Youtube Password ve Kayıt Sorunu, Yardım!

Luciferman
17-07-2008, 10:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Arkadaşlar, Youtube'a kayıtlı üyeydim ama geçenlerde parolamı unuttum ve paraloma yenile tuşuna baktım, basmaz olaydım.

Tabii ki mail adresime yeni parolamı oluşturabilmem için aktivasyon linki yollandı ama gelin görün ki Youtube yasaklı olduğu için girmeme izin vermiyor. Ben zaten farklı bi linkten giriyordum, şimdi giremeyince parolamı da değiştiremiyorum.

Ayrıca yeni bi hesap açmak istedim ama her şeyi eksiksiz doldurduğum halde sorunun ne olduğunu yazmadığı halde ısrarla
kayıt sayfasına tekra tekrar dönüp duruyor, neyi eksik yazdığımı anlayamıyorum çünkü belitmiyor.

Nedir bunun çözümü!

Mor Göz

Feel Good
17-07-2008, 11:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,688 mesaj

bence www.ktunnel.coma gir. orada site yazmak için bölüm verilmiş oraya sana gönderilen aktivasyon linkini gönder. sanırım siteye öyle girer.

Luciferman
18-07-2008, 05:34   |  #3  
OP Taze Üye
7 mesaj

Sevgili arkadaşım, verdiğin linkten aktivasyon linkini yapıştırarak girdim ve yeni password işlemini yapıyorsam da nedeni belirsiz bi şekilde belki de ktunnel.com üzerinden yaptığım dan da olabilir Authorization Error sayfasını çıkarıyor ve bir neden de söylemiyor, kalakaldım böyle.

Hayır bu bir yana neden yeni bir kullanıcı hesabı açamıyorum onu da anlayamadım, hiç unutmam ilk hesabımı almam da bayağı zor olmuştu youtube'da bi şeye kafayı takıyor ama neye taktığını da anlayamayıp onlarca defa deneyip durmuştum.

Biraz daha debelenip bi çaresine bakıcam artık.

Feel Good
18-07-2008, 11:16   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,688 mesaj

Ben de anlayamadım valla. :S

CeReSse
16-08-2009, 12:01   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Ben çözümünü Söyleyeyim. Şimdi Yönlendirmeli Sitelerden Youtubeye Kayıt Yapamazsınız. Kayıt olabilmek için youtubeye Direk Olarak Girmezniz Gerekmektedir Youtube Yasaklı Olduğu için Giremıyorsunuz BUnunda çözümü Var İp Adresin Türkiyede Değilde Başka Bir Devletteymiş Gibi Yaparsan Direk Olarak Girebileceksin Verdiğim İp Adresini KUllanabilirsin Direk Giriş için ;
Ağ bağlantılarım'dan Özellikler Diyoruz
Yerel Ağ bağlantısından Özellikler Diyoruz
Internet İletişim Kurallarına Gelip Özelliklere Basıyorsunuz
Otomatik olarak bir Ip adresi al işaretliyorsunuz
Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullana Basıyorsunuz
Yeğlenen DNS sunucusu  208.67.222.222
Diğer DNS sunucusu        208.67.220.220

Bunları Yazdıktan Sonra Tamam'a Basın Ve Çıkın İnternete Girin www.youtube.com a Ve Bir çok engellenmiş Siteye Direk olarak Girebılırsınız. Aynı Şekılde youtube Kayıt işlemini tamamlayabilrsiniz.