neden counter oynuyorsunuz ?

Qromodynmc
28-08-2011, 18:32   |  #76  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Csnin oynanabilirliği şuanki hiç bi oyuna 5 basamaz:) İnsanın yapabileceği hareketlerin çok büyük kısmı yok oyunda..

faceman
28-08-2011, 18:33   |  #77  
faceman avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj

yeni testim forumda göz atmak isteyenlere duyurulur :

https://www.chip.com.tr/forum/yen ... uyunuz_t216854.html

okinkurt
28-08-2011, 19:05   |  #78  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: punisher123  
Csnin oynanabilirliği şuanki hiç bi oyuna 5 basamaz:) İnsanın yapabileceği hareketlerin çok büyük kısmı yok oyunda..
ben o anlamda söylemedim onu dostum kac senelki oyun tabi eğlendirme anlamında şimdiki cogu oyun sıkıyor oynarken 10-11 senelik bi oyun taa bu zmana kadar popülerliğini yitirmemiş şimdiki cogu sıkıcı sacma oyuna 5 basar oyun içi karakter haraketleri vs ye bakarsak tabii şimdikilerle yarışmasını bekleyemneyiz ama eğlence acısından cok iyi.

AimLeSS
30-08-2011, 00:33   |  #79  
AimLeSS avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
469 mesaj

abi orda adamın yaptıkları deil senn yaptıkların önemli.

ogZ10
11-09-2011, 23:22   |  #80  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
104 mesaj
Alıntı: sosyalik  
Counter'a profesyonel ve kaliteli diyen oyun görmemiştir. Oyunun yapımcıları bile geliştirmeyi bıraktı, bazı kesim hala oynamayı bırakamadı. O yürürken çıkan ayak sesleri mi profesyonel ve kaliteli yoksa ketçap gibi fışkıran kan mı? Adamların hareketleri mi yoksa silahlar mı profesyonel ve kaliteli? E-) Hiçbiri.
Bir de şunu sorayım: Oyun, para kazanmak için mi oynanır?
arkadaşım adam oyun grafiklerinin kalitesinden bahsetmiyor oyuncu kalitesinden bahsediyor para için oynuyanlar var ayrıca güzel denecek kadar para kazanıyorlar.

ayrıca bazı arkadasların da dedıği gibi bu oyunu botlarla oynarsan zevki kalmaz fakat onlıne oynarsan öyle zevkli gelir ki grafikleri falan unutursun ayrıca  Counter-Strike: Global Offensive adlı yeni oyunun 2012 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenmektedir.bilgi  alıntıdır.

Batuhan Karsan 26
13-09-2011, 13:41   |  #81  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Counter Strike bir oyun değil.Artık bir sektör oldu.Senin dandik dediğin oyundan ne para kırıyorlar biliyor musun kardeşim ? Tamam grafikler dandik yerden silah geliyor gibi saçmalıkları var ama eğlencesi yetiyor zaten.

Castieltr
13-09-2011, 14:15   |  #82  
Castieltr avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
384 mesaj

Herkes oyunun grafiğini kötülemiş, aslında doğru oyun grafik olarak çok fazla tatmin edici değil. Fakat bu oyunda, oyuncunun ilgisini grafikten ziyade taktiksel zeka çekiyor.
Kimi arkadaş 10 yıl bu oyunu oynayarak ömrünü çürütüyorlar demiş, iyide diğer oyunları oynayanların ne farkı varki sonuçta hepsi zaman kaybı, ayrıca bu oyunu oynayan üniversite mezunu onlarca kişi tanıyorum.
Başka bir yazıda sponsorları yoksa int. kafeler ile anlaşsınlar gibi bir ifade kullanmış, ama türk takımlarından darkpassage ye Razer, Kingston ve Eset ' in sponsor olduğunu bilmeden söylemiş sanırım.
Bunların dışında Cs için dünya çapında Game klüp ve milli takım seviyesinde turnuvalar ve ligler düzenlenmekte, en basitinden arama motorlarına ESL yazarak geçen hafta Newyork da düzenlenen ve 2 türk takımının katılmayı başardı turnuvayıda inceleyebilirsiniz.Bende hemen hemen lise bitiminden beri cs oynuyorum, son bir kaç yıldır oynamamış olmama rağmen, özlem çekmiyor değilim.

Son Düzenleme: Castieltr ~ 13 Eylül 2011 14:17
Ozan Yılmaz
13-09-2011, 16:29   |  #83  
Ozan Yılmaz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
144 mesaj

Ben stres atmak için oynuom sinirlenince açıyorum sinirden ateş ediyrum özel bir zevk değil

Graping
09-10-2023, 19:00   |  #84  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Counter-Strike'ın en sevdiğim versiyonu Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). CS:GO, Counter-Strike serisinin en son sürümüdür ve önceki sürümlere göre birçok iyileştirme ve yenilik içermektedir.

CS:GO'nun sevdiğim yönleri:

Grafikler: CS:GO önceki versiyonlara göre daha iyi grafiklere sahip. Bu da oyunu daha gerçekçi ve heyecanlı kılıyor.

Oyundaki yenilikler: CS:GO önceki versiyonlara göre birçok yenilik içermektedir. Örneğin yeni silahlar, haritalar ve oyun modları eklendi.

Espor desteği: CS:GO, profesyonel eSpor turnuvalarındaki en popüler oyunlardan biridir. Bu, oyunu daha rekabetçi ve heyecanlı hale getiriyor.

Ayrıca oyunda silahlar için görünüm toplamak gibi bir hobim var. En iyilerini elde etmek için platformda kasalar açıyorum https://skin.club/tr. Oldukça eğlenceli!