Pardusda yazılan windows da yazılamayan dosya ismi

Kapalı Hesap (153334)
22-09-2011, 22:52   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

Beyler size bir bilmece sorucam pardusda yazılan fakat windowsda yazılamayan dosya (klasör ismi) ismi nedir.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 01:22
Kapalı Hesap (153334)
22-09-2011, 22:58   |  #2  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Merak eden varsa tahminde bulunsun birazdan açıklıcam azzzzzz sonraaaaaa......istediginiz kadar deneyin windowslarda yazılmaz...Ben hariç kimse yazamaz microsoft da dahil :)

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 22 Eylül 2011 23:09
aaaaaa123123
22-09-2011, 23:09   |  #3  
aaaaaa123123 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
313 mesaj

İstanbulda Bulunan Contorium :) Madeni

Kapalı Hesap (153334)
22-09-2011, 23:10   |  #4  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: aaaaaa123123  
İstanbulda Bulunan Contorium :)
Süpersin sakızı hakettin hadi bakkala koş kendine benden sakız ısmarla :):)
EVET BEYLER malesef bu doğru bizim aklımıza bile gelmesin diye amerikalılar con yazdırmıyor.ama ben yazarım...

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 22 Eylül 2011 23:12
aaaaaa123123
22-09-2011, 23:11   |  #5  
aaaaaa123123 avatarı
Yıllanmış Üye
313 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Süpersin sakızı hakettin hadi bakkala koş kendine benden sakız ısmarla :):)
Bak yaw :D

Selçuk İslamoğlu
22-09-2011, 23:45   |  #6  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Yılların eskimediği başlık

Başlat-Çalıştır-CMD yazıp girin.

mkdir \\.\c:\con  yazın entere basın tamamdır.

Aaa şimdide silemiyorum
dosyayı silmek için,
rmdir \\.\c:\con entere basın Silindi.

lpt0 lpt1 lpt2 lpt3 lpt4 lpt5 lpt6 lpt7 lpt8 lpt9 gibi klasörler de açamazsınız. Sistem çekirdeğinde korumalı isimlerdir onlar, bağlantılara "rezerve" edilmiştir.

Serkan Karadaş
22-09-2011, 23:58   |  #7  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

klasöre yeni isim veriken öncelike Alt + 0160 kombinasyonu ve büyük harflerle CON yazabiliriz :)

Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 00:36   |  #8  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Serkan Karadaş  
klasöre yeni isim veriken öncelike Alt + 0160 kombinasyonu ve büyük harflerle CON yazabiliriz :)
Beyler kusura bakmayın linki sildim görüntüsü ve boyutu iyi değildi şimdi 1mb rardan çıkınca 94mb ama çok iyi kalitede gooom playerden izleyin çalıtırmıyorsa diğerleri bu hipercam Microsoft video1 dandik biraz.Hipercam iyi ama.
Serkan kardeş con yazmayı biliyorsun peki benim videomdaki gibi yazabilirmisn.
iyi izleyin fotoğraf hile hurda yok hipercamla çekilmiş düpedüz videodur.

Beyler kusura bakmayın videoyu yayından kaldırmak zorundayım tehlif hakkı zart zurt yüzünden başım ağrır ben hacker değilim sıradan bir kullanıcıyım yılllardır windows işletim sistemlerini övdüm.Şimdi ufak bir hata sonucunda bunlar beni mahkemeye verebilir bu yüzden video yu kaldırdım.Adamlara yıllarca iyilik edersin ufak bişey gösterdiginde vay vay sen windows düşmanısın indirin yere ırz düşmanını.(derlermiş ama inanmayın.!)Korkulacak bir şey yok bu olay güvenilir ellerde saklı benim bu olayın nasıl oldugunu anlatmam imkansız çünkü ben Allahtan korkan biriyim.Yarın öbür gün bu olayı öğrenen biri sizin balşınzını ağrıtır sizlere zarar verir bunun olmasını istemiyorum çünkü ben bilgisayarlara zarar vermeyi sevmem.
Bu konu burda noktalandı siz duymadınız bende görmedim.Dikkat ederseniz hep yeni sistemlerde bunu yapıyorum çünkü yeni sistemlerde vürüs olmaz hacker olmaz ilgilenmezler az tehlike oldugundan yeni sistemlerde deniyorum.Bu olayla 0kb lık bir vürüs yazılanilir ama yıllardır bende saklı kaldıgından kimse böyle bişey düşünemez ha bu olayı bulursunuz ama şeytanın aklına gelmez sizin aklınıza gelirmi bilmiyorum.Yıllardır vürüslerden çok çektim o yüzden kimseyi rahsız edecek bir hatayı millete öğretmem windows sağlamdır güvenilirdir sadece benim bilgisayarımda böyle oluyor sizlerde olmaz.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 11:24
Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 01:01   |  #9  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  
Yılların eskimediği başlık

Başlat-Çalıştır-CMD yazıp girin.

mkdir \\.\c:\con  yazın entere basın tamamdır.

Aaa şimdide silemiyorum
dosyayı silmek için,
rmdir \\.\c:\con entere basın Silindi.

lpt0 lpt1 lpt2 lpt3 lpt4 lpt5 lpt6 lpt7 lpt8 lpt9 gibi klasörler de açamazsınız. Sistem çekirdeğinde korumalı isimlerdir onlar, bağlantılara "rezerve" edilmiştir.

Hayır başka yazamadığınız gizli saklı maden isimleri varsa amerikaya giden onuda yazarız.Ayrıca sistem çekirdeği nedir ben varken ben rezervesini de anahtarınıda alırım sistemin.:)

Bazıları diyebilirki "korktu yusuf yusuf" kaldırdı videoyu kortugumdan deil yayılmamasından dolayı yoksa microsoft onuda bir yama ile kapatır 30kez mail attım ama sorunu çözemediler yada tınlanmadım.
Şiödi bukadar windows yeter.Birazda pardusdan bahsedelim.Pardusdada böyle hatalar vardır ama sorun kullanmaktan geçer.Bilgisayarı kurcalarsan öğrenirsin kurcalarsan çöker.İlk windows 95 de resimler çok yer kaplıyor diye masaüstü resimleri sildim ve çöktü.Windows kendini ogunden bugune çok geliştirdi.Pardus microsoft gibi milyonlarca kullanıcı tarıfından test edilip hataları bulunmadıgı gibi pardusun yapımcılarıda vatanlarını seven iyi insanlardan başkası değil.Ayrıca milyonlarca mühendis microsoftun emrinde oldugunuda unutmayın.Peki sorun kimde kimsede değil gereken destegi pardusa vermeliyizki gelecek nesillere çocuklarımıza "bak türkiyede toplu iğne  bile üretilmiyor" denemsin ben çok duyudugumdan acısını bilirim.İlerde çocuklarımıza torunlarımıza övgüyle bu bizim iştetim sistemimiz bunu bizimkiler yaptı diye bilmeliyiz hepsi bundan ibaret ugraşsam pardusunda hatalarını bulurum.Nedemiş ünlü bir şair "hatasız kul olmaz işletim sistemi hiç olmaz."

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 11:15
Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 11:20   |  #10  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Yardımlarından dolayı Selçuk İslamoğlu ve diğer ilgilenen arkaşlara çok teşşekür ederim.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 11:22
PcMaKeR
23-09-2011, 17:39   |  #11  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Detroid neden bu kadar sallıyorsun?

Ve neden bu kadar fanatiklik yapıyorsun. Bir yıl öncesi Windows Windows diyordun şimdi Linux reklamı yapıyorsun. Fanatikliğinde bir sınırı var. Umarım ileride dönüpte windows a: "Windows gibisi yokmuş boşuna linux kastık" demezsin.

Diyenleri gördüm çünkü!

Kapalı Hesap (101323)
23-09-2011, 17:47   |  #12  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

pardus u türkler yaptı  doğru ama pardus linux kernel ini kullanıyor çekirdeği sıfır  değil yani

Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 18:18   |  #13  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
Detroid neden bu kadar sallıyorsun?

Ve neden bu kadar fanatiklik yapıyorsun. Bir yıl öncesi Windows Windows diyordun şimdi Linux reklamı yapıyorsun. Fanatikliğinde bir sınırı var. Umarım ileride dönüpte windows a: "Windows gibisi yokmuş boşuna linux kastık" demezsin.

Diyenleri gördüm çünkü!

Ne yani şimdi pardus dan yada Microsoftdan reklam parasımı alıyoruz.Ne fanatigi takım tutmam.1 yıl sonra belkide pardus 2012 diyecem belli olmaz.İnsanlara pardusu tanıtıyorum her Türkün yapması gerekende bu zaten sende yabancılara tanıt "pcmaker"  benim ingilizcem az.
Ayrıca ne sallanıyor anlamış değilim kişi herkezi kendi gibi sanır ben sallamam.Sen pardusu kullanmadıysan yada kullanmayı beceremediysen bana sallıyorsun diyemezsin.Nereyi salladımı söylermisin yada ne salladığımı söylermisn aşşagı baktım yukarıda baktım sallanan bişey yok.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 18:25
Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 18:27   |  #14  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: liberty city  
pardus u türkler yaptı  doğru ama pardus linux kernel ini kullanıyor çekirdeği sıfır  değil
Yaw arabayı sen yapmışsın benzinini dışarıdan alsan ne yazar PARDUS made in turkey.

Feyk
23-09-2011, 18:38   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,269 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
Yaw arabayı sen yapmışsın benzinini dışarıdan alsan ne yazar PARDUS made in turkey.
Düzeltme;Çok saçma

Son Düzenleme: Feyk ~ 23 Eylül 2011 18:44
Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 19:03   |  #16  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Feyk  
Düzeltme;Çok saç
git ozaman başklarının sistemlerini kullan hdd sürekli çalışssın veri gönderilsin yurt dışına.
MANTIKLI BİR AÇIKLAMA YAPTA GÖREK.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 19:04
PcMaKeR
23-09-2011, 20:08   |  #17  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

:D Pardus verileri gönder miyor mu yurt dışına?

Pardusu hiç adam akıllı inceledin mi? Çekirdeği nedir ne değildir inceledin mi?

Pardustan daha iyi işletim sistemleri var. Pardus daha yeni çocukluğuna geçti. Ubuntuyu kullandım 2 ay kadar iş yerinde. Sevmedim. OpenSuse yi kullandım ki yazılımcı olduğum için .net in linux dünyasındaki en iyi benzer özellikleri olan mono yu tam desteklediği için yaklaşık 3 ay kullandım.

Opensuse sayesinde rpm paketleri, shell(bash)'i program derlemeyi ve kendime özel arayüz editlemeyi(gnome'u) ve php + apache gibi web programlamaları windows tan daha çalıştığını gördüm. Opensuse ye virtualbox un kaynak kodlarını indirip derleyip windows sanallaştırma yaptım.

Öyle paketi yükle kullan yapmadım! Ubuntu daki hazır paketleri yada suse deki yast ile programı yükle kullan değildi yaptığım. Bana linuxu öğretme! Senin yaptığın fanatikliğin ve çok bilmişliğin önde gideni.

Windows konusuna gelir pardus tanıtır bilmem ne yapar. Firefox konusuna yada IE konusuna gelip kendi kullandığı tarayıcıyı zorla sevdirtmeye çalışan fanatik yada diğer adıyla fanboy denilenler neyse gözümde senin yaptığında odur.

Not: OpenSuse de ne hdd sürekli çalıştı, ne durmadan veri gönderimi yapıldı durdu. Ha empaty gibi programlar yüzünden msn facebook vs lere bağlandığı için mecbur veri akışı oldu net üzerinden.

Ben yabancı kaynaklara takılıyorum zaten. Chipte haber yayınlanmadan ms nin facebookun vs nin haberlerini zaten okuyorum. Linux dünyasında da neler olup bitiyor takip ediyorum. Kullanmasam dahi!

Ama fanboyluk yapmıyorum. Yapanı gördüm mü de yabancı olsun Türk olsun yüzüne söylüyorum.

Al sana mantıklı bir açıklama. Millete ne kullandığını üstüne basa basa belirtmek saçmadı. Sevdiysen önerirsin üzerinde durmazsın. Kullanır kullanmaz...

Edit: Niye windows a döndüm. .NET ve ASP.NET ile proje geliştiriyorum şirkette. Müşterilerimizin %80 i windows kullanıyor. Sunucuları & kişisel bilgisayarları olsun windows. Mecburen kullanıyorum. Ha birde güçlü bir notebookum var ve oyun oynamak istiyorum. Linuxta desteklenen oyunlar windowsun yanında hiç kalıyor... Hadi pardusun sana burda yardımcı olsun da görim yada diğer linuxlar!

Bana wine falan deme exe çalıştırır oyun falanda oynarsın ı çok duydum ve denedim! Windows bu konuda rakipsiz...

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 23 Eylül 2011 20:12
Mert_06
23-09-2011, 20:50   |  #18  
Mert_06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,082 mesaj

Con adında klasör açılamamasının Contorium adındaki uydurma elementle ilgisi yoktur. O izlediğiniz videolara dikkat edin sahte mi değil mi diye. Biz başka bir isimle de contoriumu araştırabiliriz.

Son Düzenleme: Mert_06 ~ 23 Eylül 2011 20:52
M.G.G
23-09-2011, 20:51   |  #19  
M.G.G avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,367 mesaj

Zuhaha con kulasörürünün contoryum yüzünden mi açılamadığını sanıyorsunuz :DDDD
Windows eksik ve hatalı bir işletim sistemidir.Con klavyenin çalışmasını sağlayan sürücüdür.Windows ta klasör açarken nt 7nin(nerden geliyor diye sormayın.Windows yeni işletim sistemi üretmek için kernelini geliştirmek için uğraşmadı Nt çekirdeği üzerine modifiye yaptı.Windows 7, windows 8 diye kakalıyor.Geçen gün microsoftun kendi sistesininde w8 pre. indirdim.Kurdum ve sonuç(Masaüstüne geçildiğinde) explorer.exe is not responding.(Bu arada w8 explorer linuxtan çalıntı özelliklerler içeriyor.)) aklı karışıyor.Sonuçta size yanıtı basıyor.Belirtilen aygıt geçersiz.
Pardus konusuna gelince yeni pardus stabil ama (ç)alıntı.
Kurulum yöneticisi yast ile aynı.Temalar aynı Opensuse 11.4.
Zaten kurulum dosyalarının içinde de(boot/isolinux) hapysuse.mod diye bir klip var.
Eğer alışabilirseniz crunchbang en iyi linuxlardan biridir ;)

PcMaKeR
23-09-2011, 21:02   |  #20  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Herkes birbirinden çalıyor.
Önemli olan satılabilmesi ? MS başarmış bunu. Eee gerisini yemişim. Apple ın arayüzü aldı biraz değiştirdi windows 3.1 de sattı. Apple satamadı!

Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 21:11   |  #21  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
:D Pardus verileri gönder miyor mu yurt dışına?

Pardusu hiç adam akıllı inceledin mi? Çekirdeği nedir ne değildir inceledin mi?

Pardustan daha iyi işletim sistemleri var. Pardus daha yeni çocukluğuna geçti. Ubuntuyu kullandım 2 ay kadar iş yerinde. Sevmedim. OpenSuse yi kullandım ki yazılımcı olduğum için .net in linux dünyasındaki en iyi benzer özellikleri olan mono yu tam desteklediği için yaklaşık 3 ay kullandım.

Opensuse sayesinde rpm paketleri, shell(bash)'i program derlemeyi ve kendime özel arayüz editlemeyi(gnome'u) ve php + apache gibi web programlamaları windows tan daha çalıştığını gördüm. Opensuse ye virtualbox un kaynak kodlarını indirip derleyip windows sanallaştırma yaptım.

Öyle paketi yükle kullan yapmadım! Ubuntu daki hazır paketleri yada suse deki yast ile programı yükle kullan değildi yaptığım. Bana linuxu öğretme! Senin yaptığın fanatikliğin ve çok bilmişliğin önde gideni.

Windows konusuna gelir pardus tanıtır bilmem ne yapar. Firefox konusuna yada IE konusuna gelip kendi kullandığı tarayıcıyı zorla sevdirtmeye çalışan fanatik yada diğer adıyla fanboy denilenler neyse gözümde senin yaptığında odur.

Not: OpenSuse de ne hdd sürekli çalıştı, ne durmadan veri gönderimi yapıldı durdu. Ha empaty gibi programlar yüzünden msn facebook vs lere bağlandığı için mecbur veri akışı oldu net üzerinden.

Ben yabancı kaynaklara takılıyorum zaten. Chipte haber yayınlanmadan ms nin facebookun vs nin haberlerini zaten okuyorum. Linux dünyasında da neler olup bitiyor takip ediyorum. Kullanmasam dahi!

Ama fanboyluk yapmıyorum. Yapanı gördüm mü de yabancı olsun Türk olsun yüzüne söylüyorum.

Al sana mantıklı bir açıklama. Millete ne kullandığını üstüne basa basa belirtmek saçmadı. Sevdiysen önerirsin üzerinde durmazsın. Kullanır kullanmaz...

Edit: Niye windows a döndüm. .NET ve ASP.NET ile proje geliştiriyorum şirkette. Müşterilerimizin %80 i windows kullanıyor. Sunucuları & kişisel bilgisayarları olsun windows. Mecburen kullanıyorum. Ha birde güçlü bir notebookum var ve oyun oynamak istiyorum. Linuxta desteklenen oyunlar windowsun yanında hiç kalıyor... Hadi pardusun sana burda yardımcı olsun da görim yada diğer linuxlar!

Bana wine falan deme exe çalıştırır oyun falanda oynarsın ı çok duydum ve denedim! Windows bu konuda rakipsiz...

madem bukadar profesiyonelsin bir yazılım yazda mp3 çalsın.Aimp gibimi olur winamp gibimi bilemiyorum.Çok bilmişligi yapan kim belli oluyor 100 adet program tasarlasanda kimin umrunda windows linuxdan çalıyor linux windows dan.Ancak öt.Senin bilmedigin mevzular var.Burda açarsam bana gülersiniz.Bugun bu konuları açtım diye zune hd dim açılmadı saatlerce ugraştım ama açılmadı artık power tuşunu kıracaktım sonra ingilizce küfür ettim açıldı.(komik değil)
Ben bazı aygıtların elektirik olmadanda bilgi gönderecegini ve istediginiz kadar şifrelide olsa istedikleri şeyi yapabildiklerini biliyorum zune hd kapandıgı halde açık aslında bilgisayarlarınız kapandıgı halde açık aslında.Kapalı ise neden ağ bağlantısı ve diğer aygıtlara güç geliyor.(sakın bana biosdan kapanıyor demeyin)
Aklınız varsa projelerinizi laptoplarda değil masaüstü pclerde ve internetsiz ortamlarda hazırlamanız cep telefonuyla bile çekilen fotolar artık internette kol geziyor.
Madem bukadar zekisin programdada ünlüsün hiç adın kulagıma çalınmadı "pcmaker".

Hiç duymadım adını ne haberlerde nede chip ve teknoloji sitelerinde.Şu konuşan bilgisayar compişkoyu yazan senmisin yoksa bukadar övündügüne göre.
"ünlü yazılım üstadı pcmaker lakaplı "xxxx çokbilmiş" yine zor olanı başardı.Bilim adamlarının uzun süredir geliştiripde gelişremediği yazılımı xxxx çokbilmiş geliştirdi.Xxxx çokbilmişle yaptıgımız röporajda şunları kaydetdik."Aksamları yatamaz oldum sürekli o programı ben yazıcam ben yazıcam dedim hemen bakkala koştum gece gece süt aradım sütü buldum offf... çok şükür.Sonra o bilim adamlarının yazamadıgı yazılım üzerine çalıştım aylar yıllar derken projeyi tamamladım.6.yılın sonunda projenin ismini "çaycı" olarak koydum.Program size en sevdiginiz çay markasını kaç dakida pişireceginizi söylüyor."
Bu inanması güç projeyi başaran bir Türk hemde adı "pc maker" lakaplı xxxx çokbilmiş.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 21:27
Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 21:37   |  #22  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Konuşmayı bilmeyen adamları işe alıyorlar bu Türkiyenin hali nolucak.Adamların yazılımında antivürüs kursan nolur.Düşününkü bir evdesiniz heryerde kameralar var heryerde hemde nereye saklanıcaksınızki.İşte antivürüs kurmakda böyle bişey heryerde saldırı var heryerden gözetleniyorsunuz masanın altına saklanmayı tercih ediyorsunuz saklanın bakalım ne kadar böyle devam edecek.Ya laptop ve internet kullanmıcaksınız wifi yani yada düz pc kullanın masaüstü internet olmasın ancak böyle korunursunuz.Pardus kursanız bile korunma oranınız %10.Sağdan soldan gecen insanlar bunu telefonla bile yapıyorlar sizce bu yazılımları yazanlar bize ne yaparlar hiç düşündünüzmü.

http://www.google.com.tr/#hl=tr& ... ae&biw=1111&bih=572

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 21:50
Feyk
23-09-2011, 21:58   |  #23  
Yıllanmış Üye
1,269 mesaj

Sn. Detroıd_35,Benim anlamadığım bir şey var;SİZİN DERDİNİZ NEDİR? Ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz amacınız ne?
Ve en önemli soru;yaşınız kaç?

Kapalı Hesap (153334)
23-09-2011, 22:29   |  #24  
OP Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Feyk  
Sn. Detroıd_35,Benim anlamadığım bir şey var;SİZİN DERDİNİZ NEDİR? Ne kanıtlamaya çalışıyorsunuz amacınız ne?
Ve en önemli soru;yaşınız kaç?
Yaşımı niye soruyon nufusamı kayıt edicen.Sen ve senin gibilere bişeyler anlatmak, anlamadığına göre daha çok çalışmalıyım.
Yıllardır windows u ve windows programlarını tanıtmak için uğraşırdım kimsede sormazdı amacın ne diye.Şimdi ülkemin yazılımını ülkemin insanlarına anlatıyorum "senin amacın nedir.?" diye soru soruluyor.Amacım sizi kandırmak linux u kurdurtarak şifrelerinizi çalmak.Bunu windowsda yapamayan adam linuxda yapıcak.Size bir türk olarak artık rüyadan uyanmanızı tavsiye etmekten başka çarem yok.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (153334) ~ 23 Eylül 2011 22:37
ECHELON_
23-09-2011, 23:42   |  #25  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,644 mesaj

memlekette ne hacekrlar var bir hacker lisesi yok yazık bu memlektin gençliğine helal olsan kardeşim takdir ettim seni.