Pc Oyunları

Kapalı Hesap (255707)
06-08-2013, 11:37   |  #26  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 15
210 mesaj
Alıntı: ybaskin34  

Sen bi sussana..her lafa karışma..o benim meselem..

LAFLARINI DİKKATLİ SEÇSEN İYİ OLUR !!!!

okinkurt
06-08-2013, 12:02   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Oyunlar indirime girince alınabilir  200tl felan verilmez ama bazı ufak oyunlarıda almak gerekli almıyoruz ondan sonra oyunlara neden türkçe desteği eklenmiyor diye yakınıyoruz.

Son Düzenleme: okinkurt ~ 06 Ağustos 2013 12:04
AndcrewTR
06-08-2013, 12:14   |  #28  
AndcrewTR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 102
1,268 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Oyunlar indirime girince alınabilir  200tl felan verilmez ama bazı ufak oyunlarıda almak gerekli almıyoruz ondan sonra oyunlara neden türkçe desteği eklenmiyor diye yakınıyoruz.

Ama bazı oyunlar var hiç indirime girmiyor mesela Call of Duty.

AndcrewTR bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
padisah
06-08-2013, 12:18   |  #29  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
 haklısın valla ama acil lazıdıda .
Tv'de bir film var ve hırsız evine girip tv'ni çalıyor yakalıyorsun ve soruyorsun neden tv satınalmadında benim tv'mi çaldın?
Cevap veriyor: Film'i çok acil seyretmem lazımdı.
Alıntı: Burock01  
padisah korsan konusunda haklısın adamlar emek verip yapıyolar oyunları kolay ve ucuz birşey deil ama sende biliyosun ki bi oyun çıktığıda 150, 200 tl oluyo parası olan insana herzaman orjinal tavsiye ederim ama bi düşünün bu ülkede 150tl oyuna verebilicek kaç kişi var şahsen ben veremiyorum o kadar para yaşım 17 harçlığım malum babam ne verirse al bunla idere et derse harçlığım odur şimdi ben oyun oynamıyım mı yani?
Bende o kadar para veremiyorum peki çözümüm ne: Oyun oynamamak yada ücretsiz oyunlar, flash oyunlar, vs.
Alıntı: Qromodynmc  
Korsan muhabbetine başlamayalım yine,Malum chipte yasak,Dışarıda ne yaparsanız yapın,sadece chipte paylaşım,istek yardım yasak.

Kendi fikrime gelince Kahkaha,Evet adamlar emek yapıyor falan ama,Fifa ve pes oyunlarının 10 tlden fazlasını hakettiğini düşünmüyorum,aynı yemeği ısıtıp ısıtıp milletin önüne koyuyorlar birde 100 tl istiyorlar ayıptır.

Bir demirci olduğunu düşün işini en iyi yapan demircisin diğerleri senin kadar başarılı değiller ama senin demirininde fiyatı halka çok yüksek geliyor bir gece dükkanına girip demirini çalma hakları varmı? Senin yaptığın iş karşısında istediğin ücreti talep etme hakkını kullanman ayıpmıdır? İstemeyen almayabilir. Sen o demiri hazırlarken zorluklar çektin kaliteli oldu ve parasını talep ediyorsun.
Alıntı: AndcrewTR  
Aslında korsan kullanmak oyunu çalmak değil. Eğer çalmak olsaydı, oyun yok olurdu Ağzı kulaklarına varıyor Birisi oyunu parayla alıyor ve onu kopyalayıp diğer insanlara sunuyor. Bir nevi paylaşım. Bununla ilgili şöyle bir çizim var.

Minareyi çalan kılıfını hazırlar.

Son Düzenleme: padisah ~ 06 Ağustos 2013 12:18
Burock01
06-08-2013, 14:21   |  #30  
Burock01 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
131 mesaj

padisah sen git flqash oyununu oyna nette her oyun bedava varken ben gidip 100 200 tl vermiyorum yani vermem kerizmiyim arkdasım ben hem bizimki çalmak deil gidipoyun satan bi dükkandan donumuzun içine katıp kaçmıyoruz veye steami fln hacklemiyoruz ya adam alıyo oyunu upload ediyo bedavaya paylaşıyo ben indirip oynuyorum valla yalan deil göz hakkı denen bişey var :D

Burock01 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Qromodynmc
06-08-2013, 14:27   |  #31  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Hah,EA ve Konami mi en iyi demirci oluyor bu durumda? Komedi. Adamların oyunu kaliteden uzak,her sene forma texturelerini değiştirmekten başka birşey değil. Oyunu para haketmeyen birşey,Dlc gibi ek paket gibi.

padisah
06-08-2013, 15:17   |  #32  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj
Alıntı: Qromodynmc  
Hah,EA ve Konami mi en iyi demirci oluyor bu durumda? Komedi. Adamların oyunu kaliteden uzak,her sene forma texturelerini değiştirmekten başka birşey değil. Oyunu para haketmeyen birşey,Dlc gibi ek paket gibi.
Oyna diye zorlayanmı var?

padisah
06-08-2013, 15:19   |  #33  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj
padisah sen git flqash oyununu oyna nette her oyun bedava varken ben gidip 100 200 tl vermiyorum yani vermem kerizmiyim arkdasım ben hem bizimki çalmak deil gidipoyun satan bi dükkandan donumuzun içine katıp kaçmıyoruz veye steami fln hacklemiyoruz ya adam alıyo oyunu upload ediyo bedavaya paylaşıyo ben indirip oynuyorum valla yalan deil göz hakkı denen bişey var :
O satın alınan oyunun 1 kullanıcı için lisansı 1000 kullanıcı değil.

okinkurt
06-08-2013, 15:52   |  #34  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Bu korsan oyun tartışması sıkıcı olmaya başladı origin alan alır korsan kullanan kullanır kişiyi bağlar gerisi hikaye .

okinkurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
REdbLACKI
06-08-2013, 17:19   |  #35  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Ya beyler şu ''TÜRKÇE DESTEĞİ'' unutun !!! Oyunları türkçe destekli yapana kadar ben okadar uzun süre yaşamayacağım Kahkaha. Yani bu işe fazla kafanızı yormayın derim ben... En iyisi inglizceyi örenelim biz KahkahaKahkaha Daha pratik olur en azından...

padisah
06-08-2013, 17:40   |  #36  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj
Alıntı: REdbLACKI  

Ya beyler şu ''TÜRKÇE DESTEĞİ'' unutun !!! Oyunları türkçe destekli yapana kadar ben okadar uzun süre yaşamayacağım Kahkaha. Yani bu işe fazla kafanızı yormayın derim ben... En iyisi inglizceyi örenelim biz KahkahaKahkaha Daha pratik olur en azından...

Sadece türkçe oyunları oynamakta bir çözüm.

okinkurt
06-08-2013, 17:46   |  #37  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Valla ben ing den nefret ederim şahsen az biraz anlarım oyunlarda ama sevmiyorum dingilizleri ne kendilerini ne dillerini oyun çeviri nin yamaları bekliyeceğiz artık.

okinkurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
ybaskin34
06-08-2013, 18:18   |  #38  
ybaskin34 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
461 mesaj
padisah sen git flqash oyununu oyna nette her oyun bedava varken ben gidip 100 200 tl vermiyorum yani vermem kerizmiyim arkdasım ben hem bizimki çalmak deil gidipoyun satan bi dükkandan donumuzun içine katıp kaçmıyoruz veye steami fln hacklemiyoruz ya adam alıyo oyunu upload ediyo bedavaya paylaşıyo ben indirip oynuyorum valla yalan deil göz hakkı denen bişey var :

Aynen kardeş haklısın..katılıyorum sana.

padisah
06-08-2013, 18:38   |  #39  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj

Aynen kardeş haklısın..katılıyorum sana.

Bu forumda korsan yazılım YASAKtır.

Burock01
06-08-2013, 19:05   |  #40  
Burock01 avatarı
Yıllanmış Üye
131 mesaj
Alıntı: padisah  
Bu forumda korsan yazılım YASAKtır.
 Birader burda korsan paylaşımı yapılmadı korsan linki verilmedi neyin yasağından bahsediyosun sen? biz burda sohbet ediyoruz sadece korsan konusunda düşünceleri söylemekte mi yasak? Bırak hadi ya bilip bilmeden herşeye mualefetsiniz bu konuyu açan adamın cebinde parası olduğunu nerden biliyosun adam oyun oynamasınmı parası yok diye bu ülke sizin gibi sığ görüşlü ezberden konuşan halkın halini durumunu bilmiyenlerle asla gelişmez gelsem baksam bilgisayarın doludur torrentten indirdiğin oyunlarla

okinkurt
06-08-2013, 19:13   |  #41  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Arkadaşlar kavga etmeden dövüşün :D şaka bir yana gereksiz bir tartışma birbirimizi kırmaya gerenk yok .

padisah
06-08-2013, 19:32   |  #42  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj
 Birader burda korsan paylaşımı yapılmadı korsan linki verilmedi neyin yasağından bahsediyosun sen? biz burda sohbet ediyoruz sadece korsan konusunda düşünceleri söylemekte mi yasak? Bırak hadi ya bilip bilmeden herşeye mualefetsiniz bu konuyu açan adamın cebinde parası olduğunu nerden biliyosun adam oyun oynamasınmı parası yok diye bu ülke sizin gibi sığ görüşlü ezberden konuşan halkın halini durumunu bilmiyenlerle asla gelişmez gelsem baksam bilgisayarın doludur torrentten indirdiğin
   Malesef seni hayal kırıklığına uğratacağım ama torent'i hayatımda hiç kullanmadım.                                        
Bilgisayarımda korsan oyunda yok orijinal oyunlara para veriyormuyum hayır çünkü oyun oynamıyorum.               
Eğer oynarsam demo, ücretsiz, flash oyun oynuyorum.

Son Düzenleme: padisah ~ 06 Ağustos 2013 19:35
Burock01
06-08-2013, 19:41   |  #43  
Burock01 avatarı
Yıllanmış Üye
131 mesaj
Alıntı: padisah  
   Malesef seni hayal kırıklığına uğratacağım ama torent'i hayatımda hiç kullanmadım.                                        
Bilgisayarımda korsan oyunda yok orijinal oyunlara para veriyormuyum hayır çünkü oyun oynamıyorum.               
Eğer oynarsam demo, ücretsiz, flash oyun oynuyorum.
 Takıl madem kafana göre sen oynamıyosan da oynayanlara laf atmak sana düşmez

padisah
06-08-2013, 20:11   |  #44  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj
 Takıl madem kafana göre sen oynamıyosan da oynayanlara laf atmak sana düş
  Kimseye laf atmadım sadece gerçekleri yazdım.

Watchman
07-08-2013, 00:39   |  #45  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
373 mesaj

Ya oğlum, torrent oyunları millet hayrına kırmıyor.

İçine yerleştirdikleri virüsler/trojanlar bilgisayara çatır çatır bulaşıyor. Sonra hackerlar o bilgisayarlar üzerinden diledikleri operasyonu yapıyorlar.

Watchman bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
padisah
07-08-2013, 00:46   |  #46  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj
Alıntı: Watchman  

İçine yerleştirdikleri virüsler/trojanlar bilgisayara çatır çatır bulaşıyor. Sonra hackerlar o bilgisayarlar üzerinden diledikleri operasyonu yapıyorlar.

Bunu birde konudaki korsanı savunanlar anlasa daha iyi olacak ama anlamıyorlarki.

okinkurt
07-08-2013, 00:55   |  #47  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

http://www.posta.com.tr/yasam/Ha ... htm?ArticleID=88025 İlginç sağlam koruma sağlanırsa  pc ye bir halt sızamaz ama lisanslı sağlam anti lazım bedavalar bir halt edemezler.

padisah
07-08-2013, 01:02   |  #48  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
2,190 mesaj
http://www.posta.com.tr/yasam/Ha ... htm?ArticleID=88025 İlginç sağlam koruma sağlanırsa  pc ye bir halt sızamaz ama lisanslı sağlam anti lazım bedavalar bir halt edemezler.
  Sözüm orijinal kullananlardan dışarı kaspersky kullananların bir kısmıda internetten .key dosyası bularak veya trial reset ile kullanıyor haliylede programın adı var zararlı yazılım tespit mekanizması yok gibi bir hal alıyor.

Kapalı Hesap (203561)
07-08-2013, 02:50   |  #49  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj

Ne zamandır girmiyorum. Forum harika olmuş(!)

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (253901) ~ 07 Ağustos 2013 02:50
REdbLACKI
07-08-2013, 09:42   |  #50  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj
Alıntı: Watchman  

Elbette haklısın ! Ama bide şu açıdan bakmayı dene... Populer bir oyunu kırdılar diyelim, ve bu oyunu en az 1000 kişi indirdi... içinde de dediğin gibi virüs yada solucan var ve ''hayati'' bilgileri sunucuya iletiyor... Bu kişilerin de en az  %75 ergen 13-17 yaş arası olduğunu var sayalım... Ve soru: sence bu şahısların bilgisayarlarında ne gibi ''ÖNEMLİ'' bilgiler olabilir ???? Banka hesap numaraları mi ? kredi kart numaraları mi ? yoksa PENTAGON ANA BİLGİSAYARDA GİRİŞ KODLARI mi Kahkaha?? Diğer ufak bilgiler de kimseyi ilgilendirmez... Bu tür bilgilere sahip olsalar gider ORİJİNAL alırlar. Sen hiç bir TORRENT sitesine girdin mı ?? fareyi nereyi götürursen bir REKLAMA denk geliyor, ve bir reklam yayınlamak ucuz bir şey olmadığını hepimiz biliyoruz dimi ?? Düşünün oyle populer bir siteye niye reklam vermesinler ??? Adamlar bu şekilde köşeyi döniyor... Yani reklamlardan okadar para kazanmak varken kim senin saçma sapan bilgilerle uraşsın ?? AAA bide madalyonun diğer yüzü var, oda sadece sisteme zarar vermek ki az bi ihtimal, ama yine de var....