Yeni reklam üyesi!

ttbpc
07-11-2014, 21:13   |  #1  
ttbpc avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj

Merhaba,

Chip forumlarında dolanırken https://www.chip.com.tr/uyeler/269608/ bu kullanıcının hep aynı mesajları kopyala yapıştır yaptığını gördüm. Bu kulllanıcı reklam üyesidir.

Saygılarımla...

ttbpc bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Kapalı Hesap (158848)
07-11-2014, 22:01   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 28
248 mesaj

maalesef bu ve benzeri çok kişi var kimisi korsan oyun satmakla meşgul kimi bilmem ne sitelerle nedense hiçbir yönetici foruma el atmıyor çöp yığınından farkı kalmamış forumun

Kapalı Hesap (265573) bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Selçuk İslamoğlu
08-11-2014, 00:21   |  #3  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Adam bugün kayıt olup doldurmuş, halledildi, "Bildir" butonuna basarsan da olur tbbc...

Bu tipler yeni türedi , birincisi sadece burası değil, farklı forumlara veya yazıp yayınlanabilecek hemen her yere, SEO - Arama motorları- için link veya metin bırakmaya çalışıyorlar. Misal, diyelim buzdolabınız bozuldu, Google'ı açıyorsunuz "X marka servisi" diyorsunuz, otomatikman hemen her forumda bu başlıkla açılmış şeyleri görüyorsunuz.

Bir de yeni türeyenler arasında birden fazla hesap açıp, Youtube'dan para kazanmaya çalışan ve kendi videolarına kendi yorum yapanlar var ki öyle böyle değil.

Selçuk İslamoğlu bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
ttbpc
08-11-2014, 07:34   |  #4  
ttbpc avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  
Adam bugün kayıt olup doldurmuş, halledildi, "Bildir" butonuna basarsan da olur tbbc...

Bu tipler yeni türedi , birincisi sadece burası değil, farklı forumlara veya yazıp yayınlanabilecek hemen her yere, SEO - Arama motorları- için link veya metin bırakmaya çalışıyorlar. Misal, diyelim buzdolabınız bozuldu, Google'ı açıyorsunuz "X marka servisi" diyorsunuz, otomatikman hemen her forumda bu başlıkla açılmış şeyleri görüyorsunuz.

Bir de yeni türeyenler arasında birden fazla hesap açıp, Youtube'dan para kazanmaya çalışan ve kendi videolarına kendi yorum yapanlar var ki öyle böyle değil.

Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederim. Bildir butonunu da öğrenmiş oldum :)

ttbpc bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
okinkurt
15-11-2014, 23:19   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Bildir butonu aktif halemi gelmiş ? şaşırdım doğrusu bildir diyorduk hiç birşey olmuyordu kaç senedir ...

Alıntı: i.y4114  
maalesef bu ve benzeri çok kişi var kimisi korsan oyun satmakla meşgul kimi bilmem ne sitelerle nedense hiçbir yönetici foruma el atmıyor çöp yığınından farkı kalmamış
Yönetici sorunu her sitede var ne yazıkki dostum bizim ülke böle donanım haberde biri bana hakaret etti mesela adama yanıt verdim bana 4 gün ban attılar adama birşey yok madem bir yanlış var ozaman kuralı adil uygula çifte standart yapma ama nerde bizim Türk yöneticiler de bu var ne yazıkki özellikle tekelleşen forumlarda hiç üye kıymeti bilinmemekte ..

Son Düzenleme: okinkurt ~ 15 Kasım 2014 23:27
okinkurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
mehmet_93
15-11-2014, 23:26   |  #6  
mehmet_93 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 97
593 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Bildir butonu aktif halemi gelmiş ? şaşırdım doğrusu bildir diyorduk hiç birşey olmuyordu kaç senedir ...

Buna gerçekten sevindim. Hatta bu başlık altına adminin cevap vermesi bile güzel. Bende forumu saldım çayıra mevlam kayıra havasında işliyor sanıyordum bildir butonu bile tepki vermeyince :)

okinkurt
15-11-2014, 23:32   |  #7  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: mehmet_93  

Buna gerçekten sevindim. Hatta bu başlık altına adminin cevap vermesi bile güzel. Bende forumu saldım çayıra mevlam kayıra havasında işliyor sanıyordum bildir butonu bile tepki vermeyince :)

Bildirim yapan üyeler forumdan elini ayağını çekmeden önce bir işlevi olsa daha hayırlı olurdu :)

Selçuk İslamoğlu
15-11-2014, 23:39   |  #8  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Forumdan elini ayağını çekenleri de biliyoruz be Okinkurt :) Birbirilerini şikayet edip duruyorlardı. Birbirilerine atarlanıp; o bana küfretti, bu da bana küfretti, halledilmezse giderim felan deyip sonra da ikisi de çekip gidiyordu. Moderatörsüzlükten şikayet eden adam, moderatör olduktan bir hafta sonra kayıplara karışıyordu felan... Yazık...

Çok sağlam ban leşim var. Günde 10-15'den fazla kişi banlanıyor burada. Ama amacımız "her b.k'un olduğu, konuşulduğu bir forum" olmak değil sonuçta.

okinkurt
15-11-2014, 23:49   |  #9  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  
Forumdan elini ayağını çekenleri de biliyoruz be Okinkurt :) Birbirilerini şikayet edip duruyorlardı. Birbirilerine atarlanıp; o bana küfretti, bu da bana küfretti, halledilmezse giderim felan deyip sonra da ikisi de çekip gidiyordu. Moderatörsüzlükten şikayet eden adam, moderatör olduktan bir hafta sonra kayıplara karışıyordu felan... Yazık...

Çok sağlam ban leşim var. Günde 10-15'den fazla kişi banlanıyor burada. Ama amacımız "her b.k'un olduğu, konuşulduğu bir forum" olmak değil sonuçta.

Dediğiniz tarzda üyeler vardı selçuk bey haklısınız ama şunuda kabul edin baya bir ilgisiz durdu forum çok üye gitti gerçekten yani bir durum oluyor bildir butonu çalışmıyordu size facebook dahil kaç noktadan yazdım ilgilenmediniz ben bunları eleştiriyorum zaten son zaman site üzerinden size ö.m da atamıyorduk atsakda cevap yoktu da neyse eski konulara tekrar tekrar girmek istemiyorum doğrusu umarım bundan sonra yöneticilerin bolca ilgilendiği bir chip online görürüz hayırlı geceler .