YOU TUBE A GİRİŞ MÜMKÜN !

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
selimhun
23-01-2008, 09:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
602 mesaj

YouTube a giriş ''alan adı'' bloklanarak engellenmiş bulunuyor.
Acaba gerçekten engellendi mi ??
Hayır.
Giriş MÜMKÜN !!!!

erdem187
23-01-2008, 09:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,334 mesaj

peki nasıl?

yakuza_
23-01-2008, 09:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
347 mesaj
selimhun
YouTube a giriş ''alan adı'' bloklanarak engellenmiş bulunuyor.
Acaba gerçekten engellendi mi ??
Hayır.
Giriş MÜMKÜN !!!!
arkadaşım Biliyosan kendine sakla zaten youtube i yasak hale getirmeseler siteye girdiğinde mahkeme kararıyla site kapatıldı denmez yasak şeylerle uğraşmayı bırak lütfen böle yorum yapacaksanda git başka sitelerde yap lütfen
youtube a karşı kinlenmeniz nefret etmeniz gerekirken siz hala nasıl aktif olacagını sölüyorsunuz yahu o site atamıza hakaret ettiği için kapatıldı durduk yere kapatılmadı Lutfen biraz vatanınıza sahip çıkınız...Beğenmedim

Son Düzenleme: yakuza_ ~ 23 Ocak 2008 09:23
bjk_memo
23-01-2008, 09:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
290 mesaj

nasıl giriyoruz?

yakuza_
23-01-2008, 09:41   |  #5  
Yıllanmış Üye
347 mesaj
bjk_memo
nasıl giriyoruz?
allahım ya hala nasıl girildiğini öğrenmek istiyen var ya bu konuyu kitlenmesini arz ederim

selimhun
23-01-2008, 09:42   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
602 mesaj

Yakuza Beyefendi.

Ben de en az senin kadar  ''Hukuk'' a duyarlı bir kişiyim .O nedenle sadece  bu işlemin mümkün olduğunu yazdım ..ama ..açıklamadım.Bu yasağı onaylamasam bile..Yasal bir eylem olduğu için uymak zorundayız.Burası belki yeri değil ama...İnternet Yoluyla  İşlenen Suçların Önlenmesi  konusundaki yasayı bir oku derim !!!!Eğer böyle giderse yakında ttnet e ''Milli Filitre'' takılacak  ve yurtdışında yerleşik hiçbir siteye ( İran..Çin ...Suudi Arabistan ...Kuzey Kore..de olduğu gibi) mümkün olmayacak.

Biliyorsunuz internetin temel özelliği...( www  ibaresinin anlamı) ''Dünya Boyutunda Erişim'' dir. Biz yakında TWW kuracağız .. Türkiye Boyutunda  Erişim!!! Hayırlı Olsun .!!!

uGuR.uK
23-01-2008, 09:43   |  #7  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj

bu konuda zaten bikac konu acılmıstı ve bayada tarışıldı, kusura bakma ama gereksiz bir konu açmışsın.

Son Düzenleme: uGuR.uK ~ 23 Ocak 2008 09:43
yakuza_
23-01-2008, 09:46   |  #8  
Yıllanmış Üye
347 mesaj
selimhun
Yakuza Beyefendi.

Ben de en az senin kadar  ''Hukuk'' a duyarlı bir kişiyim .O nedenle sadece  bu işlemin mümkün olduğunu yazdım ..ama ..açıklamadım.Bu yasağı onaylamasam bile..Yasal bir eylem olduğu için uymak zorundayız.Burası belki yeri değil ama...İnternet Yoluyla  İşlenen Suçların Önlenmesi  konusundaki yasayı bir oku derim !!!!Eğer böyle giderse yakında ttnet e ''Milli Filitre'' takılacak  ve yurtdışında yerleşik hiçbir siteye ( İran..Çin ...Suudi Arabistan ...Kuzey Kore..de olduğu gibi) mümkün olmayacak.

Biliyorsunuz internetin temel özelliği...( www  ibaresinin anlamı) ''Dünya Boyutunda Erişim'' dir. Biz yakında TWW kuracağız .. Türkiye Boyutunda  Erişim!!! Hayırlı Olsun .!!!

hocaaa hocaaaa
kendine gel lütfen millete giriş yapıla bilir diyosun (youtube a) sonrada bana gelmiş bende yasaya karşı oldugunu biliyorum diyosun kendine gel hocaaaa madem yasaları biliyosun neden açıyosun böle şeyleri sende istersen bi konu  
dışı bölümüne gir ve bak youtube ile konu var ondan sonra chiponline bölümüne gir orada kitli bi konu var bu konu yüzünden olay çıkacak olayy

yakuza_
23-01-2008, 09:47   |  #9  
Yıllanmış Üye
347 mesaj
elazigli
bu konuda zaten bikac konu acılmıstı ve bayada tarışıldı, kusura bakma ama gereksiz bir konu açmışsın.
bak işte bende sana bunu ifade etmeye çalışıyorum selimhun beyefendi...

Raistlin
23-01-2008, 10:05   |  #10  
Denetmen
192 mesaj

Beyler Youtube gibi bir sitenin kapatılması çağ dışı bir hareket, protestomuzu sırf bu yüzden yapamıyoruz. Diğer insanlar bu seviyesiz ve saygısızca hazırlanmış videoyu Youtube'a verselerde işin bambaşka bir boyutu var. Hukuk bu sitenin kapatılmasını mahkeme kararıyla Türk Telekom'a bildirmiş, Türk Telekom'da bu yasağa uymak zorunda. Yapacak hiçbir şey yok bu yüzden yasağa uymak zorundayız. Bu yüzden her nekadar yasaklanmış olsa da Youtube'a giriş mümkündür ama burda açıklanması YASAKTIR.

Bu yüzden konunun çok uzadığına inanıyorum. Eğer yine böyle Youtube ile ilgili bir başlık görürsem gereken işlemleri bizzat kendim yürüteceğim. Bu işin hukuki boyutu olduğunu sakın unutmayın.

Son Düzenleme: Raistlin ~ 23 Ocak 2008 10:07