Dünya Forum Tarihinin En Uzun Konusu

PcMaKeR
10-04-2010, 08:59   |  #15926  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
Alıntı: _hEro  
Sağol CapanQGLU.
Kablolu Ankara Abidinpaşa'da da yok maalesef.Uzun bi süre beklemiştik ama gelmedi.Gerçi beş seneden fazladır uydu alıcı kullanıyoruz.Doğru dürüst tv izlediğimde yok zaten.Fiyatı ucuz.Yoksa değmez tv ye para yatırmaya.

Kafam balon gibi.Makro iktisat sınavım var pazartesi.Salı günü istatistik.Çarşamba hukuk.Pöfffffffff :

Ne şanssız adamlarsınız bea :D
yukarda digiturk hattı var ana santrali gerenk yok pahalı,
Aşağıda kablonet anadağıtıcı var apartman girişinde gerenk yok gene pahalı.
Tivibu var şuan 1 tl sonra 4 tl (güven olmaz bu ttnet e de)

Cam gibi görüntü var. 16:9 yapıyorum tamam :D

CarlJohnson
10-04-2010, 10:01   |  #15927  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,081 mesaj

ben ümraniye atakentteyim usta...tamam hatırladım simdi gormustum o küfür eden grup haberlerini vs..ee facebook bu kapatır mı biz birsey desek kesin kapanmalar cezalar birsuru sey gelir ama...

Hero tam olarak ne bolum okuyorsun?
hacım sorma yaw şans yok cidden :)

CapanQGLU
10-04-2010, 11:54   |  #15928  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Vay ya bende istiklal mahallesindeyim :) yanyanayız.
- Bilmiyorum kapatırlar mı çoğu kişi kapadı bugün hesabını bakalım 13 nisan'da neler olacak.

_hEro
10-04-2010, 15:15   |  #15929  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Alıntı: CarlJohnson  
ben ümraniye atakentteyim usta...tamam hatırladım simdi gormustum o küfür eden grup haberlerini vs..ee facebook bu kapatır mı biz birsey desek kesin kapanmalar cezalar birsuru sey gelir ama...

Hero tam olarak ne bolum okuyorsun?
hacım sorma yaw şans yok cidden :)

İşletme okuyorum tam olarak :D Hani vardı ya para çokomel eğrisi BeğendimProfilimde yazıyor ;)
Alıntı: PcMaKeR  

Ne şanssız adamlarsınız bea :D 
yukarda digiturk hattı var ana santrali gerenk yok pahalı,
Aşağıda kablonet anadağıtıcı var apartman girişinde gerenk yok gene pahalı.
Tivibu var şuan 1 tl sonra 4 tl (güven olmaz bu ttnet e de)
Cam gibi görüntü var. 16:9 yapıyorum tamam :
Birde usb kumanda yapıp satsınlar :pBu arada filmlerin hiçbirinde altyazı yok yoksa bana mı denk gelmedi ?

Son Düzenleme: _hEro ~ 10 Nisan 2010 15:41
Erhan Tiryakioğlu
10-04-2010, 15:47   |  #15930  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

MP3'ümü ameliyat ettim ama sonu yine yok (!) : )

PcMaKeR
10-04-2010, 15:57   |  #15931  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Erhan çift mesaj birini siliver yanlışlıkla postlamışsın sanırım.

Entegreleri söksene :D

Üzerinde beyaz band olan hafızası.

hemen üstündeki küçük köşeli olan işlemcisi. Hafızaya garanti etiketi yapıştırmışlar hey Allahım ya çin malı mı o.

CapanQGLU
10-04-2010, 16:01   |  #15932  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Made in P.R.C :)

Erhan Tiryakioğlu
10-04-2010, 16:05   |  #15933  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj
Erhan çift mesaj birini siliver yanlışlıkla postlamışsın sanırım.

Entegreleri söksene :D

Üzerinde beyaz band olan hafızası.

hemen üstündeki küçük köşeli olan işlemcisi. Hafızaya garanti etiketi yapıştırmışlar hey Allahım ya çin malı mı o.

P.R.C.

Kusra bakma abi Postladıkdan sonra yeniledim unutmuşum silmeyi :)

alien_fx
10-04-2010, 17:30   |  #15934  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj

merhaba chip ailesi.
hasta yaşıyor mu peki erhan ? :D

CapanQGLU
10-04-2010, 17:43   |  #15935  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Merhaba alien_fx

PcMaKeR
10-04-2010, 20:09   |  #15936  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

Arkadaşlar 1.50 senedir neredeyse gece gündüz üzerinde çalıştığımız projenin ilk meyvelerini toplamaya başladık. O kadar neşeliyim ki uçuyorum resmen.

Avusturalyadan büyük bir şirket bizim programı alacak. Ön görüşmeler yapıldı şuan adamların sistemi hazırlanıyor. Coşuyoruz resmen.

İkinci neşem Türkiyedeki satışlar artıyor. Bu gün bir hosting ve eticaret sitesi Reseller(Satış ortağı) müşteri olmak istedi. Süper birşey üyeliğini tamamladı artık ortakda olunmaya başladı.

Bu projenin çıkış tarihi tam anlamıyla 3 hafta önceydi. 3 Haftada bu kadar etkili olması bilemiyorum mucize gibi birşey bir yazılım şirketinde.

kyotoprotokolü
10-04-2010, 20:57   |  #15937  
kyotoprotokolü avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,327 mesaj

Hayırlı Olsun..
Ne diyelim.. Darısı bizim de başımıza:) İnşallah:)

TnDnmz
11-04-2010, 00:27   |  #15938  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 20
2,235 mesaj

İyi forumlar..

_hEro
11-04-2010, 01:26   |  #15939  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Arkadaşlar 1.50 senedir neredeyse gece gündüz üzerinde çalıştığımız projenin ilk meyvelerini toplamaya başladık. O kadar neşeliyim ki uçuyorum resmen.

Avusturalyadan büyük bir şirket bizim programı alacak. Ön görüşmeler yapıldı şuan adamların sistemi hazırlanıyor. Coşuyoruz resmen.

İkinci neşem Türkiyedeki satışlar artıyor. Bu gün bir hosting ve eticaret sitesi Reseller(Satış ortağı) müşteri olmak istedi. Süper birşey üyeliğini tamamladı artık ortakda olunmaya başladı.

Bu projenin çıkış tarihi tam anlamıyla 3 hafta önceydi. 3 Haftada bu kadar etkili olması bilemiyorum mucize gibi birşey bir yazılım şirketinde.
Hayırlı uğurlu olsun Serdar.İnan çok sevindim.
İlk izlenim önemli.Bundan sonra güzel bir imaj çizersiniz umarım.</p

CapanQGLU
11-04-2010, 16:04   |  #15940  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Aklıma iki şey takıldı. Facebook'ta sayfa oluşturduk (örn) sayfa adına başka bir siteden video nasıl paylaşılıyor, bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. Diğeri ise Powerpoint'te bende olan bir şarkıyla video nasıl oluşturabilirim.

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

CarlJohnson
11-04-2010, 16:58   |  #15941  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

-pcmaker tebrik ederim ve hayrlı olmasını dilerim,gercekten cok güzel haber senin içinde büyüüüük mutluluk  ve gurur tabi :)

-hocam dipdibeyiz o zaman istiklaldeysen :)

Hero yaw işletmede iyi para warmı?her sene onbinlerce mübarek kul işletme seciyor her taraf isletmeci dolu ???
arkadaslar iki gündür hic giremiyordum foruma yine bakmaya baslıcam inşallah bugun lanet öss sınavının ilk etabına katıldım :)) iyi gecti cok sukur iyi bir sonuc bekliyorum,hayırlısı olur inşallah :)

_hEro
11-04-2010, 18:00   |  #15942  
_hEro avatarı
Yıllanmış Üye
3,428 mesaj
Alıntı: CarlJohnson  
Hero yaw işletmede iyi para warmı?her sene onbinlerce mübarek kul işletme seciyor her taraf isletmeci dolu ???
arkadaslar iki gündür hic giremiyordum foruma yine bakmaya baslıcam inşallah bugun lanet öss sınavının ilk etabına katıldım :)) iyi gecti cok sukur iyi bir sonuc bekliyorum,hayırlısı olur inşallah :)
Var tabi hemde çok.Ama "yata yata geçersin" görüşüyle girersen yapacağın en iyi iş (baba mesleğide yoksa) vergi dairesinde beyanname doldurmak olur.
Ama kendini yetiştirir, aldığın derslere sınavları geçmek için değilde gerçekten kendini yetiştirmek adına çalışırsan, ve artık her alanda şart olan ingilizceyi halledersen önün çok açık olur.Benim için tek eksik ingilizce şuan ve onuda kısa sürede halledip farklı bir dile yoğunlaşmam lazım.Vakit geçiyor.Herşey mezun olana kadar.O sürede ne kadar referans  okadar para,diplomayı aldıktan sonra askerlikti ,iş aramaydı derken hayatın rutin akışında bulur insan kendini.Seneye bir aksilik olmassa Erasmusla Polonya ya da Almanya ya gidicem.Orda bir hocaya bile kendini kanıtlasan hayatın bir anda değişir.Orda sistem çok farklı.Ales zırvalığı yok.Hocaların öğrencileri seçme hakkı var.
Her şey bilgi ve İngilizce de bitiyor.Mezun olan diğer on binler umrumda değil.Çünkü potansiyel azınlıkta.Bana kalırsa ben Reklamcı olacam ama bakalım...

CapanQGLU
11-04-2010, 18:35   |  #15943  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

İddiacı var mı? aramızda :)

TnDnmz
11-04-2010, 19:37   |  #15944  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
2,235 mesaj

İyi akşamlar...

CapanQGLU
11-04-2010, 19:49   |  #15945  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Üstad sende akşamdan akşama "İyi akşamlar" diyip gönderiyorsun, olmuyor ama birde hal hatır sor :)

TnDnmz
11-04-2010, 20:16   |  #15946  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
2,235 mesaj
Alıntı: CapanQGLU  
Üstad sende akşamdan akşama "İyi akşamlar" diyip gönderiyorsun, olmuyor ama birde hal hatır sor :)
İyi o zaman nasılsınız? :)

Son Düzenleme: TnDnmz ~ 11 Nisan 2010 20:18
CapanQGLU
11-04-2010, 20:32   |  #15947  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Zorlamış gibi olmayalım :)
İyidir siz nasılsınız ?

PcMaKeR
11-04-2010, 20:36   |  #15948  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
8,935 mesaj

spartacus b and sand, zodiac ve gothika izliyince art artda daha fazla şiddet gerilim ve korku kafa ağrısı ve garip şekiller görmenizi sağlıyormuş.

şimdi farcry 1 i oynucam az daha korkup yatacam :D

CarlJohnson
11-04-2010, 22:25   |  #15949  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj
Alıntı: _hEro  
Var tabi hemde çok.Ama "yata yata geçersin" görüşüyle girersen yapacağın en iyi iş (baba mesleğide yoksa) vergi dairesinde beyanname doldurmak olur.
Ama kendini yetiştirir, aldığın derslere sınavları geçmek için değilde gerçekten kendini yetiştirmek adına çalışırsan, ve artık her alanda şart olan ingilizceyi halledersen önün çok açık olur.Benim için tek eksik ingilizce şuan ve onuda kısa sürede halledip farklı bir dile yoğunlaşmam lazım.Vakit geçiyor.Herşey mezun olana kadar.O sürede ne kadar referans  okadar para,diplomayı aldıktan sonra askerlikti ,iş aramaydı derken hayatın rutin akışında bulur insan kendini.Seneye bir aksilik olmassa Erasmusla Polonya ya da Almanya ya gidicem.Orda bir hocaya bile kendini kanıtlasan hayatın bir anda değişir.Orda sistem çok farklı.Ales zırvalığı yok.Hocaların öğrencileri seçme hakkı var.
Her şey bilgi ve İngilizce de bitiyor.Mezun olan diğer on binler umrumda değil.Çünkü potansiyel azınlıkta.Bana kalırsa ben Reklamcı olacam ama bakalım...
İngilizce çok önemli cidden...en cokta ona ve ek bir dile onem weriyorlar...dedigin gibi eger gidersen almanya polonya vs sansın daha da artar...onbinlerce war ama potansiyel sıfır diyosun cidden haklısın o konuda..kendini gelistirmek için cidden hayatında birseylere sahip olmak için calısan herkes bolum ne olursa olsun istedigini az ya da cok basarıyor aradan sıyırılıyor..aynen sende başarırsın gibi duruyosun su an :) gayet niyetli vemin ;) avrupadaki sistemle buradaki arasında dunya fark war oradaki imkanlar ve başarı ihtimali buranın 5 10 katı cidden..benim ingilizce iyi ama daha %100 degil tabi..hem onu gelistirip hemde ikinci bir dil ogrenip üniversitedende uluslarası dış ticaret mezunu olarak cıkcam insallah once bir giriyim de :)) kazanamazsak butun gun CHip Forum :D

CarlJohnson
11-04-2010, 22:39   |  #15950  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

kırıkkale ye kac puanla girdin bide ? :)