Zenciyi Gördünmü..?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
23-10-2008, 20:16   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,098 mesaj

Uzak Diyarlarda bir köyde camii hocası her namazda vaaz verirken sürekli ''Cemaat-i Müslümin tepedeki eve sakın gitmeyin'' diyip duruyomuş.. Bir süre sonra köyün ihtiyarları olayı merak etmiş, neden bu hoca sürekli oraya gitmeyin gitmeyin diyip duruyor diye.. Birgün karar almışlar toplanıp gitmişler.. Kapıyı açmışlar içersi zifiri karanlıkmış.. Birden ışıklar açılmış ve bir zenci bizim ihtiyarları bi güzel düdüklemiş.. (:
Ertesi gün sabah namazında bizim ihtiyarlar tabi yine gitmiş nazama kaçırırlarmı.. Hoca vaaz verirken tekrar demiş ''Cemaat-i Müslümin tepedeki eve sakın gitmeyin'' diye.. İhtiyarlardan birisi atlamış ve ''biz gittik'' demiş..
Hocada ''Zenciyi gördünüzmü zenciyi'' demiş.. (:

Yani bizim zenci zamanında hocayıda götürmüş.. =)

omer_6134
23-10-2008, 20:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Hahahaha ! Dini dalgaya alma !

Hiper£l£v£nKids
23-10-2008, 20:39   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

:D

sticker
24-10-2008, 17:22   |  #4  
Yıllanmış Üye
669 mesaj
Morgue
Uzak Diyarlarda bir köyde camii hocası her namazda vaaz verirken sürekli ''Cemaat-i Müslümin tepedeki eve sakın gitmeyin'' diyip duruyomuş.. Bir süre sonra köyün ihtiyarları olayı merak etmiş, neden bu hoca sürekli oraya gitmeyin gitmeyin diyip duruyor diye.. Birgün karar almışlar toplanıp gitmişler.. Kapıyı açmışlar içersi zifiri karanlıkmış.. Birden ışıklar açılmış ve bir zenci bizim ihtiyarları bi güzel düdüklemiş.. (:
Ertesi gün sabah namazında bizim ihtiyarlar tabi yine gitmiş nazama kaçırırlarmı.. Hoca vaaz verirken tekrar demiş ''Cemaat-i Müslümin tepedeki eve sakın gitmeyin'' diye.. İhtiyarlardan birisi atlamış ve ''biz gittik'' demiş..
Hocada ''Zenciyi gördünüzmü zenciyi'' demiş.. (:

Yani bizim zenci zamanında hocayıda götürmüş.. =)

evet morgue..cimbomluyuz ama inancımızla dalga geçmek,bizi inancımızdan edebilir..hasas olalımbence kardeşşş saygılar...

Banned
24-10-2008, 17:32   |  #5  
OP Banlandı
1,098 mesaj

Burdan Çıkardığınız Ders Dinle İlgiliyse Ne Mutlu Size Devam Edin..

DarkHellKnightX
25-10-2008, 10:56   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,663 mesaj

Din konu olunca durum biraz daha ciddileşiyor. Eğer fıkradaki kişiler ve mekan değiştirilirse sorun olmaz Göz kırpma

Banned
25-10-2008, 14:35   |  #7  
OP Banlandı
1,098 mesaj

İşin Espirisi Orda Zaten.. Gelip Bu Ülke Niye Gelişmiyo Diyip Bize Taş Atanlar Kendilerine Batırsın Çuvaldızı.. Anlama Kapasitesinden Yoksun Oluşmuş Canlı Çeşitleri Kendilerini Sorgulasınlar..

DarkHellKnightX
25-10-2008, 21:47   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,663 mesaj
Morgue
İşin Espirisi Orda Zaten.. Gelip Bu Ülke Niye Gelişmiyo Diyip Bize Taş Atanlar Kendilerine Batırsın Çuvaldızı.. Anlama Kapasitesinden Yoksun Oluşmuş Canlı Çeşitleri Kendilerini Sorgulasınlar..
espirinin orda olduğunu biliyoz zaten sözüm fıkrayı din ile ilişkilendirip beğenmeyenlere, bakış açılarını biraz değiştirsinler dedim sana birşey diyen yok arkadaşım Göz kırpma

onlineTR
25-10-2008, 21:53   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

o herseyı kendıne soylenmıs zannedıyor nedense ?
psikolojık olmasın?:)))çoçukluguna inelim:)))

Banned
26-10-2008, 16:46   |  #10  
OP Banlandı
1,098 mesaj
onlineTR
o herseyı kendıne soylenmıs zannedıyor nedense ?
psikolojık olmasın?:)))çoçukluguna inelim:)))
İnelimde Senin çocukluğuna Nasıl inicez..? zaten çocuksun.. Hadi ağaçtaki vitamin haline dönelim.. Uyarmı..?

onlineTR
26-10-2008, 18:53   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

dıkkat edersen esprı yaptım  ama anlamadın ...unıversıteye gıdıyorum senın gıbı ılkögretım degıl haha...

Banned
26-10-2008, 23:29   |  #12  
OP Banlandı
1,098 mesaj
onlineTR
dıkkat edersen esprı yaptım  ama anlamadın ...unıversıteye gıdıyorum senın gıbı ılkögretım degıl haha...
Öncelikle espiri kaliteni yükseltmek için uğraş vermelisin dicem ama boşver ver sen hiç uğraşma.. Ne demişler eşeğe altın semer bağlasanda eşek yine eşek..

2.si ilköğretime gittiğimi varsayıyosan ilkokul öğrencisinemi espiri yapıyosun.. Ona karşımı atraksiyon bir kişiliğin olduğunu ıspatlamaya çalışıyosun yazık.. Ünv gidiyosan biraz büyüde tez için saçını başını yolan abilerin seninle kampüs ortasında dalga geçmesin..

Son Düzenleme: Morgue ~ 26 Ekim 2008 23:43
onlineTR
27-10-2008, 10:14   |  #13  
Yıllanmış Üye
1,947 mesaj

sınırlısın,dun geceki youla sanada mı çarptı Kahkaha

dıger soyledıklerıne cevap vermıyorum ilkögretım mısalıIslık

aklın çocuk senın unıv gıtsende..ilkogretım mısali.....

Banned
27-10-2008, 10:27   |  #14  
OP Banlandı
1,098 mesaj
onlineTR
sınırlısın,dun geceki youla sanada mı çarptı Kahkaha

dıger soyledıklerıne cevap vermıyorum ilkögretım mısalıIslık

aklın çocuk senın unıv gıtsende..ilkogretım mısali.....

Fıkra muhabbetinde yediremediği laflar üzerine futbol muhabbeti açabilcek kadar ucuzsun..
Cevap veremezsin zaten.. Cevap verebilcek ''IQ''ya sahip olsan burda gelip mal mal futbol muhabbeti yapmazsın..
Senin rüyanda görmediğin araştırmaları yapıyorum.. Göremiceğinde paraları kazanıyorum.. Çocukmuyum..? Gülüp geçiyorum.. Gerçeği bilen biliyor..