Yeni Sistem Düşünüyorum, Tavsiyeleriniz Çok Önemli

game over
09-10-2011, 19:05   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
234 mesaj

Arkadaşlar Merhabalar,
Bana Oyun Oynayabileceğim Beni Uzun Bir Süre Götürebilecek Bir Sistem Arıyorum. Tavsiyelerinizi Bekliyorum.
Lazım Olan Parçalar, Anakart İşlemci Ram Ekran Kartı ve Power Supply. Hard Diskim 160 Gb Sata 2 Bulunuyor. İlerdede Onu Değiştireceğim. Şimdilik Önemli Olanlar Bunlar. Hiç Değilse Oyun Oynayabilecem. 2 Çekirdeğe Bile Razıyım Tabi Ama Uygun Fiyata F/P En İyisini Siz Deneyim Sahibi Ve Bilgili İnsanlarım Tavsiye Edin Lütfen. Bütçem Eğer Kısıtlı Gelirse Size Ekran Kart On Board'da Söyleyebilirsiniz. Intel mi AMD mi Gerçekten Bilmiyorum. Ama Oyun Oynıcağım Bir Sistem Olacak. Örneğin Crysis 2 , GTA 4 ve Pes 12 Fifa 12 NBA 2k12 gibi..
Bütçem 700 ile 800 Liradır. Biraz Zorlayabilirsiniz Bütçeyi. Lütfen Artık Düzgün Bir Bilgisayarım Rahat Edip Sorunsuzca Oyun Oynıcam Sistemim Olsun.
Kasam Pegasusun Atrix Model Kasası. Önde Led Ekran Olandan. Devasa bişey. PSU'su 450 W diyor ama 300 bile zor veriyordur belki biraz üstünü. Önerilerinizi Bekliyorum. Önümüzdeki Hafta Sonu Alacağım Güzel Bilgi Gelirse, 1 Hafta Vaktim Var.