Yeni Nesil

webmasterforum
03-06-2018, 09:05   |  #1  
webmasterforum avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2018

Yeni Nesil Webmaster Forumu
Değerli chip ziyaretçileri yepyeni bir proje ile karşınızdayız ve bunu açıklamaktan gurur duyuyoruz. Projemiz Webmaster Forum projesidir,zaman içinde dahada geliştirerek webmaster alanında bir çok özgün paylaşım görebileceksiniz. Sade ve gözü yormayan bir tema kullanıyoruz hazırlıkların hepsi tamamlandı sayılır Xenforo ile karşınızdayız.. şimdi ki ilk hedefimiz belirli bir üye kitlesi yakalamak, daha sonrada o üyeleri forumda tutacak onlara hitap eden konuları devamlı yapmak olacak. Bunun haricinde bol bol çekiliş sizlere özel hediyeler vermeyi planlıyoruz Para Ödülleri Filehost çekilişler indirim kodları vs..

Buna ek olarak Xenforo sizlere ve bizlere çok çeşitli eklenti özellikleri sağlıyor sitemizdeki araçlar kısmını incelerseniz dediğimi çok daha rahat bir şekilde anlayabilirsiniz.Kaynaklar kısmından ister makale ister tema oyun gibi şeyler paylaşıp dilerseniz bunları sadece ücretini ödeyen kişiler görebilir veya dilerseniz herkese açık olarakta paylaşma yetkisine sahip olacaksınız.

Buradaki arkadaşlarımızın fikirleri foruma katkı vermeleri bizim açımızdan gerçekten önem teşkil ediyor, çünkü biz ne kadar gelişirsek gelişelim üyeleri yani sizleri tutamazsak bir önemi olmaz. Her türlü sorununuza açtığınız yardım başlık forumlarından taleplerine kadar tek tek cevap verip ilgileneceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Hem teknik açıdan hemde eğlenceli vakit geçirmek adına gerçekten doğru adrese geldiğinize şahit olacaksınız. Genel anlamda kategorileri incelerseniz şayet dediğimi çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Şunu iddia ediyorum ; Forumlarda üst yöneticiler ve üyeler istisnai 1 2 yer dışında maalesef bir arada konuşup sorunlarını rahatlıkla dile getiremiyorlar bunu tamamen kaldırmayı ve sizlerle her zaman her an iç içe olmayı hedefliyoruz ne kadar büyürsek büyüyelim gelecek olan yöneticiler bizler buna kesinlikle ve kesinlikle sonuna kadar dikkat edeceğiz.

Bizlere forumda gördüğünüz eksiklikleri görsel olsun içerik olsun veya başka bir konuda olsun fikirlerinizi gerçekten almak ve bu anlamda kendimizi geliştirmek isteriz webmasterforum.com.tr Hayırlı uğurlu olsun inşallah iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.
xenforo ile yeni webmaster forumu tecrübesine hazır mısınız ..