neden counter oynuyorsunuz ?

Cectea
27-08-2011, 13:21   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
124 mesaj

işte bu :):) tm konu burda bitmiştir sen böyle düşünüyorsan bence konuyu kapatalım senin düşüncen buysa ''Counter'da gördüğün adamı kafasından vur, eğil kaç başka bir şey yok '' bu oyunu bu kadar basit sanıyorsan istediğin zaman internet üzerinden counter 1.6 oynayabiliriz tabi sizi kesmek ketçap kanlar falan :):) neyse konuyu kapatalım artık herkez istediğini oyunu oynar ne benim sana ne de senin bana karışma hakkın yok

İyi Forumlar Dilerim

Bersan
27-08-2011, 15:03   |  #27  
Bersan avatarı
Yıllanmış Üye
515 mesaj

CS eskiden iyidi ama şimdi moddan, ping hatalarından, hilecilerden geçilmiyor. Ayrıca herkes pro olmuş sürekli spawn kill oluyorsun. COD serisinden sonra sabit canlı oyunlar arık bana zevk vermiyor. CS de 30 canın kaldımı ölmek zorundasın gibi birşey fakat COD da böyle birşey yok ve perkler sayesinde oyun daha eğlenceli oluyor. CS de sevmediğim bir nokta ise her round silah satın almak zorundasın ve o silahı olduğu gibi kullanmak zorundasın. COD da leveline göre bir silah seçiyorsun ona göre uzmanlaşıyorsun. CS nin yeni oyunu Xbox için ön gösterimini izledim grafikler dışında hiçbirşey değişmemiş. Kaç sene olmuş daha CS de nişan alma diye birşey hala yok ve mermi hiçbir zaman istediğin yere gitmez. Bütün bu eksiklikler CS den soğumama yetti. Devir artık COD devri...

Son Düzenleme: Bersan ~ 27 Ağustos 2011 22:20
alperen12
27-08-2011, 15:31   |  #28  
Yıllanmış Üye
248 mesaj

artık pcme format attım hiç oyun kalmadı yüklemeyide düşünmüyorum internette takılmak daha iyi aslında biraz haber okumak yeter :D

AimLeSS
27-08-2011, 17:04   |  #29  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
469 mesaj

ya arkadaşlar. bi kaç kişi demiş ya cs sadce adamın kafasına sıkmak falan eger sız o oyunu öyle görrüosanız lütfen en yakın binanın çatısından kafa üstü atlayın. siz csde bombayı sıkıstırıp patlatabileceğinizi biliomusun? yada awp ile zoom suz atmayı? bunların hepsi fizik gerektirio hiç mermiye eğim verme die bişe duydunuzmu duyun araştırın öyle gelin. yada echo yapmayı biliomusunz müthiş zamanlama gerektirio. yada yada flash atıldığında saniyeler içinde arkanıza dönüp sonra önüüze dönme olaylarını biliomusunuz. alın size fizik zamanlama ve zeka bunun gibi nice olaylar. hee bunuda sölemeyliyim kelesnikof la adamı tek atmayı becerrebilirmisiniz?

Son Düzenleme: AimLeSS ~ 27 Ağustos 2011 17:07
sRgnY
27-08-2011, 17:05   |  #30  
Taze Üye
10 mesaj

Bersan kardeşm counter strike oynamak istiyorsan bir kere ekran kartının ve bilgisayarının ekipmanları iyi olmalıdır . Sen microsoft mouse ile counter strike gibi profesyonel bir oyunu oynamaya çalışırsan tabi sıkılırsın . Oynadığın serverlerinde iyi olması lazım anlattığına göre oynadığın serverlerde daha sxe yok ve fun serverler. Counter strike'da senin dediğin gibi 30 canın kalınca ölmek zorundasın gibi birşeyde yok profesyonel oyuncuların 10-20 healt ile neler yapabiliceklerini youtubede bulmak mümkün. Counter strike'ın asıl zevkide orda kurşunların sekmesi CODdaki gibi nereye sıkarsan oraya gitmez oyunun gerçekçiliği orda hiç poligona gittinmi bilmiyorum bi kere dene bakalım kursun nişan aldığın yere gidiyormu ? Daha oyun hakkında pek fazla şey bilmeden yorum yapma lütfen .

asdwer123
27-08-2011, 17:18   |  #31  
Yıllanmış Üye
556 mesaj

küçükken cs çok oynardık ama grafikler falan hiçbir şey bilmezdik o sıralar sadece oynardık. Ama hayatımda en çok multiyi xfiredan cod4de oynadım. Bilmiyorum izlediniz mi ama oyungezer dergisinin temmuz sayısı cd sinde e3 hakkında bilgiler vardı. Orda konuşmalardan birinde şöyle diyorlardı:"O oyunun da grafikleri çok kötü fakat yerleşik. Counter strike gibi." Valve'nin çıkardığı en iyi oyunlardan biri olan counter strike (portaldan sonra) grafikleri kötü oslada artık yerleşmiştir. Bunu değiştiremezsiniz. İsteyen oynar istemeyen oynamaz karışmayın lütfen. Ben şahsen oynamıyorum oynayanlara da oynamayanlara da lafım yok.

AimLeSS
27-08-2011, 17:24   |  #32  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj
Alıntı: asdwer123  
küçükken cs çok oynardık ama grafikler falan hiçbir şey bilmezdik o sıralar sadece oynardık. Ama hayatımda en çok multiyi xfiredan cod4de oynadım. Bilmiyorum izlediniz mi ama oyungezer dergisinin temmuz sayısı cd sinde e3 hakkında bilgiler vardı. Orda konuşmalardan birinde şöyle diyorlardı:"O oyunun da grafikleri çok kötü fakat yerleşik. Counter strike gibi." Valve'nin çıkardığı en iyi oyunlardan biri olan counter strike (portaldan sonra) grafikleri kötü oslada artık yerleşmiştir. Bunu değiştiremezsiniz. İsteyen oynar istemeyen oynamaz karışmayın lütfen. Ben şahsen oynamıyorum oynayanlara da oynamayanlara da lafım yok.
işte bu ya karışmayın abi bize :D

AimLeSS
27-08-2011, 17:26   |  #33  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj
Alıntı: Eziotore  
Çok duygusal girmiş valla Kahkaha
damardan girerim anadınmı SinsiSinsi

sosyalik
27-08-2011, 17:33   |  #34  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj
Alıntı: AimLeSS  
ya arkadaşlar. bi kaç kişi demiş ya cs sadce adamın kafasına sıkmak falan eger sız o oyunu öyle görrüosanız lütfen en yakın binanın çatısından kafa üstü atlayın. siz csde bombayı sıkıstırıp patlatabileceğinizi biliomusun? yada awp ile zoom suz atmayı? bunların hepsi fizik gerektirio hiç mermiye eğim verme die bişe duydunuzmu duyun araştırın öyle gelin. yada echo yapmayı biliomusunz müthiş zamanlama gerektirio. yada yada flash atıldığında saniyeler içinde arkanıza dönüp sonra önüüze dönme olaylarını biliomusunuz. alın size fizik zamanlama ve zeka bunun gibi nice olaylar. hee bunuda sölemeyliyim kelesnikof la adamı tek atmayı becerrebilirmisiniz?
Sen bombayı sıkıştırıp patlatabileceğini bildiğinde, kaleşnikofla adamı tek atmayı becerince eline ne geçiyor? Counter'ın profesyonel oyunu olduğu da uydurulmuş bir şey.

Bir de Türkiye'de bu oyuna destek verilmiyor, sponsor olunmuyor deniliyor ya.... Öyle düşünenler internet cafelerle anlaşmak için masaya oturabilirler ama kârlı mı çıkarsınız zararlı mı orasını bilemem.

AimLeSS
27-08-2011, 17:55   |  #35  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj

hani dediniz ya oyun zekayı geliştirir ama csde böle bişi yok alın size beceriyi zekayı fiziği geliştiren seyler eline bişe geçmesi gerekmio sen cod7 i bitirince eline ne geçio?

sosyalik
27-08-2011, 18:03   |  #36  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
1,710 mesaj
hani dediniz ya oyun zekayı geliştirir ama csde böle bişi yok alın size beceriyi zekayı fiziği geliştiren seyler eline bişe geçmesi gerekmio sen cod7 i bitirince eline ne geçio?
Eğleniyorum, ama sizin amacınız eğlenmek değil. Kimi sponsor bulup yarışmalardan gelir elde etmeye çalışıyor, kimi zaten Dünya'daki oyunlardan haberi olmadan bağımlı bir şekilde Counter oynuyor.

AimLeSS
27-08-2011, 18:08   |  #37  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj
Alıntı: sosyalik  
Eğleniyorum, ama sizin amacınız eğlenmek değil. Kimi sponsor bulup yarışmalardan gelir elde etmeye çalışıyor, kimi zaten Dünya'daki oyunlardan haberi olmadan bağımlı bir şekilde Counter oynuyor.
benimki ikiside deil. oyunu seviyorum siz cod serisindeki silahları bide gerçekte ateşleyin bakalım karşıyamı tavanamı ateşliyosunuz cod da ise tam isabet ne yetenek be
ama csde öle deil silahların sekmesi var en basit desert bile sekio sılahların sağa sola yukarı assağı sekmesi gerçek hayattakini baz alınarak ayarlanmış bir 2.si cod da healt doluyo ama csde yok öle bişi yani sen git adamın bacağını kopar 2 dk sonra iileşsin ama csde böylle bişi yok. kopmuşsa kopmuştur.

AimLeSS
27-08-2011, 18:14   |  #38  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj

ya abi profesyonellerin pclerine ne diceksin peki.

sosyalik
27-08-2011, 18:21   |  #39  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
1,710 mesaj
ya abi profesyonellerin pclerine ne diceksin peki.
Profesyonel dediğin Counter oynayarak gençliğini çürütmüş insandır. Ayrıca yaklaşık 10 yıllık oyunu oynamak için 1.500 TL'ye sistem toplayan var mı? 400 TL'lik sistem de oynatır.

Bersan
27-08-2011, 18:25   |  #40  
Bersan avatarı
Yıllanmış Üye
515 mesaj
benimki ikiside deil. oyunu seviyorum siz cod serisindeki silahları bide gerçekte ateşleyin bakalım karşıyamı tavanamı ateşliyosunuz cod da ise tam isabet ne yetenek be
ama csde öle deil silahların sekmesi var en basit desert bile sekio sılahların sağa sola yukarı assağı sekmesi gerçek hayattakini baz alınarak ayarlanmış bir 2.si cod da healt doluyo ama csde yok öle bişi yani sen git adamın bacağını kopar 2 dk sonra iileşsin ama csde böylle bişi yok. kopmuşsa kopmuştur.
Cod da mermi düz gidiyor diye birşey demedik ADS moduna alınca düz gidiyor mermi ama cs de böle birşey yok daima spray modda sıkıyorsun silahı. Ayrıca cod da her silahın isabet oranı farklıdır. Her silah sekecek diye birşey yok. Hem madem cs ye gerçekçi diyorsunuz adamımızın yürümek ve çömlekten baska hareketi yok mü. Yere yaramıyor hatta kosamiyor bile. Ve madem oyun cok gerçekçi 100 canlı adamın ve 10 canı kalmış adamın vereceği performansında aynı olmaması lazım oyle degilim. Cod da can yenileniyor ama gercek hayattalım gibi 3-4 mermi ile oluyorsun ( özel ayar yoksa)

AimLeSS
27-08-2011, 18:25   |  #41  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj

oynanmaz. işte pc aynı olayı yapmaz. sen infernoda meydandan balkondaki adamı 400 liralık sistemle göremezsin ve bunu gibi daha nice sey. o adamlar 10.000 liralık sistemlerele hatta daha fazlasıyla oynuo.

sosyalik
27-08-2011, 18:33   |  #42  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
1,710 mesaj
oynanmaz. işte pc aynı olayı yapmaz. sen infernoda meydandan balkondaki adamı 400 liralık sistemle göremezsin ve bunu gibi daha nice sey. o adamlar 10.000 liralık sistemlerele hatta daha fazlasıyla oynuo.
O zaman düpedüz enayiymiş, ya da parayı saçacak yer arıyormuş ne diyeyim? Kahkaha
10 yıl önceki sistemlerde rahat oynanıyordu da şimdi mi 10.000 Liralık sistem gerekiyor? !!!

Cectea
27-08-2011, 18:36   |  #43  
Yıllanmış Üye
124 mesaj

Ya beyler tamam ya allahınızı severseniz tamam dünden beri bu konuyu bu adamlarla tartışıyorum bırakn ya bırakın onlar cod oynasınlar tartsımayın şöyle adamlarla ya cs professinonal değil diyor orda birisi Arkadaşım geçen seneki dreamhack turnuvasının ödülü 1 MİLİYON DOLARA yakındı diyorum ordan birisi cs de hile var diyor csd da yok diyor ben diyorum ödül 1 milyon doaslr ayakın birisi hile var ama diyor tartısmayan su adamlarla ya bu adamlar için önemli olan grafik bırakın ya oynasınlar o oyunlarını karışmayın şunlara ya

Bu konuyu açan arkadaş seviyesiz zaten burası bilgi paylaşma forumu insanları eleştirme yeri değil biz cod oynamaktan ne anlıyorsunuz diye konu açıyor muyuz ?? herkez kendi yoluna baksın ya gelmiş internet kafede gördüğü cs oynadığını sana admalarla bizi karşılaştırıyo

Birisi ordan 30 hp olunca ölünür demiş güzel kardeşim dünyaca ünlü cs oyuncusu ''neo'' un bir maçınca 1 hp ile 4 kişi vurup takımına galibiyet getirdiğini biliyor musun lütfen biraz araştırıp yorum yazsın yazanlar !

Crysis2
27-08-2011, 19:34   |  #44  
Crysis2 avatarı
Yıllanmış Üye
179 mesaj

Ben 1.5 Yıldır Wolfteam Oynuyom Üsteğmenim Tabi Countere Gelince O Yılın Grafikleri Olabilir Oynuyorum ve gayet güzel countestrike

AimLeSS
27-08-2011, 19:45   |  #45  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
469 mesaj

abi adamlar para saçmıo 10.000 liralık sistemlere sponsorlar verio

sRgnY
27-08-2011, 20:32   |  #46  
Taze Üye
10 mesaj

arkadaşlar bırakın counterı eleştirenleri . daha eleştirmeyi bilmiyorlar. oyun grafiklerine veya özelliklerine göre değil dünyada oynanma sayısına göre değerlendirilir. counter strike dünyada en çok oynanan 3. oyun . bırakın onlar hala COD oynayıp eğlensinler . 

İYİ FORUMLAR.

ahmet1640
27-08-2011, 21:13   |  #47  
ahmet1640 avatarı
Üye
84 mesaj

Yav bi türlü kabul vazgeçmiyonuz hiçbiriniz.Kabul edin cs nin herhangi bi sürümünün grafiği CRYSİS 2 veya COD Block ops sun yanına bile yaklasamaz.Oyunların populerliğine gelincee..COD da cs de zamanında çok oynanan oyunlar arasında hatta birer sanal efsane.Fakat cs de hikaye nin ''h'' si bile yok, COD serisinde var.
Cs nedense çıktığı günden bugüne yapay zeka yada grafik yönünden çok az geliştirildi.COD ise kendini her konuda geliştirmeyi başardı.Eğer cs nin popülerliği olmasa çoktan tarih olmuştu.
Belliki bazı arkadaşlar kabullenemiyor.Şu sponsor işi de sandığınız gibi değil.Siz dünyaca ünlü markaların sadece bi oyunda iyi diye o adama sponsor olacağını sanıyorsanız ben daha size ne diyim???

Son olarak, herhangi bir oyunda ne kadar iyi olursan ol bu senin çok marifetli olduğunu değil oyun bağımlısı olduğunu gösterir.

curlyhair
27-08-2011, 21:19   |  #48  
Yıllanmış Üye
184 mesaj

Beyler kendi arkadaşlarnızla gidin bir oynayyın lan üzerinden gerçekten çok sarıyo ama bot lara karşı tabikide .....

kajmeran37
27-08-2011, 21:34   |  #49  
kajmeran37 avatarı
Yıllanmış Üye
230 mesaj

Kardeşim tam bi kücük düsürmelik ketçap kan egil kafadan vur bilmem ne bu oyun bu dediklerin kadar basit degil eger öyleyse cecteanın dedigi gibi fps ciysen gir online cs 1.6 1.5 farketmez hiçbiri gir birine bakalım adam vurabiliomusn bu kadar basit demek.sosyalik şu kafanı kafe botlarından cıkar bu işten parasını kazananda var zevkini alanda arkadasım sen cod u niçin oynuosn zevk dimi adamda onu zevk için oynuo emin ol senin o cod'undan daha cok zevk var o csde hiç bi cs maçı izledinmi arkadaş ortamlarını gördünmü takım oyununu gördünmü cod battlefield vb hiçbirinde yok bunlar.

kajmeran37
27-08-2011, 21:36   |  #50  
kajmeran37 avatarı
Yıllanmış Üye
230 mesaj

grafik grafik fıttırdınız iyice :D anlıorm pcniz cok saglam yüceltmeyin kendinizi bukadar oynayan oynar oynamayan oynamaz kime kalmış :)