EN GICIK OLDUĞUNUZ DİZİ HANGİSİ?

HaaNKs
02-05-2009, 12:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
315 mesaj

Genel olarak dizi zaten seyretmiyorum. Bazen bizimkiler seyrederken içeride bulunma sebebi ile görme şansım oluyor. Dizici değilim yaniHmph Benim en gıcık olduğum dizi Arka Sokaklar! Saçmalıklar abidesi bir dizi nasıl bu kadar seyrediliyor hala anlamış değilim Beğenmedim

Görme şansı bulduğum ve beğenmediklerim. Eminim diğerlerini de görsem liste uzar giderSinirli

[ Tüm kodu seç ] [ Yeni Pencerede Göster ]
1) Arka Sokaklar 2) Akasya Durağı 3) Asi 4) Annem 5) Küçük Kadınlar

uGuR.uK
02-05-2009, 15:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

kurtlar vadisi hariç diğer tüm yerli diziler, ha onu izlediğimden değil ama hiç değilse kalite ve özenli bi yapım. onun dışında tüm diziler bi haltın olmadığı boş şeyler. avrupa yakasıda çok güzeldi ama son 2 senedir tadı kaçtı, kavak yelleri ilk sezon hoş bişeydi oda senaristi değişince bozdu. arka sokaklar lanet berbat basit bi yapım, sadece metin-tekin'i izliyorum denk gelirsem:) adanalıda onun gibi, al bunu vur ona. gerisinin adını anmaya gerek yok.

ADEM-KAYA
02-05-2009, 18:04   |  #3  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 10
12,271 mesaj

aynen katiliyorumBeğendim adnali neymiş bee..püff..en iyisv KURTLAR VADiSi PUSU.BiRDE BAZEN KAVAK YELLERi..YABANCi DiZi OLARAK LOST MU iZLESEM TAVSiYE*???TEK TÜRKiYE DE iDARE EDER..

elazigli
kurtlar vadisi hariç diğer tüm yerli diziler, ha onu izlediğimden değil ama hiç değilse kalite ve özenli bi yapım. onun dışında tüm diziler bi haltın olmadığı boş şeyler. avrupa yakasıda çok güzeldi ama son 2 senedir tadı kaçtı, kavak yelleri ilk sezon hoş bişeydi oda senaristi değişince bozdu. arka sokaklar lanet berbat basit bi yapım, sadece metin-tekin'i izliyorum denk gelirsem:) adanalıda onun gibi, al bunu vur ona. gerisinin adını anmaya gerek yok.
xmenevren
02-05-2009, 18:23   |  #4  
xmenevren avatarı
Yıllanmış Üye
916 mesaj

yaprak dökümü.ailede herkes izliyor.ama benden uzak dursun.alsınlar kitabını okusunlar.birde bir sezon daha uzuyacakmış.valla reşat nuri öteki taraftan yazmaya devam ediyor senaryoyuAğzı kulaklarına varıyor

HaaNKs
02-05-2009, 18:48   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
315 mesaj
xmenevren
yaprak dökümü.ailede herkes izliyor.ama benden uzak dursun.alsınlar kitabını okusunlar.birde bir sezon daha uzuyacakmış.valla reşat nuri öteki taraftan yazmaya devam ediyor senaryoyuAğzı kulaklarına varıyor
KahkahaBeğendim Bu güzeldi Beğendim

ADEM-KAYA
02-05-2009, 19:40   |  #6  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
12,271 mesaj

BeğendimBeğendimAğzı kulaklarına varıyorAlkışGülüşGülüş

xmenevren
MBTGROUP
02-05-2009, 19:46   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Asi,arka sokaklar,bez bebek,teyzeanne,dudaktan kalbe,cennet mahallesi,kayıp prenses,elveda rumeli,kurt köpekleri şey yani vadisi, bunların hepsine gıcıkın dublesi oluyorum.

canerece3
03-05-2009, 02:09   |  #8  
Yıllanmış Üye
433 mesaj

Kurtlar vadisini hiç ama hiç sevmiyorum tam bi özentilik.Sizlere tavsiyem Prison Break izleyin ve film görün 4.sezon 16. bölümdeyim ve hiç bıkmadan izliyorum inş 5.sezon çıkar.Bu arada Prison Break izleyen varmi?...

arda001
03-05-2009, 12:49   |  #9  
Yıllanmış Üye
190 mesaj

bez bebek hiç sevmem lanet bi dizi

HaaNKs
03-05-2009, 16:28   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
315 mesaj

Yabancı Dizilerden izlediklerim ve tavsiye edebileceklerim...

• LOST  
  • PRISON BREAK  
  • HOUSE  

Son Düzenleme: HaaNKs ~ 03 Mayıs 2009 16:30
ADEM-KAYA
03-05-2009, 17:24   |  #11  
ADEM-KAYA avatarı
Yıllanmış Üye
12,271 mesaj

ya bende LOST VAR AMA  alt yazili bunun türkçe yamasi felan yokmu nerden bulacam.mesala alt yazisi için srt dosyasi var bunu silince tamamen yabanci konuşuyolar..

Sefa Adak
03-05-2009, 17:32   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,824 mesaj

ArkaSıradakiler, CanımAilem, Tek Türkiye, AvrupaYakası, Adanalı vs izliorum.En çok ArkaSıradakiler'i kaçırmamaya çalışıyorum.

Birbirinin özentisi olan dizileri sevmiyorum..Hep aynı şeyler oluyo genelde...

HaaNKs
03-05-2009, 17:42   |  #13  
OP Yıllanmış Üye
315 mesaj
krals
ya bende LOST VAR AMA  alt yazili bunun türkçe yamasi felan yokmu nerden bulacam.mesala alt yazisi için srt dosyasi var bunu silince tamamen yabanci konuşuyolar..
SRT dosyasını silmediğin zaman türkçe mi konuşuyorlar Kahkaha
Film dosyalarına yama yapılmaz. Teknik olarak mümkün ama senin dediğin gibi olmaz. Alt yazılı seyretmelisin.

Hiper£l£v£nKids
03-05-2009, 17:57   |  #14  
Yıllanmış Üye
2,310 mesaj

Adanalı,Arka Sokaklar,Arka Sıradakiler,Annem,Asi,Yaprak Dökümü

Mustafa Deniz
03-05-2009, 18:26   |  #15  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj

Aslında dizi izlemiyorum hele eski Türk filmlerini nasla seyretmem Gülümseme
Sadece arada sırada Arka sokakları izlerim, o da denk gelisem. Ama nefret ettiğim dizileri sıralamak isterim:
En sinir olduğum dizi KURTLAR VADİSİ
sonra sırayla;
2-Bez bebek (Ve benzerleri;Sihirli annem,Prenses Perfinya v.s v.s)
3-Yaprak Dökümü (Bir romanı canlandırmak bu kadar uzunmu sürer anlamadım, hem çok olumsuz bir dizi {Oğuz karakteri})
4-Arka sıradakiler (hepsi psikopat karakterinde Gülümseme)

Son Düzenleme: Mustafa Deniz ~ 03 Mayıs 2009 18:28
Ahmet Ertuğrul
03-05-2009, 19:01   |  #16  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

En gıcık olduğum dizi arka sıradakiler. Arka sokakları bir iki defa izledim, fena değil. Yaprak Dökümü'nün kitabını okumuştum yüz küsür sayfalık bir kitap, diziyi izleyen de ansiklopedi sanar. Yabancı Heroes, Dexter, The Simpsons, The Big Bang Theory, Smallville, Chuck, My Name is Earl, Family Guy izliyorum aslında izliyordum. Çoğu sezon tatiline girdi. CNCBC-E takipçisiyim kısacası.

HaaNKs
04-05-2009, 14:11   |  #17  
OP Yıllanmış Üye
315 mesaj

FRINGE dizisinin ilk 10 bölümünü seyrettim. Kaliteli yapım ama senaryo çok akıl dışı ve abzürt!

umut101010
04-05-2009, 15:44   |  #18  
umut101010 avatarı
Yıllanmış Üye
1,672 mesaj

bütün dizleregıcık olurum benceen güzel dizi kurtlar vadisi  ve kurtlar vadisi pusu onlara dizi denmez zaten türkiye belgeseli 2002 den beri 1 bölüm dahi kaçırmadım resemn türkiye aynası ona benzer bütün dizlerdende nefret ediyorum hepsi vadiye özenmiş hakkında çok olumsuzyorumlarvar kurtlar vadisinin yok gençliği şiddete özendyo falan gerçekten izleyenlerin hiçbiri böyle yorumlar yapmıyo nedeni izlemiş olmamaları kurtlar vadisinin başına gelen vistanın başına geliyo ikisinede önyargı var

SAİNT
04-05-2009, 15:46   |  #19  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

bütün dizilere uyuz oluyorum gıçık ötesiyim deli oluyorum arada izlediğim yabancılar oluyor onlarda bi yerden sonra suyunu çıkartıyorlar.

alloss
04-05-2009, 16:28   |  #20  
alloss avatarı
Yıllanmış Üye
628 mesaj
DEMU
Aslında dizi izlemiyorum hele eski Türk filmlerini nasla seyretmem Gülümseme
Nefret ettiğim dizileri sıralamak isterim:
En sinir olduğum dizi KURTLAR VADİSİ
sonra sırayla;
2-Bez bebek (Ve benzerleri;Sihirli annem,Prenses Perfinya v.s v.s)
3-Yaprak Dökümü (Bir romanı canlandırmak bu kadar uzunmu sürer anlamadım, hem çok olumsuz bir dizi {Oğuz karakteri})
4-Arka sıradakiler (hepsi psikopat karakterinde Gülümseme)
Ayrıca son olarak;

5-Güççük Kadınlar,
6-Asi (konu var mı o dizide anlayamadım)
7-Arka sokaklar...

**Ayrıca "DEMU'ya teşekkürler. (Alıntı için...)**

Son Düzenleme: alloss ~ 04 Mayıs 2009 16:53
Burak Torun
04-05-2009, 18:49   |  #21  
Burak Torun avatarı
Yıllanmış Üye
1,679 mesaj

En iyisi TV'ye bulaşmamak lazım internettten izle de kotalı kullanıcı yine soluğu ttnete fatura ödeyerek alır =D

omer.ertugrul
06-05-2009, 10:22   |  #22  
Yeni Üye
36 mesaj

Malesef, şu ana kadar yayınlanmış çoğu yerli dizi beni etkileyebilmiş değil. Bunu düşünmemdeki sebep önyargı değil tabii ki. "Hadi bir dizi yapalım da günün bu saati boş kalmasın" mantığıyla yola çıkılan her yapımın benim gözümde yeri hep aynı. Elbette ki her yapımın maddi kaygıları olacak; olmalı da. Ama artık suyu çıktı inanın bana.

Düşünsenize her dizide mevzu aynı; ya zengin bir ailenin maceraları, ya da tam tersine fakir bir ailenin mücadeleleri. Ya bir işadamının parıltılı ve bir o kadar da sallantıda olan hayatı, ya da sürekli ezilen, hor görülen insancağızların hüzünlü ve acıklı hikayeleri...

Hep aynı hikaye anlayacağınız. Farklı diyebileceğim yapımlar da var neyse ki. Ama bir elin parmaklarından da az sayıda.

İlginç bir yaklaşımla bağlayacağım sözümü; iyi ki başarılı yapımlar az! Düşünsenize Avrupa Yakası, Lost, Prison Break vs gibi yapımlardan onlarcasının yayında olduğunu :) Artık işe bile gidemez olurduk herhalde.
Saygılarımla

PcMaKeR
06-05-2009, 11:03   |  #23  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Yerli dizilerin hepsi(Kurtlar vadisi pusu dahil. Önceki kurtlar vadisi daha iyiydi onuda bozdular.).

Mustafa Deniz
06-05-2009, 17:21   |  #24  
Mustafa Deniz avatarı
Yıllanmış Üye
752 mesaj
alloss
Ayrıca son olarak;

5-Güççük Kadınlar,
6-Asi (konu var mı o dizide anlayamadım)
7-Arka sokaklar...

**Ayrıca "DEMU'ya teşekkürler. (Alıntı için...)**

Rica ederim. Aynı fikirde olduğumuza sevindim,
Güççük Kadınlar ismide çok doğal olmuş bizim yerel şivedir. Gülümseme

Mustafa Can
06-05-2009, 19:52   |  #25  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
2,248 mesaj

sevdiğim ve tek izlediğim = Belalı Baldız KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha
sevmediklerim = bez bebek ve benzeri olanaksız ve hayat ve aşk olan diziler zaten bizim derdimiz var onla mı uğraşcaz.