Yeni yılın yeni cep telefonları!

CHIP Online
03-01-2013, 01:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Yeni yılın ilk aylarında piyasaya sürülmesi beklenen 12 yeni cep telefonu, geri sayımla makalemizde!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ye ... efonlari_37841.html

Resimlerle: Yeni yılın yeni cep telefonları!

2012 yılı boyunca Samsung ve rakipleri durmadan iri yarı telefonlar piyasaya sürdüler; 2013 yılı da farklı olmayacak. Özellikle Android işletim sistemli pek çok yeni telefon karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu ilk bakış dosyasında yeni yılın ilk aylarında karışımıza çıkacak 12 yeni telefona dair bilinenleri sunuyoruz.


Yeni yılda herkes aradığını bulacağa benziyor: Listemizde pırıl pırıl gösterişli telefonlardan, bütçe dostu alternatiflere kadar herkese uygun bir cihaz var. Android düşkünleri özellikle sevineceğe benziyor. Orta seviye diyebileceğimiz HTC One SV gibi LTE destekli yeni telefonlar dikkat çekiyor. Nokia Lumia 620 gibi yeni Windows telefonlar sayesinde Microsoft'un işletim sistemi biraz daha fazla kendinden bahsettirecek gibi. Windows 8'li telefonların ucuzlamasıysa telefon almayı düşünenleri sevindirecek.


Yeni yılın ilk telefon fuarı


İster basit telefonlar olsun isterse de ekstra büyük akıllı telefonlar, listedeki cihazları sıralarken sundukları özellikleri ve bazı durumlarda da yapma şansı bulduğumuz ilk bakış değerlendirmelerimizi göz önüne aldık. Sadece cihaz bilgileri vermekle yetinmek istemedik; bu nedenle telefonun kimlere hitap ettiği sorusuna da cevap bulmaya çalıştık.


&lt;span style="text-decoration: underline;">İşte, yeni yılın ilk çeyreğinde piyasada olması beklenen 12 yeni cep telefonu... Tıklayın...</span>

Tüm Konu: Yeni yılın yeni cep telefonları!

Resimlerle: Yeni yılın yeni cep telefonları!

Kaynak: www.chip.com.tr