwoofer'ın arkasında yer alan düğmelerle bas seviyesini kolayca ayarlayabilirsiniz. Kablolu kontrol paneliyle ses yüksekliğini dilediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Müziğinizi özel dinlemek istediğinizde  kontrol panelindeki 3.5 mm'lik kulaklık girişine stereo kulaklıklarınızı takmanız yeterli.


Logitech Bluetooth Audio Adapter ile uyumlu olan Logitech Multimedya Speaker Z213'ü, Bluetooth ses adaptörüne  bağlayarak Bluetooth'lu tüm cihazlardan müzik keyfi yaşayabilirsiniz.  


Uygun fiyata mükemmel ses kalitesine sahip olmak isteyenler için Logitech Multimedya Speakers Z213'i tasarladıklarını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız, "Bu 2.1 hoparlör sistemi kompakt tasarımıyla çalışma masanızda ve oturma odanızda küçük bir yer kaplıyor" dedi.


Logitech Multimedya Speaker Z213 Türkiye'de Temmuz ayında, 29 Euro tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla satışa sunulacak.

Tüm Konu: Yeni multimedya hoparlörü Z213 tanıtıldı

Resimlerle: Çılgın hoparlörler

Kaynak: www.chip.com.tr