-- CHIP Online Sohbet Köşesi --

çhip10line
05-02-2013, 16:48   |  #51  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

bu duruma küstahlık denilmez, doğruluk payı denir.. yazdıklarımda hatalı olduğumu düşünmüyorum, foruma yararlı konu yada cevabın gerçekten yok... ingilizceye aşırı kafa yormaktan türkçe yazılanları algılamada zorluk çekiyorsun gördüğüm kadarıyla, daha önce forumdan uzaklaştırılmış bir kullanıcının bana göre daha usturuplu olması gerekir... gerçi usturup kelimesinin anlamını bilmeye bilirsin.. şöyle yazayım respectful, u know ? ancak anlarsın...

okinkurt
05-02-2013, 16:52   |  #52  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: Erşah  
Demeye çalıştığım şey buydu...

Sen elma ile armutu karıştırıyosun seni birileri ile konuştun diye dışlayan felan yok ben sana ordada dedim sen bu adamlara kendini kullandırtıyosun diye 5-6 kere ban yemiş adam ing konuşmak için seni kullanıyordu söleyince biz geri kafalı olduk adam Türk düşmanı nın teki hala daha alet olmayı düşünüyormusun valla eskiden senin iyi bir üye olduğunu düşünürdüm ama bende bu düşünceyi bunlara alet olarak öldürdün kafana göre takıl ne diyim.

Kapalı Hesap (246472)
05-02-2013, 16:55   |  #53  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 7
16 mesaj

o fotoğraf bana komplo olarak konulmuş o kişi ile benim bir alakam yok

Kapalı Hesap (246472)
05-02-2013, 16:57   |  #54  
OP Kapalı Hesap
16 mesaj

kendisinin tanımıyorum eğer okinkurt bu kadar ahlaklı geçiniyorsa kendi facesini koysun korkmasın insanlara oradan fake hesap açıp iftira atmak kolay değil mi !

Kapalı Hesap (246472)
05-02-2013, 16:59   |  #55  
OP Kapalı Hesap
16 mesaj
Alıntı: okinkurt  
 Dostum Selçuk bey bunu kanıtladı hatta konu actı hakkında 2 üyelik hatta nickleri ezgi ve nar cicegi idi bunda alıskanlık oldu bu artık şizofren bi arkadaş kendisi burda salça olup face de biri aracılığı ile özür dileyip arkadaşlık isteği atıyor :D şimi kanıt kanıt diye anırır kendisi ahada foto ::::::: basçavuşun eşşeği zosuruyor da dikkate alan yok..
 bu kişiyi tanımıyorum o resimdeki ben değilim benim böyle ırvalarla işim olmaz ben çıkıyorum okinkurt bu yaptıkların sana mislisiyle geri dönecektir bunu bil ! iyi akşamlar sevgili arkadaşlar

Kapalı Hesap (246472)
05-02-2013, 17:09   |  #56  
OP Kapalı Hesap
16 mesaj
Alıntı: çhip10line  
bu duruma küstahlık denilmez, doğruluk payı denir.. yazdıklarımda hatalı olduğumu düşünmüyorum, foruma yararlı konu yada cevabın gerçekten yok... ingilizceye aşırı kafa yormaktan türkçe yazılanları algılamada zorluk çekiyorsun gördüğüm kadarıyla, daha önce forumdan uzaklaştırılmış bir kullanıcının bana göre daha usturuplu olması gerekir... gerçi usturup kelimesinin anlamını bilmeye bilirsin.. şöyle yazayım respectful, u know ? ancak anlarsın...
 ben seninle mutap olmak istemiyorum senin seviyene düşecek halim yok ama şunu bil sana acıyorum gerçekten ...

okinkurt
05-02-2013, 17:11   |  #57  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: sLn3zGi  
 bu kişiyi tanımıyorum o resimdeki ben değilim benim böyle ırvalarla işim olmaz ben çıkıyorum okinkurt bu yaptıkların sana mislisiyle geri dönecektir bunu bil ! iyi akşamlar sevgili arkadaş

Tabi tanımassın zaten sen büyüde sonra tehdit edersin milleti hadi bb 7 senelik chip pnline üyesi aracılığı ile özür dileme bidahada seni yerin dibine sokmaktan bıktım sen girmekten bıkmadın insanda az utanma olur utanma haysiyetsiz.

Erşah
05-02-2013, 20:57   |  #58  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj
Alıntı: okinkurt  

Sen elma ile armutu karıştırıyosun seni birileri ile konuştun diye dışlayan felan yok ben sana ordada dedim sen bu adamlara kendini kullandırtıyosun diye 5-6 kere ban yemiş adam ing konuşmak için seni kullanıyordu söleyince biz geri kafalı olduk adam Türk düşmanı nın teki hala daha alet olmayı düşünüyormusun valla eskiden senin iyi bir üye olduğunu düşünürdüm ama bende bu düşünceyi bunlara alet olarak öldürdün kafana göre takıl ne diyim.

Kardeşim benim ben bu forumda kimse ile müttefik olma çabasında değilim. İyi üye olup olmadığımı sen bilemezsin ve buna kanaat edemezsin. Elimden geldiği kadar burada insanlara yardım ediyorum. Ben nerden bilebilirdim ki bu dingilin beyinden noksan olduğunu... Öle foruma gırgır şamata gelsin diye uğraşmıştım ama içimde patladı. Özür dilerim ne yaptıysam. Bu forumu seviyorum. Yanlış anlamayın beni.

okinkurt
05-02-2013, 21:22   |  #59  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
 Kardeşim benim ben bu forumda kimse ile müttefik olma çabasında değilim. İyi üye olup olmadığımı sen bilemezsin ve buna kanaat edemezsin. Elimden geldiği kadar burada insanlara yardım ediyorum. Ben nerden bilebilirdim ki bu dingilin beyinden noksan olduğunu... Öle foruma gırgır şamata gelsin diye uğraşmıştım ama içimde patladı. Özür dilerim ne yaptıysam. Bu forumu seviyorum. Yanlış anlamayın beni.

Benim bişeye karar verdiğim yok dostum 3 senedir üyeyim kendi fikrimi söledim benim seninle bir sorunum yok bu insanların tek cabası dediğim gibi milleti bir birine düşman etmek konularını kavgalar ile popüler durumda tutmak ben seni orada sadece uyarmıştım lakin işi geri kafalılığa getirdiniz ordan kavga cıktı neyse önemli değil senin bunların niyetini anlamana sevindim bu insanlar forumu düşünse 8 defa ben yemez zaten forumdaki gırgır şamatayı bizzat bu kız bitirdi 3 tane sohbet konusu her biri en az bin sayfalık uctu gitti 5-6 tane aktif üye gitti Mr.yamam abi vs vs neyse iyi akşamlar size ben bu konuya daha falza bişey yazmıycam.

Banned
06-02-2013, 12:30   |  #60  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Awww, Look at that renegaded embecile mankind. Weren't you one who supported me speak English ? Weren't you one who liked to get in touch with me English ? Although I had trust with your friendship, you just stabbed from my back like each in every one of them did anyway. By the way You're good at something that I really don't know. I've to admit it you're pretty good ass kisser towards to members and Admins.

Listen up everybody, I did not violate any rules of that site. All I do is want to improve your English which is going to be beneficial your future career. See ya whether you like me or not.

çhip10line
06-02-2013, 13:09   |  #61  
Yıllanmış Üye
864 mesaj
Alıntı: Windows Sucks  

Awww, Look at that renegaded embecile mankind. Weren't you one who supported me speak English ? Weren't you one who liked to get in touch with me English ? Although I had trust with your friendship, you just stabbed from my back like each in every one of them did anyway. By the way You're good at something that I really don't know. I've to admit it you're pretty good ass kisser towards to members and Admins.

Listen up everybody, I did not violate any rules of that site. All I do is want to improve your English which is going to be beneficial your future career. See ya whether you like me or not.

forum katılımcıları aşağılaman, onlara üstünlük taslaman, çoğu insanın hassas olduğu milliyetçi duygular üzerinden forum katılımcılarını tahrik etmen.. Milli değerlere karşı saygının olmaması Türk Milletini, bu millete mensup insanları aşağılaman, üstüne dilleri için popüler olmayan bu dili niye konuşuyorlar gibi aşağılayıcı kelimeler kurman ve her defasında ihtiyacı olana ingilizce yardım edersin, onun haricinde konulara türkçe yaz, millet zaten anadili gibi ingilizce  bilmiyor diye uyarı almana rağmen bu tutumundan vaz geçmemiş olman bu forumdan 7-8 kere kovulmana neden olan durumlar.. 

ayrıca yukarıda yazdıklarına gelince öncelikle forum yöneticilerine yakın olmamız yada senin tabirinle yalakalık yapmamızın bize bir getirisi olmuyor, bizim amacımız forumu senin gibi kendini bilmezlerden arındırmak, bunun içinde özel olarak bir çaba harcamıyoruz.. şikayet etmemiz senin forumdan uzaklaştırılman için yeterli oluyor zaten... ayrıca kullandığın kelimelere dikkat etmeni tavsiye ederim, "good ass kisser" gibi gereksiz laflar yazmışsın ben kendi üstüme alınmadım sanırım ERŞAH için kullanılmış bir kelime, monitör önünde klavye başında atıp tutmak kolaydır, sana ulaşamıyacağımızı bildiğin için böyle atıp tutuyorsun, bu tür kelimeler için adamın neresinden kan alırlar burada yazmama gerek yok sanırım, ucuz kabadayılığa gerek yok.. 

Kariyerinizi düşündüğüm için ingilizce yazıyorum diye saçmalamışsın bir de... kimsenin kariyer planını buradan senin aracılığın ile öğreneceği ingilizce ile yapacağını sanmıyorum.. senden böyle birşey isteyende olmadı... o küçük beynin almıyor sadece tek takıldığımız nokta bu bu forumda seni istemiyoruz... bu kadar basit..

Kapalı Hesap (246472)
06-02-2013, 16:31   |  #62  
OP Kapalı Hesap
16 mesaj

faşizan söylemler hoş değil arkadaşlar sakin olmalısınız okinkurtun amacı belli zaten lütfen onunla muatap olmayın benim ile ilgili söyledii sözlerin tamamı yalandır ...hayal gücü çok gelişmiş bir arkadaşımızda napacaksınız atsan atılmıyor satsan satılmıyor idare edeceğiz ...

okinkurt
06-02-2013, 16:53   |  #63  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Hee hee tabi tabi kıvırr kıvırr :D :D :D hehehe nasılda çabalıyor acıma hissi oluştu artık bende kızmıyorum sana :)) hee ben yalancıyım 8 kişide yalancı tabi hatta Selcuk beyde zamanında seni yalan yere attıydı fake ler yüzünden bak yaşın ufak bu kafa yapısını değiştir yoksa bu kafa yapın sana cok kötü şeyler yaşatır bu hayatta benle uğraşmayada çalışma senin geçtiğin yollara beton döktüm ben tecrüben yetmez :) hadi bakim....

win
06-02-2013, 17:53   |  #64  
win avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 14
279 mesaj
Alıntı: sLn3zGi  
faşizan söylemler hoş değil arkadaşlar sakin olmalısınız okinkurtun amacı belli zaten lütfen onunla muatap olmayın benim ile ilgili söyledii sözlerin tamamı yalandır ...hayal gücü çok gelişmiş bir arkadaşımızda napacaksınız atsan atılmıyor satsan satılmıyor idare edeceğiz ...

Sende , Faşo sLn3zGi .

Son Düzenleme: win ~ 06 Şubat 2013 17:53
win
06-02-2013, 18:00   |  #65  
win avatarı
Yıllanmış Üye
279 mesaj

sLn3zGi yukarıdaki senin gerçek facebookundaki kendi fotoğrafın:Kahkaha  okinkurt yalan söylüyor ya Göz kırpma  Vesikalık değilmi. Hangi fotoğrafçı çekti senin bu fotoğrafını.Çok iyi arka fonu aydınatmış.

Son Düzenleme: win ~ 06 Şubat 2013 18:27
Banned
06-02-2013, 22:10   |  #66  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 4
11 mesaj

Selamlar nasılsınız ?

win
06-02-2013, 22:27   |  #67  
win avatarı
Yıllanmış Üye
279 mesaj
Alıntı: Bow Me  
Selamlar nasılsınız ?

iti an çomağı hazırla

Banned
06-02-2013, 22:38   |  #68  
Banlandı
11 mesaj
Alıntı: win  

iti an çomağı hazı

O ne demek öyle ?

Banned
06-02-2013, 23:37   |  #69  
Banlandı
11 mesaj
Alıntı: çhip10line  

Çok yaratıcısınız.

Bow Me bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
çhip10line
07-02-2013, 00:04   |  #70  
Yıllanmış Üye
864 mesaj
Alıntı: Bow Me  

Çok yaratıcısınız.

teşekkürler...

bu arada iti an çomağı hazırlayı şöyle açıklayabiliriz.. sevmediğin biri tam ondan bahsediyorken bulunduğun ortama gelirse "iti an çomağı hazırla" derler... o ne demek diye sormuşsun soruna cevap olarak.. 

iyi insan lafının üstüne gelir'in biraz daha negatif anlamlısı...

Erşah
07-02-2013, 00:07   |  #71  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
2,183 mesaj

O ingilizce konuşan kardeşim. Adresini az bişey erkeksen özelden atarsın. Eğer istanbul içindeysen bizzat seninle BEN ilgilenicem. At adresini bekliyorum delikanlı. Daha önce attı birisi şimdi ortalarda yok. Sen de gir bu kervana. Ha istnbul dışındaysan merak etme 81 ile ağımız var.

Banned
07-02-2013, 00:18   |  #72  
Banlandı
11 mesaj
O ingilizce konuşan kardeşim. Adresini az bişey erkeksen özelden atarsın. Eğer istanbul içindeysen bizzat seninle BEN ilgilenicem. At adresini bekliyorum delikanlı. Daha önce attı birisi şimdi ortalarda yok. Sen de gir bu kervana. Ha istnbul dışındaysan merak etme 81 ile ağımız var.

Ben senin gibi bir herife ne diye adresimi veriyim ? illa benimle buluşmak istiyorsan, buluşuruz bir yerde Renegaded seni.

Erşah
07-02-2013, 00:30   |  #73  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
2,183 mesaj

Hep aynı şey varya yumuşakça sınıfından gelen elemanlar burda kendilerini bi bok sanıyo. Ardından karı gibi kaçışmaya başlıyo. Durum sanal alemden fiziksel aleme geçince durumlar 180 derece dönüyo. Aslında seni ip in üzerinden bulurdum ama uğraşmaya bile değmezsin. Kılçık.

Banned
07-02-2013, 00:36   |  #74  
Banlandı
11 mesaj
Hep aynı şey varya yumuşakça sınıfından gelen elemanlar burda kendilerini bi bok sanıyo. Ardından karı gibi kaçışmaya başlıyo. Durum sanal alemden fiziksel aleme geçince durumlar 180 derece dönüyo. Aslında seni ip in üzerinden bulurdum ama uğraşmaya bile değmezsin. Kılçık.

Gerçek hayatta ne yapayım ben seni ? Sen adresini ver eğer o kadar çok meraklıysan. Tuhaf adamlarsınız gerçekten.

okinkurt
07-02-2013, 01:56   |  #75  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Gerçek hayatta böcek gibi ezileceğin için adres vermessin tabi ama illa bi kayaya çakarsın sen bu kafa yapınla merak etme .......