Youtube Videolarını Tam ekranda izleyemiyorum..

Serkan Gök
10-04-2013, 22:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhabalar,

Chrome kullanıyorum,birkaç gün önce Youtube de herhangi bir videoyu normal bir şekilde tam ekranda izleyebiliyordum. Bir kaç gündür Tam Tam Ekranda Oynat dediğimde görüntü boyutu aynı kalıyor çevresi kararıyor sanki tam ekranmış gibi lakin tam ekran değil..Yalnız İnternet explorer de aynı videoyu tam ekranda izleyebiliyorum..Araştırdım bikaç benim gibi sorunlu olan var ama olmadı yapamadım..Videonun üstünde sağ tıklayıp ayarlar a tıklayıp,Donanım Hızl.Özell.Etkinleştir kutucuğundaki tik i kaldırın diyolar ama zaten tikli değil..Yardımlarınızı bekliyorum

LvvNt
11-04-2013, 20:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: Serkan Gök  
Merhabalar,

Chrome kullanıyorum,birkaç gün önce Youtube de herhangi bir videoyu normal bir şekilde tam ekranda izleyebiliyordum. Bir kaç gündür Tam Tam Ekranda Oynat dediğimde görüntü boyutu aynı kalıyor çevresi kararıyor sanki tam ekranmış gibi lakin tam ekran değil..Yalnız İnternet explorer de aynı videoyu tam ekranda izleyebiliyorum..Araştırdım bikaç benim gibi sorunlu olan var ama olmadı yapamadım..Videonun üstünde sağ tıklayıp ayarlar a tıklayıp,Donanım Hızl.Özell.Etkinleştir kutucuğundaki tik i kaldırın diyolar ama zaten tikli değil..Yardımlarınızı

Chrome'a Google hesabınızla giriş yapın ve eşitlemenin bitmesini bekleyin. Sonra Chrome'u kaldırın ve tekrar kurun. Google hesabınızla girdiğinizde ayarlarınız geri gelecektir. Sorunda büyük bir ihtimalle çözülür.

Serkan Gök
11-04-2013, 21:44   |  #3  
OP Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: LvvNt  
Chrome'a Google hesabınızla giriş yapın ve eşitlemenin bitmesini bekleyin. Sonra Chrome'u kaldırın ve tekrar kurun. Google hesabınızla girdiğinizde ayarlarınız geri gelecektir. Sorunda büyük bir ihtimalle çözülür.

Malesef sorun devam ediyor aynen dedikerinizi yaptım.

teoman_gemiler
23-07-2013, 02:36   |  #4  
teoman_gemiler avatarı
Yeni Üye
21 mesaj

video üstüne mouse sağ tıkla ayarlar kısmı çıkacak tek çentik vardır çentiği kaldır düzelmesi lazım

Son Düzenleme: teoman_gemiler ~ 23 Temmuz 2013 02:39