YouTube yorumları gidici!

CHIP Online
07-12-2009, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

YouTube HD videolarla bant genişliğini yemeye başlayınca, bakın neyi ortadan kaldırımaya karar verdi

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/youtube-yorumlari-gidici_16859.html

Resimlerle: Adım adım YouTube'a giriş

YouTube önce HD kalitede, bantgenişliğini yiyip bitiren kaliteli video hizmetini sundu. Şimdi tam tersini yönde, yükü azaltacak, hafifletecek bir yeniliğe gidiyor.

Elbette Google'ın sahip olduğu YouTube'un bu değişikliğe gitmesinde, artan maliyetlerin payı büyük. Para kazanmayan, yüzlerce milyon dolar zarar eden YouTube hizmetinin maliyetlerinin düşmesi gerekiyor.

Kullanıcı başına video göstermek için harcanan bantgenişliği düşürüldüğünde, YouTube büyük rakamları cebinde tutmayı başarabilecek.

Tüm konu: YouTube yorumları gidici!

İzleyin: Bir bisiklet nasıl kullanılır?

Resimlerle: Adım adım YouTube'a giriş

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: YouTube'un tam arayüzü mü? Hafif arayüzü mü?

uGuR.uK
07-12-2009, 02:02   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

hafif tabikide, video izleyip çıkmak asıl amaç... durduk yere şişirdiler siteyi gereksiz şeylerle...

H@ckerCesur
07-12-2009, 15:23   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,881 mesaj

en çok ta yorumlarının gitmesi süper olacak valla. Millet en alakasız videolarda bile küfür ve siyasete giriyo. Tehitler havada uçuşuyo, süper olur...

yalcinkurt
07-12-2009, 15:28   |  #4  
yalcinkurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,580 mesaj

Yorumların temizlenmesi gayet iyi olur. Video izlerken hep gözüm takılırdı. Adamları birbirleriye kavga ediyorlar, küfürleşiyorlar, tehditleşiyorlar. Aklınıza gelebilecek her şey...

world_pc
07-12-2009, 15:34   |  #5  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

hAFİF aRAYÜZ