Yine ben yine yardım :D

PC.Kopat
28-11-2009, 00:03   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj

Arkadaşlar durum şöyle:
Ben laptopa format atmadan önce Rosetta Stone yüklemiştim. Tabi kaç GB'lık CD'lerini falan hepsi tamamdı ama seri nosu ile olmayınca ben de dayanamadım c ra ck kullandım sonra GData ile tam tarama yaptırdım Flash/Gen. 'di sanırım virüsü buldu sildi sonra format attım ama depom kalakaldı onu formatlayacak halim yok. Sonra SUPERAntiSpyware ile tarama yaptım D'de REYCLER klasöründe bu benim programın c ra ck'ini buldu bir de avira ile tarayınca üstüne de norton tamam dedim temizlendi tüm klasör dedim ama hala REYCLER'de 6-7 tane uzuncana ismi olan klasörler var ve içlerindeki dosyalar görünmüyor ama yer kaplıyor silsem bir şey olur mu bunları acaba? Ama emin olan yazsın kaç GB verim var orda :) Bir hata vermesin depom

Son Düzenleme: PC.Kopat ~ 28 Kasım 2009 00:05
zxsel
28-11-2009, 00:16   |  #2  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
903 mesaj

BI  sunla tarat ama antıvırlerını kapatta tarat cunk uantıvırulser bırbırlerını vırus gorur antıvırusunu kaapat  bellegı tak pc ne  combofıx  dıye kucuk bır dosta flash ve hdd vıruslarını kesın temızleyen program dır bunu n yaptıgını antıvırusler yapamaz kesın couzm combofıx le tarat  10 dakıkada tarar temızler pcyı acıp kapatır  temız hale getırır auto run vıruslerıne bırerbır

Kruis
28-11-2009, 01:10   |  #3  
Kruis avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
496 mesaj

RECYCLER ile başlayan klasörünü silebiliyorsan sil yedekleme klasörüdür zaten.Yinede tam güvenlik istiyorsan norton int sec 2010 kur.Ayrıca o dosyalar bozulmusmu bozulmamısmı bir kontrol et.Daha önceden üzerine işlediyse yapısı vs. bozulmus olabilir.Bozulmadıysa sorun yok.

PC.Kopat
28-11-2009, 13:51   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj

Şu ana kadar kullandığım tüm c rac kler fln ordaydı ama gözükmüyordu WinRAR ile girdim temizledim ayrıca Combofixi zaten biliyordum o olmadan olmaz zaten :D Antivirüsüm: Norton IS 2010

Hayret valla illegal programları yazanlar spr akıllıymış System Volume Info. 'ya sızan virüsü biliyordum ama pes artık REYCLER'da silinmiş gibi duran virüs :S

Son Düzenleme: PC.Kopat ~ 28 Kasım 2009 13:53