Dünya Forum Tarihinin En Uzun Konusu

PcMaKeR
05-12-2009, 02:50   |  #10501  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Casper değiştir isterse değiştirmesin. Zamanında aldığı kötü dönüşlerden akıllandı yazzık.
HP verdiği 1 yıllık siggortayı dünya çapında uyguluyor TR de değil.

Senle bilgi yarışına girmem Osman. Çünkü eşitim değilsin. Geliş sonra düşünürüz.
https://www.chip.com.tr/forum/dun ... t108002_wp1079.html
en üstteki mesajı okuver bir zahmet.

Film önerisine gelince. İzlemediğim o kadar çok film varki. Ama izledim yatmadan evvel eferim olucak senden.

The Fountain
http://www.imdb.com/title/tt0414993/
İnsan bir film izlerken aşırı duygulanmamalı. Garip bir film...
Kesin izleyin.

OSMAN BAĞÇEVAN
05-12-2009, 04:53   |  #10502  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

vay beah , yerden yere vuruyorsun..Helal olsun , böle yaptığın için sırf bu konuya geliyorum : )
kendinde diyorsun ya , zamanında oldu ne olduysa casper'a..Artık sorun morun yok..Beni de burada casper sevdalısı yaptın ama öle değil merak etme :)

Sevgili  üstün abimiz , bilgili kişilik PcMaKer(Bill Gates'in kopyası ) , bana bir programınla , programcı kimliğini gösterir misin ?

Bende casper'da çalışmadım ama Senin Gibi çok kiişi gördüm, çalışan..Aynen senin gibi programcı da çok gördüm..Hepsi de inanır mısın senin gibiydi , çok bilmiş..Adamın yüzüne bakasım yoktu(sen alınma üstüne , onlar tipsizdi :) ) cidden bak..Adam her konuda haklı , kendince..Aslında birşeyden anlamadığı ortada ama gelde bunu başkasına anlat...

Bana programınla , programcı kimliğini göster..
Anakart tamiri yapabiliyor musun, bir soru sorabilirmiyim  anakart tamiriyle alakalı ?
yada
çözemediğim bir sorunumu çözebilirmisin ? : )   (kolay birşey sanma , hiçbir türk sitesinde bulunmayan bir sorunun çözümünü isterim)

Düşünüyorum da , acaba sen benim tam aradığım tip bir insan mısın ? :)
Sen bana geliş demişsinde ben sana ''önce adam ol ,sonra gel'' diyerek hakaretimsi cümlelerde bulunmam merak etme...

Filmde de sende huy var galiba ? :)
Bütün izlediğin yada izleyeceğin filmlerde kesin izleyin demek zorunda mısın ? :)
ben buralardayım gelirsen yazabilirsin :)
8-9 gibi uyanırsın sen , ben olmam o saatte ona göre  :)

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 05 Aralık 2009 05:49
loseface
05-12-2009, 08:19   |  #10503  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,757 mesaj

casperle ilgili tartışma çıkmış bir casper kullanıcısı olarak yorum yapayım bari.
1 yıl 2 ay oldu alalı 2 yıl garantisi var pcnin.
Bu 1 yıl 2 aylık süreçte iki kere anakartı servise götürdüm ve değiştirdiler.
E8400 Hd3600 g31 anakar 3 gbram lk sisteme 350 watt psu koymuşlar bundan dolayı 2-3 haftada bir kısa devre problemleri.
güç kaynağım arada bir ötüyo elektrik olmasına rağmenKahkaha
merak ediyorum bu 8 ay geçtiten sonra ne yapacağım ben.Parçalarına vereceğim parayla yeni bir pc alacak gibi gözüküyorum.
Monitörüde süper yav:)
19" 5ms mostwanted oynarken viraja girmeden bi 1-2 saniye önce basıyom anca düzgün viraj alıyorum Kahkaha
Belkide bana özel böle bir pc hazırlamışlardır.
Evet güzel casperlarda var 2000 tl üzeri o paraya ne biçim bilgisayarlar geliyor ama :)

Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 08:36   |  #10504  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

Benimde Bir Kaç Değil Bir Çok Kullanan Kişi Tanıyorum MAsasütü ...

Bizim Burada Casper Çok Ünlü Olduğu İçin Herkes Alıyor ...Benim Tanıdığım SAnarım 15 kişi Var Ancak SAdece Birinin Bozulduğunu Duydum Hemen Kasayı Verdiler 1 hafta sonra geri Geldi ...Ancak Diğerleri Tıkır Tıkır Çalışıyor Bİldiğimce Bunların Bir Çoğu Belediyenin Bilgisayarları Ve SAdece Biri Oda 3 günde Bir Kapanan Biligsayar Olduğu İçin Ve Aşırı Voltajdan Yanmış Sanırım ...Neyse Kızmayın Birbirinize Kolay GElsin ...

PcMaKeR
05-12-2009, 09:37   |  #10505  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  
vay beah , yerden yere vuruyorsun..Helal olsun , böle yaptığın için sırf bu konuya geliyorum : )
kendinde diyorsun ya , zamanında oldu ne olduysa casper'a..Artık sorun morun yok..Beni de burada casper sevdalısı yaptın ama öle değil merak etme :)

Sevgili  üstün abimiz , bilgili kişilik PcMaKer(Bill Gates'in kopyası ) , bana bir programınla , programcı kimliğini gösterir misin ?

Bende casper'da çalışmadım ama Senin Gibi çok kiişi gördüm, çalışan..Aynen senin gibi programcı da çok gördüm..Hepsi de inanır mısın senin gibiydi , çok bilmiş..Adamın yüzüne bakasım yoktu(sen alınma üstüne , onlar tipsizdi :) ) cidden bak..Adam her konuda haklı , kendince..Aslında birşeyden anlamadığı ortada ama gelde bunu başkasına anlat...

Bana programınla , programcı kimliğini göster..
Anakart tamiri yapabiliyor musun, bir soru sorabilirmiyim  anakart tamiriyle alakalı ?
yada
çözemediğim bir sorunumu çözebilirmisin ? : )   (kolay birşey sanma , hiçbir türk sitesinde bulunmayan bir sorunun çözümünü isterim)

Düşünüyorum da , acaba sen benim tam aradığım tip bir insan mısın ? :)
Sen bana geliş demişsinde ben sana ''önce adam ol ,sonra gel'' diyerek hakaretimsi cümlelerde bulunmam merak etme...

Filmde de sende huy var galiba ? :)
Bütün izlediğin yada izleyeceğin filmlerde kesin izleyin demek zorunda mısın ? :)
ben buralardayım gelirsen yazabilirsin :)
8-9 gibi uyanırsın sen , ben olmam o saatte ona göre  :)

Sana ne ister izle ister izleme. Çok tanmışmış. Daha neyin ne olduğunu bilmiyorsun bol keseden atıyorsun. Çocuklarla uğraştırıyorsun adamı. Senin gibi adamı yerden yere vurarım çünküğ burnunun dikine gidiyorsun. Bir tek senle uğraşıyorum şu forumda. Zevk bile alıyorum sana çatmaktan. Nasıl olsa anlamıyorsun bari çatayımda zevk alayım diyorum. Çünkü önerilerinin %80 i saçma.

Ben donanımcı değilim saçma saçma istekler isteme benden.Bilgisayar Programlama okudum 5 sene boyunca. antalyaya gel yazılımcı kimliğimi üstün başarılı diplomamı göstereyim o zaman böyle ahkam kesecekmisin bana görelim. Böyle ağzın açık ayran budalası gibi bakarsın yüzüme. Yada 1.5 ay kadar daha bekle Yurt dışına satacağım programı sitesinden videolarla yada flash ile izle.

Chipte bir çok yazılımla ilgilenen yazılımla uğraşan kişi msn istedi mail adresi verdim vs vs. Sen ne verdin hiçbir şey. Burda en iyi referansım Mehmet(locaface). Çocuğa ne gösterdiysem öğrendi.(sıfırdan Fen Lisesinde Programlama görmediği halde!) Şimdide Tübitaktaki bir yarışmaya katılacak yazılım ile uğraşıyorlar öğretmeniyle. Bunları söylemekten zevk almıyorum ama senin salakça yorumlarından bıktım. Şurada mod yada admin olsam köklü bir temizleme yaparım ilk başta seni atarım. Dediğim gibi bundan da zevk alırım. Teknoloji sitesinden ona buna kulp takan ordan burdan duyduğu mesajları yada çözümleri öneren(silinmiş windows u  easy boot ile geri getirme nasıl olacaksa artık.) kişiler başkalarının işini yavaşlatan kişilerdir. Ve böyle bir sitede barındırılmamalıdır.

Nedense ben hiç kendi çevremdeki programcıların ben dahil insanları yerden yere vurduğumu hiç ama hiç hatırlamıyorum(sen gibi istisnalar doğuyor bazen ondan da bari zevk alalım).

Bilmeden çok konuşma battıkça batıyorsun. Programcılığı bilmiyorsun bari yapanada karışma. Sen gibi çoluk çocuk da programlama bilseydi halimiz perişan olurdu. Kullandığın windows u bile doğru düzgün bilmiyorsun sallama - tutarsız cevaplar yazıyorsun.

Forumda dolu bir çok mesajın benimle sidik yarıştırma osman. Ancak konuşursun boy ölçüşemezsin.

http://www.csharpnedir.com/forum2/search_form.asp?USR=PcMaKeR
Bu forumda bir tane topic açmadım yardım ile ilgili hep yardımcı mesajlar yazdım. eğer okuman varsa azıcık bakıver.

Chip in programlama bölümüne de bakıver. Madem çok istiyorsun.

Not: Bir daha bana Bill Gates in kopyası dersen çok pis laf söylerim. Adam gibi konuşun şurda terbiyezsiz insan. Ben sana takma ad takıyormuyum? Takmıyorum o yüzden düzgünce nickimi kullan. Harbi lise talebesisin aklı 5 metre havada başkalarının bilgisini kendisininkiyle karşılaştıran ama birşey yapamayan. Çok programcı tanımış mış. Tanıdığın programcılar da sen gibidir Allah bilir.

Osman istediğin kadar uzat sonuna kadar giderim. Nasıl olsa zevk alıyorum bu işten. sinirlenmiyorum da eskisi gibi. Nasıl olsa kafasındaki çözümü önerecek.

Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 11:19   |  #10506  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Abilerim Azönce Sipariş Ettik Bilgisayarı dünkü İki Modelde Değil Şu Model ;

Intel® Centrino® 2 İşlemci  - Intel® Core ™ 2 Duo İşlemci P7450
  - İşlemci hızı 2.13 GHz, 3MB L2 cache, 1066 MHz FSB
  - Intel® PM45 Chipset
  - Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g
Orijinal Windows®7 Home Premium
• 4 GB DDR2 800 MHz Bellek
• 320 GB SATA Harddisk
• 15.4" WXGA (1280x800) TFT Renkli Ekran
• 1 GB Nvidia Geforce 9600GS Ekran Kartı (512MB Ayrılmış Bellek)
• 2.0MP Web Camera
• DVD ± RW DUAL
• Bluetooth
• PCI-e Mini Card
• Multi Card reader (MS/MS PRO/MMC/SD)
• 3X USB 2.0 port, 1X eSATA Combo, 1X HDMI
• Li-ION smart battery
1664 TL Hadi Görüşürüz Az Sonra Gelirim Belki Akşam Gelirim Belli Olmaz :) Şimdi Çarşıdan Açıyorum bir Arkadaştan İyi günler ...

Süleyman.
05-12-2009, 11:24   |  #10507  
Yıllanmış Üye
16,587 mesaj

Erhan gene çıldırtacaksın sen çocuk beni. Ya gene yanlış seçim yapmışsın o paraya!.. Mümkünse hemen iptal et siparişi bence.

Son Düzenleme: Süleyman. ~ 05 Aralık 2009 11:26
Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 11:40   |  #10508  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Abi Valla Ya Biliyorsun Beni :)
Senin Dediğin Modeli Çok İstedim ama Şu An Ödevler Kurs ve Okuldan Dolayı Eskişehre Gidemem Ve Bizim Akrabağlardanda İsteyemem Almalarını Parayı Yollarım Onlarda Almazlar Çüğnkü Her Kes 2. Bir bilgisayara Karşı :S

Buradada Alacağım Tek Yer Var Aslında 2 Yer Var ... Ancak Biri Arçelik Ve Burdakiler Full Kazık Sende Bilirsin ... Casper En Uygunu ... Tatile Kadar Bekleseydim Semra Teyzemlere Gidince Alırdım Ankaradan Ama Çok Sabırsızım Eğer Tat Vermesse Satarım Bunu Yenisini alırım ... ama Beni Tatmin Edeceğine İnanıyorum ...

Abi ya Sanada Çok Ayıp oldu Senin Sözünü Dinlememek ... :'(

Ancak Söz 2. Laptopu Senden Söz Alıpda Allacağım ;)

heatblast
05-12-2009, 12:09   |  #10509  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,260 mesaj
Alıntı: Süleyman.  
Erhan gene çıldırtacaksın sen çocuk beni. Ya gene yanlış seçim yapmışsın o paraya!.. Mümkünse hemen iptal et siparişi bence.

Süleyman abi haklı siparişi iptal et

Süleyman.
05-12-2009, 12:34   |  #10510  
Yıllanmış Üye
16,587 mesaj
Alıntı: Erhan Tiryakioğlu  
Abi Valla Ya Biliyorsun Beni :)
Senin Dediğin Modeli Çok İstedim ama Şu An Ödevler Kurs ve Okuldan Dolayı Eskişehre Gidemem Ve Bizim Akrabağlardanda İsteyemem Almalarını Parayı Yollarım Onlarda Almazlar Çüğnkü Her Kes 2. Bir bilgisayara Karşı :S

Buradada Alacağım Tek Yer Var Aslında 2 Yer Var ... Ancak Biri Arçelik Ve Burdakiler Full Kazık Sende Bilirsin ... Casper En Uygunu ... Tatile Kadar Bekleseydim Semra Teyzemlere Gidince Alırdım Ankaradan Ama Çok Sabırsızım Eğer Tat Vermesse Satarım Bunu Yenisini alırım ... ama Beni Tatmin Edeceğine İnanıyorum ...

Abi ya Sanada Çok Ayıp oldu Senin Sözünü Dinlememek ... :'(

Ancak Söz 2. Laptopu Senden Söz Alıpda Allacağım ;)
Bana ayıp olmaz abicim. Fakat yazık o paraya, çok daha iyi modeller var.

Kapalı Hesap (158417)
05-12-2009, 14:59   |  #10511  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

s.a

lexotan
05-12-2009, 15:06   |  #10512  
Yeni Üye
26 mesaj
Alıntı: yorumsuz_  
s.
a.s

Kapalı Hesap (158417)
05-12-2009, 15:10   |  #10513  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

dinlenmesi gerekençok güzel bir şiir
http://www.youtubetc.com/musicvideo.php?vid=08451ab1e

Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 16:13   |  #10514  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj
Alıntı: Süleyman.  
Bana ayıp olmaz abicim. Fakat yazık o paraya, çok daha iyi modeller var.

ÜZgünüm :( Ama Denemekten Bir ŞEy Olmaz :)

Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 16:50   |  #10515  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Casper'a Güvendim Beni Yarı Yolda Bırakmayacağına İnanıyorum ... İnşallah İstediğim Şekilde Çalışmaktan Başka Bir Şeyler Yapmaz ...

heatblast
05-12-2009, 16:55   |  #10516  
Yıllanmış Üye
2,260 mesaj

inşallah casper sorun yaratmaz

heatblast
05-12-2009, 16:57   |  #10517  
Yıllanmış Üye
2,260 mesaj
Alıntı: yorumsuz_  
dinlenmesi gerekençok güzel bir şiir
http://www.youtubetc.com/musicvideo.php?vid=08451ab1e

güzele benziyor

heatblast
05-12-2009, 16:58   |  #10518  
Yıllanmış Üye
2,260 mesaj

ATİ HD5970 piyasaya çıkmış neredeyse 1300tl kusur;
http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=5485

Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 17:58   |  #10519  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Haftaya Gelecek Bilgisyarımda Age Of Empires III'ü En Yüksek Grafikde Oynayacağım :)

Şu Anki Masaüstümün Ekran Kartından Daha İyi :)

Gelecek Laptop'um ;

Intel® Centrino® 2 İşlemci
  - Intel® Core ™ 2 Duo İşlemci P7450
  - İşlemci hızı 2.13 GHz, 3MB L2 cache, 1066 MHz FSB
  - Intel® PM45 Chipset
  - Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g
Orijinal Windows®7 Home Premium
• 4 GB DDR2 800 MHz Bellek
• 320 GB SATA Harddisk
• 15.4" WXGA (1280x800) TFT Renkli Ekran
• 1 GB Nvidia Geforce 9600GS Ekran Kartı (512MB Ayrılmış Bellek)
• 2.0MP Web Camera
• DVD ± RW DUAL
• Bluetooth
• PCI-e Mini Card
• Multi Card reader (MS/MS PRO/MMC/SD)
• 3X USB 2.0 port, 1X eSATA Combo, 1X HDMI
• Li-ION smart battery

Son Ayrıntıya Kadar Yazacaktım Kopyala Yapıştır Yaptım (CTRL+C and CTRL+V)

Son Düzenleme: Erhan Tiryakioğlu ~ 05 Aralık 2009 18:09
OSMAN BAĞÇEVAN
05-12-2009, 18:00   |  #10520  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
Sana ne ister izle ister izleme. Çok tanmışmış. Daha neyin ne olduğunu bilmiyorsun bol keseden atıyorsun. Çocuklarla uğraştırıyorsun adamı. Senin gibi adamı yerden yere vurarım çünküğ burnunun dikine gidiyorsun. Bir tek senle uğraşıyorum şu forumda. Zevk bile alıyorum sana çatmaktan. Nasıl olsa anlamıyorsun bari çatayımda zevk alayım diyorum. Çünkü önerilerinin %80 i saçma.

Ben donanımcı değilim saçma saçma istekler isteme benden.Bilgisayar Programlama okudum 5 sene boyunca. antalyaya gel yazılımcı kimliğimi üstün başarılı diplomamı göstereyim o zaman böyle ahkam kesecekmisin bana görelim. Böyle ağzın açık ayran budalası gibi bakarsın yüzüme. Yada 1.5 ay kadar daha bekle Yurt dışına satacağım programı sitesinden videolarla yada flash ile izle.

Chipte bir çok yazılımla ilgilenen yazılımla uğraşan kişi msn istedi mail adresi verdim vs vs. Sen ne verdin hiçbir şey. Burda en iyi referansım Mehmet(locaface). Çocuğa ne gösterdiysem öğrendi.(sıfırdan Fen Lisesinde Programlama görmediği halde!) Şimdide Tübitaktaki bir yarışmaya katılacak yazılım ile uğraşıyorlar öğretmeniyle. Bunları söylemekten zevk almıyorum ama senin salakça yorumlarından bıktım. Şurada mod yada admin olsam köklü bir temizleme yaparım ilk başta seni atarım. Dediğim gibi bundan da zevk alırım. Teknoloji sitesinden ona buna kulp takan ordan burdan duyduğu mesajları yada çözümleri öneren(silinmiş windows u  easy boot ile geri getirme nasıl olacaksa artık.) kişiler başkalarının işini yavaşlatan kişilerdir. Ve böyle bir sitede barındırılmamalıdır.

Nedense ben hiç kendi çevremdeki programcıların ben dahil insanları yerden yere vurduğumu hiç ama hiç hatırlamıyorum(sen gibi istisnalar doğuyor bazen ondan da bari zevk alalım).

Bilmeden çok konuşma battıkça batıyorsun. Programcılığı bilmiyorsun bari yapanada karışma. Sen gibi çoluk çocuk da programlama bilseydi halimiz perişan olurdu. Kullandığın windows u bile doğru düzgün bilmiyorsun sallama - tutarsız cevaplar yazıyorsun.

Forumda dolu bir çok mesajın benimle sidik yarıştırma osman. Ancak konuşursun boy ölçüşemezsin.

http://www.csharpnedir.com/forum2/search_form.asp?USR=PcMaKeR
Bu forumda bir tane topic açmadım yardım ile ilgili hep yardımcı mesajlar yazdım. eğer okuman varsa azıcık bakıver.

Chip in programlama bölümüne de bakıver. Madem çok istiyorsun.

Not: Bir daha bana Bill Gates in kopyası dersen çok pis laf söylerim. Adam gibi konuşun şurda terbiyezsiz insan. Ben sana takma ad takıyormuyum? Takmıyorum o yüzden düzgünce nickimi kullan. Harbi lise talebesisin aklı 5 metre havada başkalarının bilgisini kendisininkiyle karşılaştıran ama birşey yapamayan. Çok programcı tanımış mış. Tanıdığın programcılar da sen gibidir Allah bilir.

Osman istediğin kadar uzat sonuna kadar giderim. Nasıl olsa zevk alıyorum bu işten. sinirlenmiyorum da eskisi gibi. Nasıl olsa kafasındaki çözümü önerecek.

Sanane deme , sohbet ediyoruz bir nevi..Hiç sanane denir mi , ayıp...Ben seni tanımıyorum , ben 5-6 kez sohbet ettiğim adamı tanımam hele ki sanal ortamda..Ben gözümle gördüğüm , dilimle sohbet ettiğim kişileri tanırım..Seninle sadece sanal ortamda tanışıyoruz , bu senin gerçek kimliğin yada benim gerçek kimliğimi göstermez..Sen bana madem çoluk çocuk diyorsun , bana öle gözle bakıyorsun hala niye cevap yazıyorsun ?
Ben birinin çoluk çocuk olarak görsem ona cevap yazmam , tınlamam..İstediğim tarafa giderim , onu da sana sormam..Sen onu burnunun dikine dersin ben ona , gerçekler derim..Gerçeklerde kaçma PcMaKer..Bende senin konuştuklarının saçma olduğunu düşünüyorum..Aynen yüzde seksen :)

Sen önemli kişilik , mühim insan,  bilgili kişisin..O yüzden birkaç istek istedim ama beklediğim cevabı alamadım..Donanımcı değilsen sen , benim gözümde önemli kişilik , mühim insan vs. vs. değilsin..
biliyor musun yada tahmin edebiliyor musun benim neden bilgisayar bölümüne gitmediğimi ?
Desene kendi kendine bir kere ''bu Osman neden bilgisayar bölümüne gitmedi ?''
Benim düşündüklerimi anlayacak mısın bakalım..Anlarsan bekliyorum cevabını..

Belki bir gün Antalya ya gelme şansım olur , o zaman inan ki valla da billaha da seninle görüşmek isterim..Yeterki sen istte , 1,5 ay ne ki..Beklerim , programını gösterirsin..Ama saçma birşey için beni bekletme yeter..

Chip de bir çok kişi beni ilgilendirmez..Senden ne isterlerse istesinler , BANANE..Ben dalgama bakarım..Ben kendi denizimde gemimi istediğim rotaya sürer , gezerim..Sörfümü yaparım anlayacağın..
Bir söz vardır bilir misin , Dinime küfreden Müslüman olsa..Sen benim yorumlarıma küfrediyorsun ama senin yorumların ?
Sana güzel geliyor ama bana , bize ?
Ben senin admin yada mod mu artık editör mü neyse olduğunu düşünüyorum..Neyse daha çok bu konuda konuşmayım , kötü sonuçlar elde edebilirsin..

Easbycd hakkında birşeyler sölemişsin doğrusu anlamadım..Yine kendi çapında laf soktuğun kesin de , ben anlamadım..Ama şunu anladım ki , benim kötü çözüm sunduğumu sölemişsin..Onun hakkında birkaç bişey sölemeden geçemeyeceğim..
Chip e ilk üye olduğumda , uzmanıma sor dan sorular sormuştum..Sonra forumlara soru sordum..Forumlara sorduğum sorular arasında Bitlocker şifresini kırmak vardı..Ben o zaman çok saçma birşey yapmışım ve sizden bitlocker şifresini kırmamızı istiyorum..Verdiğin cevabı hatırlıyor musun ?
Sölemicem , git  bul konumu ve oku..Hadi ben cahillik yapmışım , sen nasıl yaparsın bana bunu söle ?ondan sonra da bana bu konuyu hatırlatmıştın, demiştin ki ''osman yapamadım değil mi'' diye..Tabi biraz sert sölemiştin , al sana cevap..Oku , cevabımı kendinde yargıla..

Bilmeden konuşmak benim orjinalimde var PcMaKer..Bilmediğimi nereden biliyorsun acaba ? Bilmediğim şeyleri sen biliyorsun ama bir işine yaramıyor benim kafamı kurcaklayan o..Hazırı var zaten sanane , sen niye yapıyorsun ?Emin ol kullandığım windows u senden çok iyi biliyorum..Bunu da senin yorumlarından anladım..

Ben seninle zaten boy ölçsüzmüyorumda sid.k de yarıştırmıyorum..Dediğim gibi sohbet..Dost acı söler demişler PcMaKer dostum..

Bana link vermişsin de sadece azıcık göz gezdirdim..Benim rotam seninle ilgili şeylere yönelmiyor malesef..Yapacak birşey yok..Aynı şekilde Chip in programlama bölümüne de rotam gitmiyor , üzgünüm..
Hazır yapılanlar varken gidip Amerikayı mı keşfedicen sayın PcMaKeR ?

Notunu gördükten sonra , üste yazdıklarımdan üç kelimeyi sildim..Sanma ki korktuğu için , ileride kötü bir laf sölersen bu siteden banlanmaman için..Sırf sevdiğimden....Uzatmıyorum ben sohbet ediyorum , ne zararı olabilir ki Adam gibi sohbet etmezsen orasını bilmem..

NOT : Bir daha koyu harfle yazma , okuyan orasınıda okuyor , burasını da..Tek taraflı mı düşünecek okuyan..Diyecek ki PcMaKeR haklı , öle mi ?
Sen öle san..Burada ki herkes okusun ki herşeyi kimin ne olduğu anlaşılsın..Üstün insanlık yapacağın yerde , burada kendini göster..Gözle görünür , elle tutulur , işe yarayacak bir proje sun..Gidip projelere laf atma..Antikör ü yapan adamlar olsam , bu sitede farklı farklı nickler alıp seni küfür yağmuruna tutardım..
Gelip bana lise çağında öğrenci , bilmiyor bir işi  gibi , küçük düşümseme..Bugün yediğin hurmalar yarın ........Sanki bilgisayarı sen yaptında biz kullanıyoruz....

Son Düzenleme: OSMAN BAĞÇEVAN ~ 05 Aralık 2009 18:03
PcMaKeR
05-12-2009, 18:15   |  #10521  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  
Antikör ü yapan adamlar olsam , bu sitede farklı farklı nickler alıp seni küfür yağmuruna tutardım..
İşte Senin gerçek kimliğin çıktı meydana.
Daha program adını yazamıyorsun.
Antikör.
Manikür programı mı bu çocuk. Bana saygı duymuyorsan onlara duy.
demek ayrı ayrı mesaj çekerdin öylemi. İşte ne olduğun meydana çıktı. Kişiliksiz iki yüzlülüktür bu. En azından ben direk ağır laf söylüyorum nickimi değiştirmeden. Demekki forumda yapıyorsun böyle. Bundan sonra chipte dangalakça forumdakilere küfür eden ağır söz söyleyen olursa aklıma ilk sen geleceksin.

Çekinmeden de yazarım: Selçuk abi bu kullanıcının ip sine bakıp OSMAN BAĞÇEVAN adlı kullanıcıya mı ait bir bakarmısın derim. Kesinlikle yazarım.
Sen böyle düşünüyorsan normal hayattada aynısındır. İlerde başını yakar emin ol. Öyle çok insan gördüm.

ben mesajımı yazarım geçerim. Antikoru senmi programladın da savunuyorsun burda. Sanki geliştirmiş gibi konuşuyor. Antikor u geliştiren firma yazsaya öyle buraya. Bütün forumlara tek tek girip işte bu adamlar programlarını böyle küfürle savunuyor dedim mi anlarlar.

Sen sadece izleyicisin ben onlarla konuşuyorum. Bende şu lafı seviyorum: iki kişi konuşurken üçüncüye .. yemek düşer.

Büyük yazıp yazamayacağım sana mı kalmış! Forum senin mi? İşine bak.

Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 18:16   |  #10522  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Yaw Yeter ! Kavga Etmeyin !

Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 18:17   |  #10523  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Ayıp Ediyorsunuz ! ...

Pardon Kestim Kavgayı Bana Atmayın Yumruk Kahkaha

PcMaKeR
05-12-2009, 18:25   |  #10524  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Erhan sus!

Bu arada Osman Bağçevan: ben güvenlik yazılımı üretmiyorum. Ben Büyük şirketler için proje geliştiriyorum. CRM diye birşey bilmiyon ne olduğunu git google dan bak neymiş öğreniver.

Piayasada güçlü şirketler varken Antikor gibi saçma bir güvenlik programı yazamayız şirket olarak.

Adam saldıracak yer arıyor ama boşa yumruk sallıyor.

bitlocker senin yanlışın. Sen windowsu yeniden kur ve bitlocker kurartma şifresini usb disk gibi bir yere kaydetme unut onca insandan yardım iste sonrada yardım edene laf sok.. bitlocker ı ms dekinde başkası çözemez. orda msdn forumlarındaki konuşmalardan sundum. Düşüncesiz konuşma.

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 05 Aralık 2009 18:27
Erhan Tiryakioğlu
05-12-2009, 18:37   |  #10525  
Yıllanmış Üye
4,716 mesaj

Sustum ... :S