ZyXEL'den sınırları ortadan kaldıran bir ürün

CHIP Online
12-02-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

ZyXEL'in yeni kablosuz Access Point'i, evinizin ve işinizin her köşesini internetle donatıyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/zyx ... bir-urun_38611.html

ZyXEL, WAP3205 v2 kablosuz Access Point'i kullanıcıların hizmetine sundu. Yüksek performans ve geniş kapsama alanı sunan cihaz, hızlı veri aktarımı sağlamasının yanı sıra, güçlü özellikleri ile dikkat çekiyor. Çok fonksiyonlu tasarıma sahip yeni sürüm, kullanıcılara kablosuz erişimde mükemmel bir deneyim yaşatıyor. Kablosuz ağ tecrübesini daha zevkli hale getiren WAP3205 v2, kullanıcı dostu özellikler ve kullanım kolaylığı sunuyor.


Tüm koşullarda hızlı geniş bant keyfi


Herhangi bir nedenle kablosuz ağa bağlanamadığımızda veya bağlantımız yavaş olduğunda, en tahammülsüz anlarımızı yaşıyoruz. Teknoloji alanında yaşanan hızlı gelişmeler,  hem bireysel hem de kurumsal anlamda beklentileri yüksek bir çıtaya taşıdı. Ağ iletişim çözümlerinde 20 kategoride 300'ün üzerinde ürün sunan ZyXEL, WAP3205 v2 ile bu çıtayı bir kademe daha ileriye taşıyor.


Kullanıcıların beğenisine sunulan ürün, sadece ev değil, ofis kullanıcılarına da en iyi performansı vaat ediyor. Kullanıcılar, yeni nesil 802.11n standardını destekleyen 300 Mbps hızındaki Wireless Network Access Point (Kablosuz Ağ Erişim Noktası) ürünü ile yüksek performanslı kablosuz bağlantının keyfini sürebilecek.


Çalışma modlarından sadece biri olan Universal Repeater modu ile kablosuz ağları kolayca genişletebilen WAP3205 v2, bu özelliği ile kullanıcıların oldukça ilgisini çekecek gibi gözüküyor. Birden fazla çalışma modunu destekleyen ürün, aynı zamanda üzerinde bulunan donanımsal bir anahtar ile bu modlar arasında geçiş yapılmasında imkan tanıyor. Access Point (Repeater, Bridge), Wireless Client, Universal Repeater gibi çalışma modlarını destekleyen ve kablosuz ev ve ofis ortamında çok amaçlı kullanılabilecek ürün, kablosuz ağların vazgeçilmezlerinden olmaya aday.


 


Tüm Konu: ZyXEL'den sınırları ortadan kaldıran bir ürün

Kaynak: www.chip.com.tr