Dünya Forum Tarihinin En Uzun Konusu

okinkurt
08-12-2012, 00:27   |  #19801  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: DETROID_35  
sen nekadarda uyarsan bu adamlar yine anlamaz.Bende çok uyardım demekki şarz etmiyor.Hello wery low you hovw area youı.İngilizce den anlayan çevirsin.

Haklısın ....Millet bi tuaf burnu kalkmış kimsenin ne dediğini umursamıyan yarantuglar türedi bide kendini zeki sanmaları yokmu ilginc valla yeni nesil gençlik cok yaslı gibi sölüyorum 20 yaşındayım  ama bi tuaf böle mahlukatlar türedi feci bi durum bunlar şarzı baska türlü alıyo heralde lafla değil hocam :))))

Banned
08-12-2012, 00:28   |  #19802  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

Devreleriniz yandı herhalde. Intel core çekirdeğinin nasıl ulaştığından, gelecek yıl 3,4 çıkacaksınız iyi güze ama ne yapıyim ? Dediğimle bir alakası var mı ? Öteki dil Fransızca sanırım.

Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 00:29   |  #19803  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 186
6,419 mesaj
Alıntı: Greatness  

Can not blame to them, I'm the guy who contaminates diseases each in one of you. *LOL* What if I say, You'll get a chance which provides you 5 language ability to speak but You've to abandon to speak turkish for good or They'll erase Turkish replace with 5 language. What would you do ? Just curious. And please Do not insult me.

Selainten ja käyttöjärjestelmien osuuksia seuraavan NetApplicationsin mukaan Windows 8 oli käytössä 1,09 prosentilla netinkäyttäjistä. Vaikka luvun perusteella on hankala vetää suurempia johtopäätöksiä käyttöjärjestelmän menestymisestä, se tuskin pärjää yleistymisnopeudessa edeltäjälleen. Windows 7 julkaistiin lokakuussa 2009 ja vuoden loppuun mennessä se saavutti NetApplicationsin mukaan noin neljän prosentin markkinaosuuden.

Yleisin käyttöjärjestelmä on NetApplicationsin mukaan Windows 7, joka marraskuussa kasvatti osuuttaan hienoisesti saavuttaen 44,71 prosentin palan kakusta. Suosituimman käyttöjärjestelmän kruunun vasta hetki sitten menettänyt Windows XP sen sijaan jatkoi laskua pudoten marraskuussa alle 40 prosentin osuuteen.

Eri tahojen ilmoittamat mittausluvut eroavat toisistaan usein merkittäviltäkin osin ja toinen iso mittausta tekevä yhtiö StatCounter ilmoitti marraskuulle hyvinkin erilaisia lukuja. StatCounterin mukaan Windows 7 hallitsee markkinoita jo runsaan 53 prosentin osuudella ja XP:n osuus olisi tippunut vain runsaaseen neljännekseen. StatCounter ei ota suoranaisesti kantaa Windows 8:n osuuteen, vaan se niputetaan joukkoon "muut", jonka koko on noin kolme prosenttia.

Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 00:31   |  #19804  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Devreleriniz yandı herhalde. Intel core çekirdeğinin nasıl ulaştığından, gelecek yıl 3,4 çıkacaksınız iyi güze ama ne yapıyim ? Dediğimle bir alakası var mı ? Öteki dil Fransızca sanırım.

bilemedin danimarkanca lirik.:) (danca)

birazdaha devam devam edersen maya, asteck, osmanlıca, sümer, çivi yazısı yazıcam googleden bile çeviremiyecen kudurucan sonra.İngilizce bilmiyoruz bilmekte istemiyoruz underseted.Can you hire me.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Bulldozer ??????????????????????????????? Bulldozer ??? APU ?????????????????????????????????????????????????????????? Llano ??????????????????????? ?????????????????????? Socket ?????????????????? FM1 ?????????????????? FM2 ????????

???????? APUs ????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????? die ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????? APU ?????????????????????????? 3D ??? ??????? ? ???????????????????????????????? Add-in ??????????????? ???????????????????????????????? APU ????????????????????????????????????????????? A10 ???? A8, ?????????????????????? ????? ????????????????????????????????????????????????????? discrete GPU ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????

üste yazdıklarım sana ne anlam ifade ediyorsa ingilizcede bana onu ifade ediyor.Seni anlamamız ve saygı göstermemiz için ana dilinde yani türkçe konuş yoksa hintçe bile yazarım google dan çevirerek okursun.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (62186) ~ 08 Aralık 2012 00:54
Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 01:03   |  #19805  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: okinkurt  

Haklısın ....Millet bi tuaf burnu kalkmış kimsenin ne dediğini umursamıyan yarantuglar türedi bide kendini zeki sanmaları yokmu ilginc valla yeni nesil gençlik cok yaslı gibi sölüyorum 20 yaşındayım  ama bi tuaf böle mahlukatlar türedi feci bi durum bunlar şarzı baska türlü alıyo heralde lafla değil hocam :))))

Adamlar dillerine sahip çıkmıyorlar.Bende çıkamıyorum fakat en azından Türkçe konuşmaya çalışıyorum başkaları gibi engilish değil.Dh daki mallardada konuşma yok gif var.Konuşmayıp gif gösterenlere elyın  hani ünlü dell bilgisayarın markasından, ingilizce konuşanlara tynasorus diyorum.trex de olur.Alien yaratık, Türkçe forumda hava ve artislik ingilizce konuşan vahşi yaratık gibi görüyorum.Vahşiiiiiiiiiiiii.
şimdi bu alien yaratık.

buda vahşi yaratık
aaawaaghhhhwww inhglişşzzceee.....

dikkat uyarı:Bebeler bakmasın rüyanıza girer söylemesi +16

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (62186) ~ 08 Aralık 2012 01:19
Banned
08-12-2012, 03:16   |  #19806  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj

Sakin olun.

okinkurt
08-12-2012, 10:07   |  #19807  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
 Adamlar dillerine sahip çıkmıyorlar.Bende çıkamıyorum fakat en azından Türkçe konuşmaya çalışıyorum başkaları gibi engilish değil.Dh daki mallardada konuşma yok gif var.Konuşmayıp gif gösterenlere elyın  hani ünlü dell bilgisayarın markasından, ingilizce konuşanlara tynasorus diyorum.trex de olur.Alien yaratık, Türkçe forumda hava ve artislik ingilizce konuşan vahşi yaratık gibi görüyorum.Vahşiiiiiiiiiiiii.
şimdi bu alien yaratık.

buda vahşi yaratık
aaawaaghhhhwww inhglişşzzceee.....

dikkat uyarı:Bebeler bakmasın rüyanıza girer söylemesi +

Kahkaha 2. fotodaki pek şekermiş :D predator dayı :D

okinkurt bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
okinkurt
08-12-2012, 10:15   |  #19808  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Sakin olun.

Gayet sakinim şahsen :)))) Karizma

İzmirlifare
08-12-2012, 11:46   |  #19809  
İzmirlifare avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 37
1,391 mesaj

Can not blame to them, I'm the guy who contaminates diseases each in one of you. *LOL* What if I say, You'll get a chance which provides you 5 language ability to speak but You've to abandon to speak turkish for good or They'll erase Turkish replace with 5 language. What would you do ? Just curious. And please Do not insult me.

https://www.chip.com.tr/forum/for ... 61.html?ynt=1316727

Acep türkçe küfür etsem çakarmı. Kardeşim 5 dilde bilsen beden dilide bilsen bu forumda "TÜRKÇE" yazılır TÜRKÇE TÜRKÇE TÜRKİŞ TÜRKÇE

İzmirlifare bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
Banned
08-12-2012, 11:58   |  #19810  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 9
219 mesaj
Alıntı: okinkurt  
 Bi sen eksiktin birader ingilizseniz ingiltereye gidin.

Ben İngiliz ya da Amerikalı değilim.Sadece ben ingilizce'yi daha iyi konuşuyorum ve ingilizceyi tercih ediyorum.

Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 12:14   |  #19811  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: boyut655  

Ben İngiliz ya da Amerikalı değilim.Sadece ben ingilizce'yi daha iyi konuşuyorum ve ingilizceyi tercih ediyorum.

iyide çok güzel ingilizce konuşuyorsunuzda kimseye bir faydası yok.Şimdi ben senden Almanca yardım istesem yada yunanca sen cevap verebilicekmisin.Gidip ingiliz formlarında konuşun sizi Türksünüz diye iki dakkada banlarlar.

Adamlar heşeylerini ingilizlere satmışlar bir çok avrupa devletide inglizlerin uşagı köpegi oldu.Adamlar kendi dillerinide konuşmuyorlar hepsi ingiliz fanboyu.İngilizce şarkı dinliyorlar.İngilizlere özeniyorlar.Fakat olan yine size oluyor.Sonuçta onlar zaten pislikler onlara bişey olmaz olan sizin gibi temiz insanlara olur.Kısa süre sonra ingilizlereden amerikalılardan israillilerden nefret ediceksiniz.Çünkü hayin emelleri saat gibi işliyor.Kısa süre içinde 3.cü dünya savaşını çıkartıp makkeyi madineyi bombalamayı planlıyorlar.Sırf müslümanlar savaş çıkarsın.Ama yahudilerin kökünü kurutucaz insallah.

English Forum Switzerland

http://www.englishforum.ch/

1.dünya savaşınında 2.dünya savaşınında sorumlusu yahudilerdir.Şimdide bozgunculuk çıkartarak 3.cü dünya savaşını hazırlıyorlar.Onlar bizi düşman görüyor biz se onları dost görüyoruz.İşte Müslümanlar Osmanlı Türkler bu yüzden kaybediyor.Geçmişte sana en büyük darbe ingilizlerden gelmiştir.Sonra Amerikadan sonra israilden sonra Araplardan.Ve sen kalkıp Türkçeni bırakıyorsun düşmanlarımızın dilini kültürünü benimsiyorsun.Ve bizdende bunu anlayışla karşılamamızı bekliyorsun.

Halen kafanız basmıyormu adamlar son sürat sizi sömürüyor.Son sürat teknolojilerini ilerletiyorlar.Her filimlerinde size ve müslümanlara ağır hakaretler ediyor ve müslümanları yok etmek için gün sayıyorlar.Bugün Rusya olmasa Türkler olmasa müslüman diye bişey kalmazdı ama Allahta müslümanlardan yana.O yüzden düşmanlarınızın dilini öğrendiniz tebrikler birde düşmanlarımızın politikasını tarihlerini okuyunuz.Nasıl olsa ingilizcenizde var.İngiliz sitelerine girin.Ordaki ingilizlerden yahudilerden Türkler hakkında ne düşünüyorsun sorusunu sorun.Bakalım ingilizcede ne cevap alıcaksınız.

Birinci dünya savaşında insanlar yoksulaştı kirizler oldu yine yahudiler topraklar bölünsün biz yerleşelim mantıgıyla Almanyayı savaşa ittiler.Almanlara Arkanızdayız savaşın denildi.Almanlarda savaştı ve yahudiler sözlerinde durmadılar savaşı almanya kaybetti.Sonra almanyayı tazminata boğdular ülkesinin yönetimini ele geçirdiler kömür fabrikalarını bile fransızlar sömürüyordu.Aynı zamanda Osmanlıyı parça parça ettiler.Almanların durumu öyle kötüydüki Türklirasıyla 1milyara 1 tane ekmek geliyordu.Bir valiz çantayla bir ekmek.(mark)İnsanlar baskıcı rejimden yahudilerden kurtulma çabasına girdi.Tıpkı Ulu önder M.Kemal Atatürk gibi.Almanyanında Türkiyeninde en önemli yerlerinde yahudiler ele geçirişti.Böylece onların kölesiydik.Mustafa Kemal Allahın izniyle bu savaşı kazandı.Bütün düşmanları kovdu.Alamanlar büzden 10 kat daha kötü duruma düştüler.Ben hitleri seviyorum çünkü ülkesini yahudilerden kurtaran hitlerdi.Bugun almanya 1.dünya savasındaki anlaşmayla kalsaydı hitler çıkamsaydı bugün dünyayın hakimi israildi.Filistideki bebeklerin suriyedeki esedi görüyorsuınuz yahudilerde acıma yoktur.Hitlerde kendi anlaşmalarını imzalattırdı.Bugün o savaşlar olmasaydı dünya daha kötü bir hal almıştı.Belkide Türkiye yoktu müslümanlık çok az bir kesimde kalmıştı.Her yer ingiliz amerikan fransız israil sömürgesiydi.Ozaman rahat rahat ingilzce konuşabilirsiniz.Bekleyin az kaldı.Büyük savaş yakındır.Çünkü Adamları elimizle besliyoruz.Bizide bizim paramızla vurucaklar.

İraka afkanistana amerika boşuna girmedi.İstedigi materyalleri minarelleri elemetleri aldı.Arık daha gelişmiş silahları deniyor yapıyor.Yakında dünyada bor kalmayacak.Türkiye uranyum toryum bor cenneti.Su bile dünyada azalırken Türkiyede bol bol var.Üstelik fırat nehrinin altı altın dolu.Savaşlar bunun yüzünden ve müslümanların hassas bildigi yerler bombalandıktan sonra çıkıcak.Elbette En Doğrusunu ALLAH bilir.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (62186) ~ 08 Aralık 2012 12:58
okinkurt
08-12-2012, 12:17   |  #19812  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: boyut655  

O halde dış forumları tercih ediniz burası Türk sitesi ve bir dilimiz var değilmi ? :) ortak paylaşım yeri burası herkez ayrı telden yazarsa ne anlamı var ozaman.

Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 13:04   |  #19813  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Şimdi konumuz ingilzice ne alakası var tarihle derseniz.Bende size üzüm üzüme baka baka kararır derim.Öyle bir gün gelicek ülke bölüncek "aman boşver bölünsün" diyeceksiniz.Osmanlı zamanında izmir istanbul halkı böyle dedi.İngilizlere yunanlılara tek kurşun atılmadan teslim oldular.İstanbul son kez isgal edilince ozaman kıyamet kopucak kütülükler fitneler decal ordan çıkıcak diyorlar.Nekadarı doğru Allah bilir..(bunuda artık yahud1938ilermi yapar ingilizlermi bilemem)

Serkan Karadaş
08-12-2012, 13:16   |  #19814  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

merhaba arkadaşlar,
"Genelde, forumun teması dışında olmadığı sürece, saygılı ve olgun bir tavırla yazılmış her türden içeriği gönderebilirsiniz. Sunuluş şekli yapıcı ve forumu okuyabilen herkes için uygun olduğu sürece düşüncelerin ve fikirlerin iletilmesine müdahale edilmeyecektir."
Fikirlerinizi Türkçe yazıya dökerseniz eminim daha anlaşılır olacaksınız. Türkçe dışında bildiğiniz dilleri kullanmanız bu forumda anlaşılabilirliğinizi zorlaştırır. Birkaç arkadaşımızın ikili sohbetleri dışında: forumda yardım isteyen üyeye de Türkçe dili dışında yanıt vermesi gözüme batmıyor değil. Eminim bu başlık altında yazılanları takip ediyorlardır...

Serkan Karadaş bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
okinkurt
08-12-2012, 13:19   |  #19815  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: Serkan Karadaş  
merhaba arkadaşlar,
"Genelde, forumun teması dışında olmadığı sürece, saygılı ve olgun bir tavırla yazılmış her türden içeriği gönderebilirsiniz. Sunuluş şekli yapıcı ve forumu okuyabilen herkes için uygun olduğu sürece düşüncelerin ve fikirlerin iletilmesine müdahale edilmeyecektir."
Fikirlerinizi Türkçe yazıya dökerseniz eminim daha anlaşılır olacaksınız. Türkçe dışında bildiğiniz dilleri kullanmanız bu forumda anlaşılabilirliğinizi zorlaştırır. Birkaç arkadaşımızın ikili sohbetleri dışında: forumda yardım isteyen üyeye de Türkçe dili dışında yanıt vermesi gözüme batmıyor değil. Eminim bu başlık altında yazılanları takip ediyorlardır...

İlgilenen birini görmek güzel teşekkürler :)

okinkurt
08-12-2012, 13:24   |  #19816  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
 iyide çok güzel ingilizce konuşuyorsunuzda kimseye bir faydası yok.Şimdi ben senden Almanca yardım istesem yada yunanca sen cevap verebilicekmisin.Gidip ingiliz formlarında konuşun sizi Türksünüz diye iki dakkada banlarlar.

Adamlar heşeylerini ingilizlere satmışlar bir çok avrupa devletide inglizlerin uşagı köpegi oldu.Adamlar kendi dillerinide konuşmuyorlar hepsi ingiliz fanboyu.İngilizce şarkı dinliyorlar.İngilizlere özeniyorlar.Fakat olan yine size oluyor.Sonuçta onlar zaten pislikler onlara bişey olmaz olan sizin gibi temiz insanlara olur.Kısa süre sonra ingilizlereden amerikalılardan israillilerden nefret ediceksiniz.Çünkü hayin emelleri saat gibi işliyor.Kısa süre içinde 3.cü dünya savaşını çıkartıp makkeyi madineyi bombalamayı planlıyorlar.Sırf müslümanlar savaş çıkarsın.Ama yahudilerin kökünü kurutucaz insallah.

English Forum Switzerland

http://www.englishforum.ch/

1.dünya savaşınında 2.dünya savaşınında sorumlusu yahudilerdir.Şimdide bozgunculuk çıkartarak 3.cü dünya savaşını hazırlıyorlar.Onlar bizi düşman görüyor biz se onları dost görüyoruz.İşte Müslümanlar Osmanlı Türkler bu yüzden kaybediyor.Geçmişte sana en büyük darbe ingilizlerden gelmiştir.Sonra Amerikadan sonra israilden sonra Araplardan.Ve sen kalkıp Türkçeni bırakıyorsun düşmanlarımızın dilini kültürünü benimsiyorsun.Ve bizdende bunu anlayışla karşılamamızı bekliyorsun.

Halen kafanız basmıyormu adamlar son sürat sizi sömürüyor.Son sürat teknolojilerini ilerletiyorlar.Her filimlerinde size ve müslümanlara ağır hakaretler ediyor ve müslümanları yok etmek için gün sayıyorlar.Bugün Rusya olmasa Türkler olmasa müslüman diye bişey kalmazdı ama Allahta müslümanlardan yana.O yüzden düşmanlarınızın dilini öğrendiniz tebrikler birde düşmanlarımızın politikasını tarihlerini okuyunuz.Nasıl olsa ingilizcenizde var.İngiliz sitelerine girin.Ordaki ingilizlerden yahudilerden Türkler hakkında ne düşünüyorsun sorusunu sorun.Bakalım ingilizcede ne cevap alıcaksınız.

Birinci dünya savaşında insanlar yoksulaştı kirizler oldu yine yahudiler topraklar bölünsün biz yerleşelim mantıgıyla Almanyayı savaşa ittiler.Almanlara Arkanızdayız savaşın denildi.Almanlarda savaştı ve yahudiler sözlerinde durmadılar savaşı almanya kaybetti.Sonra almanyayı tazminata boğdular ülkesinin yönetimini ele geçirdiler kömür fabrikalarını bile fransızlar sömürüyordu.Aynı zamanda Osmanlıyı parça parça ettiler.Almanların durumu öyle kötüydüki Türklirasıyla 1milyara 1 tane ekmek geliyordu.Bir valiz çantayla bir ekmek.(mark)İnsanlar baskıcı rejimden yahudilerden kurtulma çabasına girdi.Tıpkı Ulu önder M.Kemal Atatürk gibi.Almanyanında Türkiyeninde en önemli yerlerinde yahudiler ele geçirişti.Böylece onların kölesiydik.Mustafa Kemal Allahın izniyle bu savaşı kazandı.Bütün düşmanları kovdu.Alamanlar büzden 10 kat daha kötü duruma düştüler.Ben hitleri seviyorum çünkü ülkesini yahudilerden kurtaran hitlerdi.Bugun almanya 1.dünya savasındaki anlaşmayla kalsaydı hitler çıkamsaydı bugün dünyayın hakimi israildi.Filistideki bebeklerin suriyedeki esedi görüyorsuınuz yahudilerde acıma yoktur.Hitlerde kendi anlaşmalarını imzalattırdı.Bugün o savaşlar olmasaydı dünya daha kötü bir hal almıştı.Belkide Türkiye yoktu müslümanlık çok az bir kesimde kalmıştı.Her yer ingiliz amerikan fransız israil sömürgesiydi.Ozaman rahat rahat ingilzce konuşabilirsiniz.Bekleyin az kaldı.Büyük savaş yakındır.Çünkü Adamları elimizle besliyoruz.Bizide bizim paramızla vurucaklar.

İraka afkanistana amerika boşuna girmedi.İstedigi materyalleri minarelleri elemetleri aldı.Arık daha gelişmiş silahları deniyor yapıyor.Yakında dünyada bor kalmayacak.Türkiye uranyum toryum bor cenneti.Su bile dünyada azalırken Türkiyede bol bol var.Üstelik fırat nehrinin altı altın dolu.Savaşlar bunun yüzünden ve müslümanların hassas bildigi yerler bombalandıktan sonra çıkıcak.Elbette En Doğrusunu ALLAH bilir.

Güzel bi yazı ama bizim bölünmemiz sıkar biraz hala amann bölünsün demiyecek insanlar var şehirleri bilmem ama bizim burda tüfeği alan gider valla :D .

Kapalı Hesap (153535)
08-12-2012, 14:23   |  #19817  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/en- ... rsey-d_t256890.html

Yazıyı bitirdim ve paylaştım arkadaşlar.Yorumlarınızı bekliyorum.Olumsuz eleştiri de yapabilirsiniz hepsine açığım.

Kapalı Hesap (153535)
08-12-2012, 14:25   |  #19818  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj
Alıntı: Serkan Karadaş  
merhaba arkadaşlar,

Çok güzel söylüyorsunuz fakat asıl problem bunun bir anda tartışma konusu haline gelmesi.

Kapalı Hesap (246472)
08-12-2012, 17:24   |  #19819  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 7
16 mesaj

mereba arkadaşlar ben geldim ;)

Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 17:37   |  #19820  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: sLn3zGi  
mereba arkadaşlar ben geldim ;)

Aaaaa hoşgeldin ezgi merhaba ezgi, nasılsın ezgi, neber ezgi, nasıl gidiyor ezgi, iyimisin ezgi.

Ezgi halen ilgimi bekliyorsun tamam seni affetikde, her mesajınızda, ben geldim demesen olmazmı.Zaten mesaj yazdığında görüyoz.Böyle tepki çekersin.

Kapalı Hesap (246472)
08-12-2012, 17:40   |  #19821  
Kapalı Hesap
16 mesaj

Aaaaa hoşgeldin ezgi merhaba ezgi, nasılsın ezgi, neber ezgi, nasıl gidiyor ezgi, iyimisin ezgi.

Ezgi halen ilgimi bekliyorsun tamam seni affetikde, her mesajınızda, ben geldim demesen olmazmı.Zaten mesaj yazdığında görüyoz.Böyle tepki çekersin.

hangi cümle senin fikrini ifade ediyor anlayamadım yukarıdaki cümle mi aşağıdaki cümle ?

Kapalı Hesap (246472)
08-12-2012, 17:42   |  #19822  
Kapalı Hesap
16 mesaj

ben sadece mereba demek istedim bu kadar ...başka bir şey yok ...

Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 17:47   |  #19823  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: sLn3zGi  
ben sadece mereba demek istedim bu kadar ...başka bir şey yok ...

İlgi bekler gibi bir kunuşma sitilin var.Lütfen ciddi ol.Msn de konuşmuyorsun.Sonra kavga çıkıyor.

Kapalı Hesap (246472)
08-12-2012, 17:55   |  #19824  
Kapalı Hesap
16 mesaj

İlgi bekler gibi bir kunuşma sitilin var.Lütfen ciddi ol.Msn de konuşmuyorsun.Sonra kavga çıkıyor.

kimseden bir şey beklediğim yok ! hoşça kal ...

Kapalı Hesap (153334)
08-12-2012, 17:57   |  #19825  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj

Güle güle.