Yüksek kalite, düşük fiyata Neoi Tablet

CHIP Online
08-07-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Android 4.0 işletim sistemi ile gelen tablet, uygun fiyatı ve ek aksesuarlarıyla dikkat çekiyor

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/yuk ... i-tablet_34638.html

Teknoloji şirketi Neoi'in Alman mühendisliğinin ürünü  olan,gelişmiş Android 4.0 işletim sistemi destekli tableti Neoi 697 mobil olanaklardan ve Android dünyasının eğlenceli içeriklerinden uygun fiyatla  ve 12 aya varan taksit olanağı ile yararlanmak isteyenlere önemli avantajlar sunuyor.

Neoi 697, 350 gram ağırlığı, 9.7 inçlik boyutu, Micro SD kart sayesinde 32 GB'a kadar arttırılabilen belleği, 1 GB'lık RAM'i,1024 x 768 piksel çözünürlükteki yüksek kaliteli kapasitif dokunmatik ekranı, 1.2-1.5 GHz'lik işlemcisi ve Google Android 4.0 işletim sistemi  ile etkin  ve hızlı  kullanım fırsatı sunuyor.

Gerek çoklu ortam içeriklerde, gerek e-postalar gibi günlük işlemlerde rahat kullanım imkanı yaratan Neoi 697, 15 saat çalışır durumda pil kapasitesi, 30 saatlik stand by süresi ile dikkat çekiyor. 3G şebekesine tam destek veren, Wi-Fi bağlantısına da sahip  olan Neoi 697 ile bütün kablosuz ağlardan yararlanmak çok kolay hale geliyor. Ücretsiz Android uygulamaları yüklendiğinde, uygulama bulunan cihazlar ile  WiFi üzerinden video görüşmesi yapabiliyor

3G USB modem ve HDMI  çıkışına sahip olan Neoi 697, 5 MP'lik kamerası ile net görüntü kaydına, kaliteli görüntü seyretmeye, HDMI çıkışı ise kaliteli sunum yapma ve görüntü aktarmaya olanak sağlıyor.

Tüm Konu: Yüksek kalite, düşük fiyata Neoi Tablet

Kaynak: www.chip.com.tr