ZyXEL NSA310S ile kişiye özel bulut depolama!

CHIP Online
09-07-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Depolama ihtiyacını karşılayan ZyXEL NSA310S, ayrıca kişiye özel bulut servisi olarak da çalışıyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/zyx ... depolama_48233.html

Resimlerle: En garip 10 depolama birimi!

Dijital fotoğraf makineleri, cep telefonları ve internetten indirilen içeriklerle beraber ev kullanıcılarının depolama ihtiyaçları da gün geçtikçe artıyor. Kullanıcılar evlerinde bulunan oyun konsolları, tabletler, akıllı telefonlar ve bilgisayarından tüm bu dijtial arşive ulaşabilmek istiyor. İletişim ve haberleşme teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL, ev kullanıcılarının bu ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği NAS ürünleri ile ideal bir çözüm sağlıyor.


Dijital arşivini tek bir noktada toplayıp buna tüm cihazlarından erişebilmek isteyenlere yönelik geliştirilen NSA310S, tüm multimedya içeriğini  depolayıp kullanıcılara diledikleri cihazdan ve her noktadan erişim sağlıyor.


Giriş seviyesinde güçlü özellikler


Giriş seviyesi kullanıcılar için tasarlanmış olan NSA310S, bir adet 3.5 SATA I/II 4TB'a kadar sabit disk desteğine sahip. Üzerinde bulunan bir adet Gigabit Ethernet portu ile yüksek performansta ağ bağlantısı sağlarken iki adet USB 2.0 portu ile de USB bellekler veya harici disklerden kolayca veri aktarılmasına imkan tanıyor. Cihaz üzerinde bulunan tek bir tuş sayesinde harici disk ve belleklerdeki tüm veriler hızlı bir şekilde dahili disk içerisine aktarılmış oluyor. 1GHz'lik güçlü işlemciye sahip olan NSA310S, büyük boyutlu HD videolara erişimi, hızlı ve kesintisiz bir şekilde oynatılmasını sağlıyor.


Multimedya dosyalarınız için orta nokta


Güçlü medya sunucu özelliklerine sahip olan NSA310S, DLNA 1.5 ve UPnP destekleri sayesinde ev ağındaki birçok medya oynatıcı ile veri paylaşımı yapabiliyor. Bu sayede hem bilgisayar ve mobil cihazlar hem de oyun konsolu, medya oynatıcı, akıllı TV gibi salon multimedya cihazları, NSA310S içerisindeki tüm resim, video ve müzik dosyalarına erişebiliyor. Aynı zamanda iTunes sunucu olarak çalışan NSA310S tüm iOS cihazları ile uyumlu olarak çalışabiliyor.


NSA310S hakkında daha fazla bilgi için www.zyxel.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Konu: ZyXEL NSA310S ile kişiye özel bulut depolama!

Resimlerle: En garip 10 depolama birimi!

Kaynak: www.chip.com.tr