Yamyamların Sohbet Bölgesi Vol2

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Kapalı Hesap (203561)
03-10-2012, 22:44   |  #7151  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 132
4,310 mesaj
Alıntı: Kanov  

son 6 yılda beşiktaş ülke puanı kazandırmasaydı lig şampiyonu şampiyonlar ligine katılamazdı bile Liverpoolun iyi oldugu dönemde 8 yedik dogrudur o günde beşiktaşlı oldugumdan utanmadım ama Bazı gsli arkadaşlar 2sene önce küme düşmemeye oynarken 'banane gsden para mı kazandırıyor' dediklerini hatırlıyorum :))  Şimdi herkes takımına çok baglı :)))) Ayrıca Metin Oktay ruhuna yazık takımda o kadar çirkef topçu varki eboue melo burak içlerinde en öne çıkan adamlar fatih terimde böyle adamları sever zaten..

edit: 6 yedigimiz madrid uefa şampiyonu ve chelseadan süper kupayı aldı dostum :)

Basit düşünceler. Sabit piskolojiler ne zaman son bulacak merak ediyorum. BJK-FB-GS-TS veya herhangi takım bu ülke puanında artış sağlamak için çalışıyor. 

Banane GS'den para mı alıyorum diyen bir piskoloji, Beşiktaş 8 yediğinde diyen Beşiktaşlısı da vardı. Fener şike davasında çıkınca Fenerli de vardı. 

Bu mantık piskolojisini ne zaman geçeceksiniz acaba?

Kanov
03-10-2012, 22:46   |  #7152  
Kanov avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
322 mesaj
Alıntı: okinkurt  
 Ülkede fanatizim cok arttı taraftarlar düsman oldu en kötüsü ise mesela istanbula chelsea geliyor diger takım taraftarı gelip onlar lehine tezahurat yapıyor daha dün memleketinde milleti benzin döküp yakan ingilizlere böle malakandiler varken düsmanlık bitmez söz meclisten dısarı hangi mantıkla rakibe destek verirsinki ülke kazanıyor sonucta puan artıyor ne kadar puan bi sonraki sene avrupada okadar cok takım....

Mühendis Oktay olayı fanatik taraftarlarının düşman olmasına yeterde artar bile.. neyse o konulara girmeyelim en iyisi :)

Kapalı Hesap (203561)
03-10-2012, 22:47   |  #7153  
Kapalı Hesap
4,310 mesaj
 Ülkede fanatizim cok arttı taraftarlar düsman oldu en kötüsü ise mesela istanbula chelsea geliyor diger takım taraftarı gelip onlar lehine tezahurat yapıyor daha dün memleketinde milleti benzin döküp yakan ingilizlere böle malakandiler varken düsmanlık bitmez söz meclisten dısarı hangi mantıkla rakibe destek verirsinki ülke kazanıyor sonucta puan artıyor ne kadar puan bi sonraki sene avrupada okadar cok takım....

Herkes uyusun herkesi bölüyorlar.

Türk-Kürt
Müslüman-Hristiyan-Dinsiz-Alevi vs.
Cemaat ayrımı
Futbol takımı ayrımı.

Alex Fener'den ayrıldı. Gsliler de destek verdi Alex'i övdü. Birçok Fenerli umarım GS yener demişti. Bugün bakıyorum noldu GS yendiler mi sizi, nasıl koydular vs. sözler.

Yazık size yazık...
Ben de fanatiğim ama aptal değilim!

Kanov
03-10-2012, 22:52   |  #7154  
Kanov avatarı
Yıllanmış Üye
322 mesaj
Alıntı: son_goku  

Herkes uyusun herkesi bölüyorlar.

Türk-Kürt
Müslüman-Hristiyan-Dinsiz-Alevi vs.
Cemaat ayrımı
Futbol takımı ayrımı.

Alex Fener'den ayrıldı. Gsliler de destek verdi Alex'i övdü. Birçok Fenerli umarım GS yener demişti. Bugün bakıyorum noldu GS yendiler mi sizi, nasıl koydular vs. sözler.

Yazık size yazık...
Ben de fanatiğim ama aptal değilim!

abicim her ülkede ezeli rakiplerin taraftarları arasında sogukluk olur bu normal birşey ama haklısın bizim ülkede çok daha fazla ama bunun bazı sebepleri var adaletin bittigi  yerde anarşi başlar ve futbolu yöneten kişiler adaleti saglıyamazsa böyle olayların olması çok normal...

Kapalı Hesap (203561)
03-10-2012, 23:00   |  #7155  
Kapalı Hesap
4,310 mesaj
 abicim her ülkede ezeli rakiplerin taraftarları arasında sogukluk olur bu normal birşey ama haklısın bizim ülkede çok daha fazla ama bunun bazı sebepleri var adaletin bittigi  yerde anarşi başlar ve futbolu yöneten kişiler adaleti saglıyamazsa böyle olayların olması çok normal...

Geçen bir sayfada gördüm adam bıcağı çıkarmış stadda öldürecek adamı eline ne geçecekse.Hem kombineye milyar say hem de  hapse tıkıl. Böyle aptal kafayla savaş çıksa Suriye bile yener bizi. 

Kendi tarafımızdaki adamları öldürürüz. Bu Kürt öldür, bu şu cemaatten vur. Bu Müslüman değil vur... 

Yazık hakketten yazık. Batuhan bile 12-13 yaşında çocuk bu yaşa gelmiş hâlâ bu şeylere kafası çalışmıyor. Yok Sparta 12 atmış. Yok Beşiktaş 8 yemiş. Neyin derdindesiniz ya. 

Normal 12 yaşından sonra insan kendi fikirlerini bulur. Yolunu seçer. Ama aile ve ülkesel şeyler buna el vermiyor. Düşünmemizi değil koyunluğumuzu sağlıyor.  
En kolay örnek. Birçok aile de bu olay vardır okuyun. Oğluna-kızına kıyafet alırlar. Çocuğa sormaz, kendi seçer. Bir ailevi konu olur çocuğa sormaz kendi karar verir. Çocuk sussun. Sussun da koyun olsun.

20 şehit! Kınıyoruz de, Sosyal medyada yazılar paylaş bitti! Senden vatansever yok. 
Benzine zam, elektriğe zam! Ne yapalım ki katlanacağız de bitti.

Demokrasiymiş pehh hepsi yalan!

Kanov
03-10-2012, 23:21   |  #7156  
Kanov avatarı
Yıllanmış Üye
322 mesaj

Ne Demokrasisi abi Koskoca Türkiye Cumhuriyeti Amerikanin maşası yapanlar utansın aziz nesin yanlış söylemiş %50den çok daha fazlası aptal bu milletin. Yakında Kürdistan devleti kurulucak Birde Bu Büyük Ortadogu Projesinin Eş Başkanı Tayyip 300müslüman kadına tecavüz işkence edilirken nerdeydi? bu mu senin eşbaşkanlıgın? Amaçlar çok belli Ülkeyi bölmek ki 2023te Cumhuriyet Diye Birşey kalmiyacak belki bazı gerikafalılara komik gelicek ama bu adamin hedefi neden 2023? 2022 veya 2024 degilde 2023? Türkiye Cumhuriyetinin Kuruluş tarihi 1923.. Yazık hala bu başımızdakilerin ne iş yaptıklarını ne rantlar döndügünü anlamıyan cahiller yazık Samanyolu Tv Zaman gazetesini Fethullah hocanızı dinlemeyi bırakında gerçekleri görün artık yeter!

Kapalı Hesap (203561)
03-10-2012, 23:23   |  #7157  
Kapalı Hesap
4,310 mesaj

Bunlar duyma bilgiler. Oradan buradan. Teori, iddia ve olacaklara karşılık söylenilenleri destekleme. Söylenilenlerin hepsini oku ama kendi özgün fikrini çıkar. :)

Piskolog olmayı hedefleyen biri olarak diyorum bunları. Bu konuda iyi olduğumu iddia ederim.

Banned
03-10-2012, 23:27   |  #7158  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 23
939 mesaj
Alıntı: NeverBackDown  
Bir de ben sorayım en nefret ettiğiniz dersler nedir beyler ?

Benim Fizik,Kimya,

Hiç bir dersten nefret etmedim. Anladıktan sonra hepsi kolay ve basitdir ama bana göre 3 tane önemli ders vardır. İngilizce, Matematik ve Fizik. Diğerlerinin pek bir katkısı olmuyor ama yine de öğrenmek zorundayız.

Kanov
03-10-2012, 23:28   |  #7159  
Kanov avatarı
Yıllanmış Üye
322 mesaj

Teori iddia öylemi? Burda başımızdakilerin neler yaptıklarını anlatmaya kalksam sayfa yetmez okadar diyorum. sana ömden linkini atabilirim. tayyipin bopün eş başkanı oldugunu söliyip ve amerikaninda diyarbakırı başkent gördügünü söyledigi video, ardından bunların hepsini inkar etmesi.  asla hiçbiri teori iddia falan degil yandaş medya kanallarını bırak gerçek haber kanallarını izlemelisin.

Kapalı Hesap (203561)
03-10-2012, 23:38   |  #7160  
Kapalı Hesap
4,310 mesaj
Teori iddia öylemi? Burda başımızdakilerin neler yaptıklarını anlatmaya kalksam sayfa yetmez okadar diyorum. sana ömden linkini atabilirim. tayyipin bopün eş başkanı oldugunu söliyip ve amerikaninda diyarbakırı başkent gördügünü söyledigi video, ardından bunların hepsini inkar etmesi.  asla hiçbiri teori iddia falan degil yandaş medya kanallarını bırak gerçek haber kanallarını izlemelisin.

Yaşın kaç bilmiyorum fakat fena dolduruşa ve kine gelmişsin. Ben bahsettiğin videoları izledim bunu bil. Haberlerde takılı olduğum kanal yoktur hepsine bakarım. Demek istediğim sana göre gerçektir, başkasına teoridir. Bu olayı geç.

Sen birine izletsen o videoları montaj der, o eskidendi der. Ama senin fikirlerin baki kalır değil mi? İşte o adamı inandırmana gerek yok. Sen kendi düşüncelerini seç, yönünü belirle, ona göre davran yeter.

Kanov
03-10-2012, 23:47   |  #7161  
Kanov avatarı
Yıllanmış Üye
322 mesaj
Alıntı: son_goku  

Yaşın kaç bilmiyorum fakat fena dolduruşa ve kine gelmişsin. Ben bahsettiğin videoları izledim bunu bil. Haberlerde takılı olduğum kanal yoktur hepsine bakarım. Demek istediğim sana göre gerçektir, başkasına teoridir. Bu olayı geç.

Sen birine izletsen o videoları montaj der, o eskidendi der. Ama senin fikirlerin baki kalır değil mi? İşte o adamı inandırmana gerek yok. Sen kendi düşüncelerini seç, yönünü belirle, ona göre davran yeter.

yaşım 17 Ailem çok sıkı atatürkçüdür keza bende öyle ülkemin bu hale getirilmesine susmak ne kadar dogru? en azından bazı insanları bilgilendirmek gerek gerçekleri görmesi gerek. Oturdugum sitede bir çocuk var 10  11 yaşlarında kuran kursuna gidiyor. Bir gün siteden çıkarken onunla karşılaştım naber bugün hangi duaları ögrendin gibisinden birşey söyledim. oda bana dediki bugün dua ögrenmedik atatürkün hayatını anlattı hocamız bende sordum Ne anlattı diye. Oda dogum ölüm tarihi vb.en çarpıcı kısma geliyorum :) çocuk bana dediki atatürkü toprak kabul etmemiş bunun için anıtkabire taşa koymuşlar. hocaları bunu anlatmış.. Şimdi bu çocuklara yazık degilmi bu yaşta atatürk düşmanı yetişiyorlar. Bunların kanı bozuk degilde nedir ?

okinkurt
03-10-2012, 23:47   |  #7162  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

http://www.haberler.com/suriye-basini-vurulduk-3987543-haberi/ doğrumu bilmem yarın savas cıkabilir dogruysa.

Kapalı Hesap (223846)
03-10-2012, 23:50   |  #7163  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 205
5,277 mesaj

Nasılsınız millet ? sizin için kıbrısta internet buldum :D

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (223846) ~ 03 Ekim 2012 23:51
Kapalı Hesap (203561)
03-10-2012, 23:51   |  #7164  
Kapalı Hesap
4,310 mesaj
 yaşım 17 Ailem çok sıkı atatürkçüdür keza bende öyle ülkemin bu hale getirilmesine susmak ne kadar dogru? en azından bazı insanları bilgilendirmek gerek gerçekleri görmesi gerek. Oturdugum sitede bir çocuk var 10  11 yaşlarında kuran kursuna gidiyor. Bir gün siteden çıkarken onunla karşılaştım naber bugün hangi duaları ögrendin gibisinden birşey söyledim. oda bana dediki bugün dua ögrenmedik atatürkün hayatını anlattı hocamız bende sordum Ne anlattı diye. Oda dogum ölüm tarihi vb.en çarpıcı kısma geliyorum :) çocuk bana dediki atatürkü toprak kabul etmemiş bunun için anıtkabire taşa koymuşlar. hocaları bunu anlatmış.. Şimdi bu çocuklara yazık degilmi bu yaşta atatürk düşmanı yetişiyorlar. Bunların kanı bozuk degilde nedir ?

Bunları şu anki konumuz değil. Birçok olay var. Dini kötüleyen, şahsı kötüleyen vs. Herkesi iyi gösteren de kötü gösteren de videolar, resimler bulursun. :) 

Neyse uzatmak da istemiyorum. Tek dileğim doğru yolu seçin. Kendi fikirlerinizi hayatınıza aktarın. Ama diğerlerine düşman olacak şekilde değil. Ve susmayın. 

Kendinize en uygun doğru yolu bulun ve o fikirle yaşamaya çalışın eğer sorun yaşarsan yanlış yoldasın demektir.

okinkurt
04-10-2012, 00:16   |  #7165  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: tekir2611  
Nasılsınız millet ? sizin için kıbrısta internet buldum :

İyiyik dostum sen nasılsın kıbrısta ne ediyon :D

Kapalı Hesap (153535)
04-10-2012, 00:21   |  #7166  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

Bakın arkadaşlar yeni bir yazı daha paylaştım ama bu sefer o malum konuyla alakalı değil.

Size ilkokulda yaşadığım daha doğrusu tanık olduğum bir olaydan bahsetmek istiyorum.Bu o dönem için erkekler ve kızlar arasındaki(tabi asla genelleme yapmadan)farkı çok güzel özetler nitelikteydi.Beden dersindeydik, bir tarafta kızlar ve bir tarafta erkekler vardı.Kızlar çoktan oyunlarını kurmuş mutlu mutlu oynarlarken erkek tarafı daha kale ve top seçimini bile yapamamakta,kendi aralarında tartışmaya ve dalaşmaya devam etmekteydi.

Herşey bir yana eski ilkokulumu çoktandır ziyaret ettiğim yok ve eskilerden kimseden haber aldığım da.

Kapalı Hesap (223846)
04-10-2012, 00:23   |  #7167  
OP Kapalı Hesap
5,277 mesaj

İyiyik dostum sen nasılsın kıbrısta ne ediyon :

Halamları ziyaret hemde tatil :D

okinkurt
04-10-2012, 00:26   |  #7168  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: tekir2611  
 Halamları ziyaret hemde tatil :

:D Kıbrısta internet nasıl yaf merak ettim hızlımı :D

Kapalı Hesap (153535)
04-10-2012, 00:27   |  #7169  
Kapalı Hesap
2,297 mesaj

Çok çalışan insanlara inek denmesi bana saçma geliyor.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (223846) ~ 04 Ekim 2012 00:28
Kapalı Hesap (153535)
04-10-2012, 00:28   |  #7170  
Kapalı Hesap
2,297 mesaj

3G gayet hızlı okinkurt ben kullandım.

okinkurt
04-10-2012, 00:29   |  #7171  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: cs87  
Çok çalışan insanlara inek denmesi bana saçma geliyor.

Banada inekleri iyi tanırım bütün gün ot yerler ne gibi bir bağlantı var çözemedm mantıksız :D acaba bütün gün sus pus ders calısıyolar inekte bütün gün otluyor ordanmı geliyor :D

Kapalı Hesap (153535)
04-10-2012, 00:31   |  #7172  
Kapalı Hesap
2,297 mesaj

Banada inekleri iyi tanırım bütün gün ot yerler ne gibi bir bağlantı var çözemedm mantıksız :D acaba bütün gün sus pus ders calısıyolar inekte bütün gün otluyor ordanmı geliyor :

çalışkanlıktan da olabilir(süt veriyo ya verimli hayvan) ama o zaman daha çok arı denmesi lazımdı. 

Kapalı Hesap (223846)
04-10-2012, 00:32   |  #7173  
OP Kapalı Hesap
5,277 mesaj

:D Kıbrısta internet nasıl yaf merak ettim hızlımı :

Benim evde kullandığımdan hızlı.

Kapalı Hesap (153535)
04-10-2012, 00:36   |  #7174  
Kapalı Hesap